COVID-19 می تواند پرتاب یک آچار در یک مالیات آمازون ابتکار

Category: سیاتل No comments

Ignore that no one is social distancing in this picture.

را نادیده گرفت که هیچ کس اجتماعی فاصله در این تصویر است. آن را از تابستان گذشته. تیموتی کنی

وجود دارد کمی سکسکه با Councilmembers Kshama Sawant و Tammy مورالس مالیاتی آمازون لایحه.

هدف این است که در سیاتل شورای شهر به تصویب قانونی که قرار دادن مالیات بر حقوق و دستمزد در کسب و کار است که در سه ماهه payman حداقل $1.75 میلیون. فقط در صورتی که کار نمی کند, Spike و مورالس در حال قرار دادن مالیات آمازون ابتکار در انتخابات ماه نوامبر سال جاری به اجازه رای دهندگان تصمیم می گیرید.

آنها در حال تلاش برای.

هیچ راهی وجود دارد برای جمع آوری بیش از 22,000 امضا (10 درصد از آراء برای شهردار در سال 2017 به عنوان اعلام شده توسط Seattle شهرستان منشور) از رای دهندگان مورد نیاز برای دریافت, ابتکار در انتخابات هنگامی که وجود دارد یک بیماری همه گیر در جریان است. که فکر بحران بهداشت عمومی می تواند مخاطره می اندازد زندگی و دموکراتیک روند ؟

COVID-19 اتحادش را تغییر بیش از پتانسیل سرنوشت مالیاتی آمازون ابتکار. این تغییر تماس به عمل و که در آن وجوه را. در اصل این طرح بود برای قرار دادن یک 0.7% مالیات بر کسب و کار اشتغال و جلب حدود 300 میلیون دلار در سال به نسبت مسکن اجتماعی و اجرای فسیلی-سوخت-رایگان ساختمان. در حال حاضر Spike خواستار بزرگتر مالیاتی (تا 500 میلیون دلار در سال) برای COVID-19 تسکین و “پول نقد فوری کمک.”

“چیزی که تغییر کرده این است که شرایط ما در اطراف ما در حال حاضر” جان Mannella یک عضو هیئت مدیره از مستاجران اتحادیه و سازمان مالیاتی آمازون گفت غریبه. “این بسیار روشن است که شما از دست دادن شغل خود را, اما شما هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره خود را. شده است که یک هشداری بزرگ برای بسیاری از مردم به خصوص مستاجران که اقتصاد ما در سیستم ما کار نمی کند برای ما.”

پس از همه گیر عبور مالیاتی را حمایت اجتماعی مسکن سبز و زیرساخت ها است.

یک شورای لایحه نبوده است, نوشته شده است, با توجه به Mannella از آنچه که او شنوا و Sawant و مورالس “هنوز هم با قرار دادن مقدار زیادی از فشار بر بقیه از شورای شهر.”

این جنبش در زمینه رای گیری ابتکار عمل در روز پنج شنبه. آنها درخواست King County انتخابات برای تغییر قوانین برای امضا جمع آوری است.

“ما نیاز King County انتخابات به شکل یک راه است که مردم هنوز هم می توانید تمرین خود را دموکراتیک و حقوق” Mannella گفت. “King County انتخابات نیاز به نگاه از پنجره به بیرون و ایجاد برخی از تغییرات است.”

به جز King County انتخابات واقعا نمی تواند آن تماس بگیرید. آن را تا به واشنگتن وزیر امور خارجه کیم Wyman که مسئول نظارت بر انتخابات است. چرا که حتی اگر استان ها و شهرستانها می توانید قوانین در اطراف دادخواست خود را در کد شهرستان “بیشتر ندارد و خود به خود قوانین خاص و تصمیم گرفتند به دنبال دولت قوانین و مقررات دادخواست به جای” Halei Watkins, یک افسر ارتباطات با پادشاه شهرستان در انتخابات گفت: من در یک ایمیل.

“وضعیت فعلی قانون اجازه نمی دهد که به صورت آنلاین امضا زیرا آنها به طور خاص مرجع همزمان” واتکینز ادامه داد: “مورد نیاز قالب بندی از طومار و حتی آن را میسازد که دادخواست باید چاپ شده در یک ورق کاغذ. این نوع از زبان دقیق در قانون را ترک نمی کند بسیار تکان دادن اتاق است.”

می تواند راه را برای Wyman را به تغییر دولت قوانین و یا اصلاح قوانین قضایی برای این طرح امضا جمع آوری فصل است که در پیش روست اما واتکینز نوشت که او می خواهم “تسلیم به SOS در چه قدرت وجود دارد.”

آن را دنبال خواهم که اتفاق خواهد افتاد.

با توجه به Kylee Zabel ارتباطات مدیر با SOS دولت قانون و دولت قانون اساسی (به طور خاص ماده دوم برای شما کنجکاو گربه) طرح مراحل طرح و داد.
SOS می توانید تنها قبول امضای دست نویس.

“دلیل این است که ما درخواست بررسی فرآیند شامل حصول اطمینان از صحت امضا” Zabel نوشت: در یک ایمیل. “ما باید اطمینان حاصل شود امضا در دادخواست ورق بودند عمدی و راه به منظور بررسی است که به مرطوب امضا. برای مثال وجود خواهد داشت هیچ راهی برای بررسی اینکه آیا یک امضای الکترونیکی اسکن شده و سپس کپی شده بر روی یک طومار ورق در نظر گرفته شده بود که ورق.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این بدان معناست که مالیات آمازون تیم—و هر گروه دیگری تلاش برای به دست آوردن ابتکار عمل و یا رفراندوم در انتخابات ماه نوامبر خواهد شد نیاز به جمع آوری بیش از 22 ، 000 در شخص امضا در ماه اوت در یک زمان هنگامی که مردم به ماندن در داخل و دور از یکدیگر.

با توجه به Tallman Trask که کمک کرد با من-1639 یک 2018 کنترل اسلحه ابتکار آنها “از طریق پست دادخواست به مردمی که نمی تواند در غیر این صورت دسترسی دادخواست و یا کسی که می خواستم برای جمع آوری امضا در جامعه خود را.”

“اجتماعی فاصله همه چیز را سخت تر و ایجاد دفتر کار” Trask نوشت: “اما مطمئنا غیر ممکن نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>