COVID-19 نفر در واشنگتن در دراز مدت مراقبت از امکانات روند را

Life Care Center in Kirkland back when everything was on fire (read: mid-March).

زندگی مرکز مراقبت در کرکلند به عقب زمانی که همه چیز در آتش (دفعات بازدید: اواسط ماه مارس). کارن Ducey/ گتی ایماژ

از بیش از 500 نفر که فوت کرده اند از COVID-19 در ایالت واشنگتن 90 درصد از آنها شده اند بیش از سن 60 با توجه به گروه های اجتماعی و خدمات بهداشتی و درمانی (DSHS).

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

وجود حدود 200 تسهیلات مراقبت دراز مدت در واشنگتن گزارش شده است که حداقل یک مورد از COVID-19. ویروس زده این مکان به سرعت و با خشونت. ایالت موارد “plateauing”—که کلمه رژیم صهیونیستی. جی Inslee شده است با استفاده از توصیف واشنگتن عفونت منحنی به تازگی اما همان روند آشکار در این فضاهای آسیب پذیر?

آب نبات Goehring مدیر مسکونی خدمات مراقبت در DSHS گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که “به طور کلی ما شاهد کاهش تدریجی” در تازه موارد گزارش شده.

در سراسر هیئت مدیره Goehring, که گفت که او نمی باید این روند داده ها در مقابل او شاهد است که با وجود امکانات بیشتر گزارش موارد “ما شاهد کمتر گزارش از ما یک هفته پیش انجام داد.”

یک استراتژی است که لایحه خزه دستیار وزیر امور خارجه در پیری و حمایت دراز مدت دولت در DSHS صحبت در مورد کاهش گسترش است که برای ایجاد “COVID-امکانات خاص” برای “ساکنان که آزمایش مثبت با ویروس.” ماس گفت که آن چیزی DSHS “فکر می کند لازم است” و “ما می تواند گرفتن وجود دارد خیلی زود است.”

پشتیبانی غریبه

به منظور واقعا این چیزی که تحت کنترل توده تست نیاز به اتفاق می افتد. شده اند وجود دارد چند اشاره کرد موانع به گرفتن که انجام شده گفت: دکتر Charissa Fotinos معاون افسر ارشد پزشکی با بهداشت و درمان باشند.

بیشتر این موانع آب پز کردن به مسائل مربوط به عرضه. تجهیزات حفاظت فردی—که مورد نیاز است برای هر کسی که اداره یک تست شد هیچ جا یافت می شود وجود دارد کمبود واقعی سواب به اداره آزمون های ملی و بین المللی و وجود یک کمبود در “ویروسی حمل و نقل رسانه ای” استفاده می شود برای ذخیره سواب. این مسائل در حال گرفتن حل شد “به عنوان PPE عرضه گسترش می یابد” و واشنگتن شرکت تولید برخی دیگر از سواب و حمل و نقل رسانه ها.

در حال حاضر واشنگتن آزمایشگاه باید از این ظرفیت برای انجام 14,000 آزمون روزانه است. “استخراج مواد آنها نیاز به اجرای آزمون ها نیز در تامین کوتاه مدت” Fotinos گفت: “ما در حال درخواست labs اگر آنها درک است که به یک مشکل است.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im