دادگاه طرف با لاس وگاس خورشید سفارشات R-J به پرداخت $1.9 میلیون

Review

جان Locher / AP

این Dec. 17, 2015, فایل عکس را نشان می دهد نشانه ای خارج از ساختمان مسکن Las Vegas Review-Journal در لاس وگاس.

یک Clark County قاضی تایید کرده است یک داور جایزه از سفارش, Las Vegas Review-Journal به پرداخت 1.6 میلیون دلار خسارت به علاوه $261,000 در علاقه به لاس وگاس خورشید در فاز اول یک میلیون دلاری قضاوت برای نقض شرایط استفاده از عامل مشترک توافق بین سازمان.

قاضی منطقه Timothy Williams’ قضاوت در آفتاب به نفع وارد شد دادگاه فایل های سه شنبه. قضاوت همچنین تایید کرد یک جایزه $40,666 در داوری هزینه ها و هزینه های به خورشید است.

در اواخر سال گذشته ویلیامز تأیید داور حاکم است که R-J, شیوه های محروم خورشید از میلیونها دلار سالانه سود های پرداخت به آن تحت عنوان یک عامل مشترک توافق.

ویلیامز همچنین طرفه با داور حاکم است که R-J نقض JOA نه از جمله خورشید در تبلیغاتی و بازاریابی مواد و توافق با داور که خورشید سزاوار به ممیزی R-J به منظور بررسی JOA پرداخت شده پس از Sheldon Adelson این کازینو میلیاردر نجیب زاده و خواه نیکوکار خریداری این روزنامه در اواخر 2015.

ممیزی خواهد شد و تعیین میزان خسارت بیشتر.

این $1.9 میلیون است و برای R-J, نامناسب گنجاندن سرمقاله هزینه ها گفت: Leif رید خورشید وکیل.

“این تایید کرده است که این نقد و بررسی-مجله متعهد مالی ناشایستگی در نظر گرفته شده به خونریزی خورشید خشک و محروم کردن آن از منابع لازم برای ادامه وجود” رید گفت. “این فقط گام دیگری در خورشید نشان دادن R-J, طرح برای محروم کردن آن از پول آن را به عنوان. این حکم نشان می دهد که یک داور نبود خرید چه فروش آنها و یک دادگاه منطقه ای به توافق رسیدند. این نیاز به پرداخت هزینه برای چیزی است که شما اشتباه بود.”

بنیامین Lipman, general مشاور و معاون رئیس جمهور در امور حقوقی و قانونی برای R-J, عنوان جایزه یک ایمیل در روز سه شنبه.

“به هر دو طرف می دانیم ورود قضاوت است صرف ویژگی های تشریفات” Lipman گفت. “قاضی در حال حاضر حکومت در مسائل داوری و هر حزب در حال حاضر ثبت درخواست تجدید نظر خود را به چالش کشیدن بخش هایی از قاضی حاکم است که با آن مخالف است.”

Lipman اشاره کرد که بیشتر تجدید نظر خواهد بود آینده نوشته است که “هنگامی که این مورد در نهایت حل و فصل شود, نقد و بررسی-مجله خواهد شد البته افتخار نهایی حاکم است.”

این JOA ایجاد شد تحت, روزنامه, حفظ, قانون تصویب شده توسط کنگره در 1970s. که قانون را فراهم می کند محدود ضد تراست برای حفاظت از روزنامه ها به ترکیب کسب و کار با توابع در حالی که باقی مانده سرمقاله مستقل است.

R-J در سال گذشته در زمینه یک دعوای متقابل تلاش برای حل JOA که در آن R-J و خورشید باید در عمل از سال 1989 است. دعوای متقابل در واکنش به خورشید کت و شلوار متهم R-J از آن تغییر صفحه و کاهش خورشید حضور در آن را به شیوه ای مجاز نیست تحت JOA.

هنگامی که R-J, اعلام برنامه های خود, خورشید رفت و به دادگاه فدرال و کت و شلوار واصل و گفت: این تلاش ها و سایر R-J اقدامات تشکیل تلاش برای ایجاد یک غیر قانونی و انحصار در شهرستان کلارک. این اقدام ضد تراست مدعی Adelson تلاش برای توقف خورشید از انتشار و سکوت آن مقابله سرمقاله صدای در جنوب نوادا.

یک قاضی فدرال قاضی است که با توجه به چند حرکت از جمله یکی توسط R-J به اخراج این مورد و یک خورشید به صورت Adelson به عزل. کت و شلوار نمی تواند متاثر از دولت حکم دادگاه رید گفت.

دو طرف در حال برنامه ریزی برای آمدن به قبل از ویلیامز دوباره در طول یک مارس 11 شنوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر