دادگاه توقف تهمت سیاست پناهندگی و سپس تعلیق خود را سفارش

Category: توین سیتی

سن دیگو — یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های مهاجرتی است که نیاز به پناهجویان به صبر در مکزیک در حالی که پرونده های آنها باد را از طریق دادگاه های ایالات متحده مسدود شده بود و سپس دوباره توسط یک دادگاه در عرض چند ساعت ایجاد هرج و مرج در مرز گذرگاه دادگاه و دفاتر قانونی.

سه قاضی پنل 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر قرار دادن سیاست در برگزاری ظهر جمعه ارائه یک شکست به یک سیاست تبدیل شده است که یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا تلاش برای محدود کردن مهاجرت است.

اما در پایان روز دادگاه اجازه برنامه برای رفتن به اثر پس از وزارت دادگستری استدلال کرد که تعلیق آن را بی درنگ مهاجران به تاخت و تاز کردن مرز و خطر اندازد امنیت ملی است. کاخ سفید استدلال کرد که تعلیق از سیاست خواهد پایمال کشور مهاجرت سیستم آسیب روابط با دولت مکزیک و افزایش خطر شیوع از جدید کروناویروس.

گمرک و حفاظت مرزی بسته یک مرز عبور پیشرو به ال پاسو پس از تصمیم اولیه. وکلای دولت گفت: وکلای مهاجرت را آغاز کرده بود و خواستار آن است که پناهجویان اجازه داده می شود در ایالات متحده با یک اصرار دارد که 1000 نفر مجاز به ورود در یک مکان.

این برنامه برقرار شد در سال گذشته و ارسال حدود 60000 پناهجویان به مکزیک بازگشت. وکلای مهاجرت و طرفداران می گویند این برنامه یک فاجعه انسانی معرض مهاجران به خشونت و آدم ربایی و اخاذی در خطرناک مکزیکی, شهرهای مرزی. صدها نفر بیشتر شده است زندگی در کثیف encampments فقط در سراسر مرز.

فوری پاسخ توسط مهاجران و وکلای خود را برای تصمیم گیری اولیه جمعه نشان دهنده رشد سرخوردگی در بخشی از متقاضیان پناهندگی که شده اند در انتظار برای ماه ها در مناطقی از مکزیک است که حتی وزارت امور خارجه ایالات متحده خواستار مردم را به دلیل جرم و جنایت و آدم ربایی است.

نمایندگان از حقوق بشر دست اول-تحویل یک نسخه از تصمیم روز شنبه به افسر CBP در یک پل اتصال لاردو, تگزاس و نوئوو لاردو, مکزیک. وکلا امیدوار بودند برای گرفتن مشتریان خود را قبل از مهاجرت به ایالات متحده قضات دادگاه.

مسدود کردن این برنامه تبدیل به یک اولویت برای مهاجر طرفداران. مایا Ivars یک وکیل برای Al Otro Lado a LA-بر اساس حقوقی وکالت گفت وکلای داوطلب از سراسر کشور رزرو پروازهای به سن دیگو پس از سیاست های مسدود شده بود.

یک ونزوئلا مادر نشان داد تا در عبور از مرز در تیخوانا با 1-year-old son جمعه پس از یک وکیل کمک به او پیشنهاد پناهندگی پیامک خود را در مورد سیاست بودن متوقف شد. او بلافاصله به مرز به درخواست بازرسان مرز که او اجازه داده می شود در ایالات متحده پس از رسیدن با حدود ده خانواده — حدود 30 نفر در مجموع در حدود همان زمان دادگاه به حالت تعلیق در سفارش خود را.

یک مقام دولتی گفت: یک وکیل برای این گروه به صبر در گردان دروازه به آمریکا

Liliana گونزالس, 32, یک تماس تلفنی از یک وکیل جمعه که سیاست متوقف شد و که او باید بسته اموال خود را. شوهر و سه فرزند سنین 13 6 و 4 بسته بندی کیسه های خود را و یک چمدان و بررسی خود را مهاجر در پناهگاه.

روز جمعه تحولات ناشی از شلاق زدن.

“این تا حدودی گیج کننده است” گونزالس گفت. “شما باور دارید باور ندارید. بیایید ببینید خدا چه می گوید. بیایید ببینید قانون چه می گوید.”

خانواده فرار باند تهدیدات در السالوادور شده است و زندگی در تیجوانا برای یک سال انتظار بیش از هفت ماه فقط به فایل اولیه ادعا می کنند. اولین جلسه دادگاه در سن دیگو فوریه بود. 18.

تصمیم قطع برخی موارد دادگاه. قاضی مهاجرت فیلیپ قانون در سن دیگو با تاخیر یک جلسه نهایی در هندوراس مرد پرونده پناهندگی به مارس 17 بعد از دولت وکیل نمی تواند پاسخ سوالات خود را در مورد این اثر حاکم است. وکیل گفت: او پرسید: استاد راهنما چگونه به آدرس حاکم است و او نمی دانم چه باید بکنید یا نه.

