COVID-19 pandemic پاسخ باندی حضور نشان آیداهو را به دو قسمت تقسیم شخصیت

برخی می گویند دو وجود دارد متحده, Idaho. این درست است که گوهر دولت تقسیم توسط کوه و صحرا و منطقه زمانی آن را نیز درست است که این تقسیم کاملا متفاوت سیاسی و خوی است. از یک طرف وجود روح همکاری و باور است که دولت می تواند کمک کند; دیگر وجود دارد آشکار تحقیر برای هر دولتی. و اگر دیگر کشورهای غربی نیز در این نمایشگاه عمدتا شهری-روستایی تقسیم آیداهو را می تواند به نظر می رسد ،

در دولت, پایتخت, Boise, جمعیت 225,000 نشانه هایی از پاسخ مثبت به مبارزه با COVID-19 همه گیر در همه جا با پرچم آمریکا پرواز در برخی از خیابان برای نشان دادن این است که یک بار برای میهن پرستی.

پس از رژیم صهیونیستی است. براد کمی افزایش در 25 مارس به غیر ضروری کسب و کار و نظم Idahoans به “ماندن در خانه به عنوان بهترین شما می توانید” کمک کردن طرح شده اند به طوری متعدد در بویس که ما دو تا از روزنامه های محلی نمی تواند سند همه آنها را. در نظر گرفتن فقط یک نفر از ساکنان دوخت ماسک محافظ به خوبی قبل از اخیر توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بویزی ماسک-ساخت کمپین داوطلب خدمت سربازی از 1300 شرکت کنندگان در 13 روز و یک زن به تنهایی کاهش 800 پارچه ماسک یک روز برای دیگران به اضافه کردن رشته ها. ابتکار در انتظار ارائه 10,000 ماسک به درمانگاه بیمارستان ها و خانه های بازنشستگی.

در Idaho Falls, جمعیت 62,000 یک گروه به نام دوخت خواهر پر کردن یک درخواست برای 4,000 ماسک از خانه های سالمندان و دیگر مراکز مراقبت. 200 فرد آیداهو فالز چینی جامعه مطرح $9,500 برای خرید ماسک از سراسر جهان برای بیمارستان است.

تحت کمی را به منظور ساخت و ساز همچنان ادامه دارد full-شیب این رشد سریع دولت است. صنعت مهمان نوازی کند شده است به خزیدن هر چند که ما هنوز هم می توانید خرید takeout کوکتل در میله های محلی. در عین حال به اندازه کافی از ما کار از خانه است که به نظر می رسد فرماندار سفارش شده است عمدتا به دنبال حداقل در جنوب آیداهو.

در بیشتر مناطق روستایی شمال آیداهو که در آن حدود یک چهارم از Idahoans زندگی می کنند آن را به یک جهان متفاوت است.

مریم سوسا دولت قانونگذار از کار د لین گفت: Idaho Statesman که نه تنها تشکیل دهنده صحبت کرده و به او در حمایت از فرماندار سفارش.

تیم Remington دیگری در کار د لین قانونگذار و یک کشیش را به مبارزه طلبیده فرماندار منظور برگزاری فرد در خدمات کلیسا. در نزدیکی بونر County Sheriff Daryl ویلر نه تنها پشتیبانی از توده خدمات کلیسا اما در نامه ای به فرماندار اعلام کرد آن را نیز “خلاف قانون اساسی” را برای او به منع سالم مردم را از رفتن به کار می کنند.

جای تعجب نیست که آمون باندی که گله دار که سازمان اشغال, Malheur, اورگان پناهگاه حیات وحش چهار سال پیش به مبارزه طلبیده فرماندار با برگزاری یک تجمع در امت آیداهو در یکشنبه عید پاک برای حدود 100 نفر است. او گفت: افراد مورد نیاز برای به چالش کشیدن دولت سفارشات که تجاوز در حقوق اساسی: “ما می خواهیم با یکدیگر است. ما رشد داشته است. آن را بخشی از زندگی ما است. آن را بخشی از آزادی او گفت:” همانطور که در گزارش نیویورک تایمز.

علاوه بر شمال آیداهو است که این مرکز از آنچه به نام موضع محصور دفاعی کوچک جنبش است. این جنبش به خوبی مسلح survivalists تصور آینده ای که در آن پیروان از شرق واشنگتن و شرقی اورگان همراه با پارتیزان از غربی مونتانا غربی و وایومینگ را با پیوستن به آیداهو در دفاع از جامعه که به ناچار تجزیه. در طول این همه گیر موضع محصور دفاعی کوچک طرفداران خریداری کرده اند تا کنون بیشتر سلاح و مهمات گفت: آنها نیاز به آماده برای مبارزه با بیگانگان در حال آمدن برای مواد غذایی خود را و زمین است.

در ضمن این سال را به جلسه آیداهو مقننه اختصاص 2 میلیون دلار برای ویروس تست اما در غیر این صورت پرداخت توجه کمی به این بیماری همه گیر. آن, آیا, اما, جلوگیری از تغییر جنسیت افراد از تغییر جنسیت در شناسنامه خود را اجازه حمل پنهان سلاح برای nonresidents و نزدیک به defunding تلویزیون عمومی. در موضوع کارتون کودکان “Clifford the Big Red Dog” که ظاهرا جرم به این دلیل که سگ بازدید لزبین, زن و شوهر است. شمال آیداهو را افراط گرایان باید بسیاری از دوستان در دولت و قوه مقننه.

در عین حال در اینجا در بویزی وجود دارد “مدرسه” با کیفیت به این تابشی روز بهار هر چند دوران سخت پیش رو: این دولت است که در رتبه نزدیکی پایین ترین دسته از آموزش و پرورش و رفاه اجتماعی و که در آن در مورد یک سوم مستاجرها زندگی چک-چک — و در حال حاضر بدون حقوق.

بازیابی خواهد شد تا حد زیادی وابسته به دولت فدرال و خواهد شد که یک قرص تلخ برای ناراضی دولت-متنفر از این دولت است. آن را دوست دارم یا نه, ما همه در این با هم و بسیاری از ما می خواهید برای کمک به هر یک از دیگر اجرا نمی شود و یا انبارهای اسلحه بیشتر.

جری بردی نویسندگان به نویسندگان در Range.org یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به ترغیب پر جنب و جوش گفتگو در مورد غرب است. او منتشر شده آیداهو فالز پست ثبت نام برای 25 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de