دادگاه پر جزئیات اتهام حمله به دو Lakeville افسران توسط مرد به ضرب گلوله توسط معاون هفته گذشته

Category: توین سیتی No comments

کنت ریچارد کروگر جونیور — 36-سال-پیر مرد به ضرب گلوله توسط یک داکوتای شهرستان کلانتر معاون دوشنبه در Lakeville — گفته ضربه لگد و مشت به دو افسر پلیس در یک سال 2018 حمله که در سمت چپ یکی از آنها را با یک تصادم با توجه به سوابق دادگاه.

در روز پنج شنبه کروگر از دست رفته یک دادگاه مربوط به این پرونده باعث داکوتای شهرستان قاضی به صدور حکم برای دستگیری او.

کنت ریچارد کروگر جونیور دیده می شود در Aug. 30, 2018, عکس گرفته شده زمانی که او به رزرو زندان به ظن حمله یک افسر. (حسن نیت ارائه میدهد از دفتر داکوتای شهرستان کلانتر)

همچنین در روز پنج شنبه یک قاضی صادر اضطراری ex-parte منظور حفاظت است که کروگر را ان کروگر بود در برابر او داکوتای شهرستان کلانتر تیم لسلی روز دوشنبه گفت:. لسلی کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد سفارش.

حدود 11:40 صبح جمعه کلانتر نمایندگان و Lakeville افسران رفت و به ان کروگر خانه در 20829 ایتالیا Ave. به دستگیری کنت کروگر و خدمت به او را با مدنی در نظم. آن را شامل یک دستور به تخلیه خانه جایی که او زندگی کرده بود با مادر خود را.

لسلی گفت که زمانی که پنج شهرستان داکوتای نمایندگان و سه Lakeville افسران پلیس وارد خانه کروگر باز آتش بر روی آنها. هیچ یک زده بودند یا مجروح. یک معاون به ضرب گلوله به عقب و ضربه کروگر که درگذشت چند زخم گلوله.

معاونین کلانتر پوشیده نیست دوربین های بدن, Leslie و افزود: در این بخش حدود سه هفته دور از اجرای یک برنامه. اما Lakeville افسران پوشیدن بدن کم کرد.

2018 مورد

با توجه به حمله به اتهامات فقط پس از 2 a. m. on Aug. 30, 2018, Lakeville افسر پلیس دویل Cockrell دیدم یک مرد بعد از شناسایی به عنوان کروگر — که راه رفتن در نزدیکی مشتری خیابان و 205 خیابان و با تکان دادن سلاح های خود را و ساخت زشت و ناپسند و حرکات دست.

کروگر گفت: نام او “ریچارد براون” و حاضر به پیروی از دستورات این شکایت ادعا.

افسر سارا پار وارد صحنه برای کمک به. Cockrell تلاش برای قرار دادن کروگر “در یک نگه خود ایمنی” اما او خودداری کرد و این شکایت ادعا.

“(کروگر) شروع به ضربه پا زدن و پانچ” ماموران هر دو نفر از آنها مجروح شدند, شکایت بخوانید. “بعد از یک مدت طولانی مبارزه کروگر تسخیر شد و حمل و نقل از طریق آمبولانس به بیمارستان محلی است.”

کروگر بود و بعد از آن رزرو شده به زندان شهرستان و شهرستان دفتر دادستان به اتهام دو فقره جنایت چهارم-درجه حمله به یک افسر پلیس (قابل اثبات آسیب جسمی).

‘بلند مدت’ استفاده از مت

در دادگاه تشکیل پرونده به شهرستان دفتر دادستان اشاره کرد که اگر چه کروگر ندارد سابقه کیفری به عنوان یک بزرگسال, مادر او “گزارش های طولانی مدت مت آمفتامین استفاده و مشکلات روحی و روانی.”

تشکیل پرونده همچنین اشاره می کند که در آن زمان چهار افسران به زانو در آوردن کروگر و که یکی از آنها پایدار تصادم و چند تا به حال علائم و خش.

کروگر نوشته شده 20.000 دلار اوراق قرضه که با شرایط متعددی از جمله عدم در اختیار داشتن و یا استفاده از مواد مخدر یا الکل, تصادفی, تست شیمیایی و بدون از دست رفته به جلسات دادگاه.

کروگر قلم اول با قانون آمد و در سن 20, زمانی که او به جرم زیر سن قانونی آشامیدنی و در اختیار داشتن ماری جوانا در یک موتور خودرو. آنچه به دنبال آن بودند نقض ترافیک از جمله 2016 یکی برای رانندگی پس از ابطال.

مینه سوتا اداره جنایی دلهره در ادامه به بررسی روز جمعه تیراندازی مرگبار بود که دولت برای اولین بار از سال ها توسط یک افسر اجرای قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>