در ال پاسو یک مدیر آمد به یک قاضی حکم به عنوان او شنیده صورت آمریکای مرکزی و شریک زندگی خود را. زن و شوهر گریه زمانی که آنها متوجه شدند آنها می تواند به ایالات متحده آمریکا با محدودیت. زن و شوهر و دو فرزند جوان خود را قرار داده بودند به دولت بازداشت منتظر گام های بعدی در مورد آنها.

“آیا شما را در درک که؟” قاضی ناتان هربرت خواسته از طریق یک مترجم. “وجود دارد یک تغییر مهم در قانون در وسط شهادت خود را.”

سه قاضی پنل گفت: دولت به فایل نوشته شده و استدلال تا پایان روز شنبه و برای شاکیان برای پاسخ تا پایان روز سه شنبه.

ACLU وکیل جودی Rabinovitz به نام تعلیق جمعه را سفارش “موقت گام.”

“ما را به ادامه کار به طور دائم در پایان این آنقدر بی رحمانه سیاست” او گفت:.

کریستوفر لاندو سفیر ایالات متحده به مکزیک گفت: در یک دادگاه پرونده که توقف سیاست ایجاد “قابل توجهی خطر فوری هرج و مرج در مرز.”

سفیر گفت: سیاست مهم است به بازداری “کنترل نشده از کشور سوم مهاجران از طریق مکزیک به ایالات متحده” و توقف آن را تشویق بیشتر پناه جویان می آیند و “معدوم کردن پیشرفت های قابل توجهی که هر دو کشور ساخته شده اند بیش از سال گذشته است.”

این “باقی می ماند در مکزیک” سیاست شناخته شده رسما به عنوان “مهاجر حفاظت پروتکل” در زمان اثر در ژانویه 2019 در سن دیگو و به تدریج در سراسر مرز جنوبی. حدود 60000 مردم فرستاده شده اند به صبر برای جلسات و مقامات بر این باورند که یک دلیل بزرگ چرا غیر قانونی از مرز عبور کرد حدود 80 درصد از 13 سال به بالا است.

پناهندگی اعطا شده است در کمتر از 1 ٪ از حدود 35,000 باقی می ماند در مکزیک مواردی که تصمیم گرفته شده اند. تنها 5 درصد توسط وکلای بسیاری از آنها تمایلی به بازدید از مشتریان در مکزیک است.

قاضی ویلیام فلچر نوشتن اکثریت طرفه با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگر گروه های حمایت که استدلال سیاست بین المللی را نقض تعهدات در برابر مردم ارسال به یک کشور که در آن آنها به احتمال زیاد مورد آزار و اذیت و شکنجه.

فلچر توافق دولت مجموعه نوار بیش از حد بالا برای پناهندگی پناهجویان برای متقاعد کردن ماموران که آنها باید معاف از سیاست را ارائه نمی دهد به اندازه کافی زمان برای آنها را به آماده شدن برای مصاحبه و یا مشورت با وکلا.

فلچر نقل در طول پناهندگی پناهجویان که گزارش در حال حمله و قربانی در مکزیک گفت این بود که “به اندازه کافی — و در واقع به مراتب بیشتر از کافی” برای تضعیف دولت استدلال است.

فلچر ملحق شد توسط قاضی ریچارد Paez بودند که هر دو منصوب به نیمکت توسط رئیس جمهور بیل کلینتون. قاضی فردیناند فرناندز منصوب از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش عقیده داشت.

دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو نیز تصمیم به نگه داشتن یکی دیگر از عمده تهمت سیاست در نگه داشتن, یک, که, تکذیب پناهندگی به هر کسی که وارد ایالات متحده آمریکا به طور غیر قانونی از مکزیک است.

هرج و مرج در مرز می آید در زمانی که برگ برنده دولت موفق به کسب یک سری از مطلوب احکام در دادگاه به خود اجازه می دهد تا سخت-خط سیاست های مهاجرتی به در اثر باقی می ماند. نیز وجود دارد یک مبارزه شدید بر استفاده از دستورات مانند است که به طور خلاصه به قرار دادن باقی می ماند در مکزیک سیاست در خود نگه دارد.

دیوان عالی کشور مجاز است نسبت ناروا به منحرف کردن وزارت دفاع پول به مرز دیوار ساخت و ساز حمایت قوانین رد صلاحیت افراد بیشتری از کارت سبز اگر آنها با استفاده از منافع دولت و تایید ممنوعیت سفر موثر بر چند با اکثریت مسلمان کشور.

___

آسوشیتد پرس نویسنده سرو Attansio کمک به این گزارش از El Paso, Texas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de