دادگاه منطقه وکلای وزن در کالیفرنیا ایالت تعلیق منصفه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

دولت رئیس دادگستری اعلام کرده است 60 روز تعلیق منصفه به عنوان مقامات محلی کار به آدرس کلید دادگاه توابع در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

کالیفرنیا رئیس دادگستری تنی G. Cantil-Sakauye در اواخر دوشنبه به منظور نشان داد که دستورالعمل های جدید به معنای محافظت از کسانی که در دادگاه از گسترش coronavirus.

“دادگاه نمی تواند مطابق با سلامت این محدودیت و ادامه به کار به عنوان آنها در گذشته” Cantil-Sakauye نوشت. “بسیاری از دادگاه امکانات در کالیفرنیا مجهز به بیمار به طور موثر اجازه می دهد اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی مورد نیاز مورد نیاز برای محافظت از مردم درگیر در دادگاه رسیدگی و جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.”

دقیق تاثیر این نظم جدید نامشخص است. برترین مقامات دادگاه از جمله کسانی که در نارنجی کنار رودخانه سن برناردینو و لس آنجلس شهرستان در حال حاضر نهاد تعلیق منصفه دادگاه در حوزه های قضایی خود را.

دستور همچنین به محلی قضات قدرت “انجام یک آزمایش در تاریخ اوایل پس از پیدا کردن علت خوب نشان داده و یا از طریق استفاده از کنترل از راه دور فن آوری در زمان مناسب.”

لس آنجلس وکیل منطقه جکی Lacey گفت: سفارش می کند به قضات دادگاه برتر راه گریز برای انجام یک آزمایش در طول 60 روز اگر آنها باور دارند که آن را کاملا ضروری است. او به پتانسیل نمونه از یک محاکمه که در آن شاهد نمی خواهد در دسترس خواهد بود بعد از آن و یا یک مورد که در معرض خطر اخراج با توجه به قریب الوقوع مهلت.

برای مقامات دادگاه, بسیاری از تمرکز در روزهای اخیر شده است در پیدا کردن راه حل های تکنولوژیکی برای جلوگیری از داشتن احزاب متعدد به یک جلسه در همان محل در همان زمان. در حالی که هیئت منصفه محاکمه شده اند به حالت تعلیق کلیدی دیگر جلسات دادگاه باید در زمان مورد نیاز از قبیل arraignments که در آن متهمان و اطلاع از اتهامات عنوان شده علیه آنها روبرو هستند و پرسید: برای ورود به مذاکرات و جلسات مقدماتی که در آن یک قاضی تصمیم می گیرد در صورت وجود شواهد کافی برای یک مورد اقدام به محاکمه.

لاکی گفت: دفتر او در حال کار بر روی یک سیستم است که اجازه می دهد مجازی دادگاه که در آن یک قاضی وکلای متهمان و دیگر دادگاه کارکنان می تواند در لوله کشی از مربوطه خود را در مکان های امن. دادستان در همسایه اورنج کانتی, رودخانه و سان برناردینو شهرستان باید گزارش کار مشابه در تلاش برای برگزاری جلسات دادگاه بیش ویدئو کنفرانس.

“اجتماعی فاصله (در دادگاه) شده است اما آن را نه در جهان خارج یا” لاکی گفت: از دادگاه تلاش ها تا کنون. “این جایی است که من فکر می کنم همه ما می توانم در یک مقدار زیادی بیشتر برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل, اما اجازه دهید خدمات ضروری در ادامه به گیرد.”

برخی از مقامات دادگاه نشان داد که نظم جدید از دولت رئیس دیوان عالی عدالت را به آنها زمان بیشتری برای مقابله با تاثیر از coronavirus اما نمی خواهد خود را تغییر می دهد استراتژی فعلی

“هیچ یک از آنچه که رئیس بود شب گذشته تغییرات هر چیزی که ما انجام می دهند. ما برای اعمال یک فرمت دیروز” San Bernardino County Superior Court ریاست قاضی مایکل ساکس گفت: صبح روز سه شنبه با اشاره به دادگاه قبلی برنامه ریزی برای برنامه ریزی مجدد تمام مدنی و کیفری محاکمه شد که مجموعه ای برای شروع بین 17 مارس و آوریل 2.

ریورساید مقامات دادگاه گفت: آنها در حال حاضر ادامه منصفه اما نظم جدید اجازه می دهد تا آنها را به فشار آنها دورتر است.

“ما قصد داشتند به درخواست یک فرمت به طوری که ما دیگر نیاز به درخواست یک فرمت برای منصفه گفت:” Riverside County Superior Court ریاست قاضی جان تاکستان.

دادگاه اختلال با توجه به coronavirus قرار دادن برخی از مشخصات بالا محلی محاکمه در خود نگه دارد.

در اورنج کانتی محاکمه Lonnie Kocontes سابق وکیل متهم به خفه یکی از همسران سابق و پرتاب بدن او خاموش یک کشتی کروز به حالت تعلیق در آمد تا آوریل 6. در لس آنجلس به قتل محاکمه Robert Durst یک میلیونر متهم به قتل یک دوست برای جلوگیری از متهم او را در ناپدید شدن همسر خود را نیز به حالت تعلیق درآمد.

“ما در حال بررسی چگونگی این رویداد اضطراری تاثیر می گذارد و تاثیر هر مورد گفت:” Kostas Kalaitzidis یک Orange County Superior Court سخنگوی. “تصمیم گیری در موارد خاص تصمیم گرفته خواهد شد توسط هر قاضی ریاست بیش از این مورد.”

اگر محلی courthouses باقی مانده بسته به ماه آینده قضات ریاست مداوم جنایی محاکمه خواهد نیاز به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای تمدید تعلیق محاکمه یا اعلام mistrials و برنامه ریزی برای شروع دوباره پس از دادگاه دوباره باز با داوران است.

در اوایل این ماه اورژانس را از دولت به دیوان عدالت مجاز مختلف دادگاه برتر سیستم های سراسر کشور به امکانات حداقل تا مارس 30.

پس از یک جزئی افتتاح اورنج کانتی سیستم دادگاه منجر به اعتراض از دادستان و مدافعان دفتر courthouses تا حد زیادی باقی مانده بسته این هفته است. تعداد کمی از جلسات در درجه اول زمان حساس مقدماتی جلسات که در آن یک قاضی تصمیم می گیرد در صورت وجود شواهد کافی برای یک مورد اقدام به محاکمه برگزار شده است در سانتا آنا دادگاه این هفته است.

هر دو رودخانه و سن برناردینو کانتی دادگاه بسته اند برخی از courthouses و تثبیت کسب و کار ضروری به چند courthouses که مسئولیت رسیدگی به خدمات اورژانس و arraignments.

“وجود خواهد داشت برخی از تاخیر در موارد همه موارد تحت بررسی مداوم برای اطمینان از ما جلسه رئیس دادگستری جهت” گفت: Michael Bires سخنگوی San Bernardino County وکلای منطقه ،

در لس آنجلس دادگاه عملیات شده اند مدرج به تمرکز صرفا بر “اضطراری و ضروری مهم” تنها با لينک مستقيم کنندگان برای جلسات مجاز در امکانات.

سفارشات از کالیفرنیا رئیس دادگستری پوشش نمی دهد دادگاه فدرال. دادگاه فدرال در منطقه برقرار خود را تعلیق منصفه حداقل تا مارس 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>