در آخرین پیچ و تاب و در ماه-حماسه طولانی بیش از آوردن بی خانمان مسکن به لس آنجلس شورای شهر منطقه 12 عضو شورای John Lee مجموعه مناظر خود را در یک محل سکونت در تپه شمالی — اما او گفت که تلاش های خود را مسدود شده بود county سرپرست شیلا Kuehl.

“ما تا به حال یک سایت کامل بود که در نزدیکی یک خانواده در محله” لی گفت: چتسورث محله شورا این هفته است. “این یک محل بزرگ و متاسفانه ما تبدیل شد.”

لی گفت: این بسته در 15711 Roscoe بلوار اشغال شده توسط یک متل 6 است که می تواند در خانه و در مجاورت وسیع پارکینگ است که به طور بالقوه می تواند میزبان امن-پارکینگ برنامه برای مردم به خواب در وسایل نقلیه خود را به مدت یک شب. لی دفتر کار با نمایندگان از امید دره ماموریت نجات برای شناسایی آنچه در بودجه ممکن است در دسترس خواهد بود به نوبه خود این سایت را به بی خانمان ها مسکن لی سخنگوی گفت.

لی گفت: برنامه پایین تبدیل شده بود توسط سرپرست Kuehl چون Roscoe ملک نشسته در 500 فوت از 405 آزادراه بالقوه خطر سلامت. آن را به عنوان ساده به عنوان که Kuehl را می گوید. سرپرست با صدور بیانیه ای گفت که تحت تاسیس شهرستان سیاست های مسکن مقرون به صرفه اعتماد دلار — منبع مالی به دنبال Lee — نمی توان سرمایه گذاری در سایت در 500 فوت از یک بزرگراه است.

Kuehl گفت که لی “شده است نشان می دهد که شهرستان لا سیاست محدود ساخت حمایتی مسکن ساخته شده در 500 فوت از یک آزادراه اما این درست نیست. این سیاست تنها به مسکن مقرون به صرفه اعتماد بودجه به ساخت و ساز مسکن حمایتی است که هر دیگر شورای منطقه به نظر می رسد به درک.”

“من مطمئن هستم که عضو شورای Lee نیست عمد بد نمایش دادن آمار ارائه شده در مکالمه ما از ماه ها پیش” Kuehl بیانیه گفت.

در پاسخ لی در بیانیه ای گفت که چند ماه پیش او در ملاقات با چند تن از اعضای انجمن به بحث در مورد پیشنهادات اولیه برای دائمی حمایت-مسکن سایت. “بنا به درخواست یک عضو ناظر Kuehl کارکنان تایید کرد که سایت در 500 فوت از بزرگراه شد واجد شرایط برای مسکن مقرون به صرفه اعتماد بودجه که بودجه برای تامین مالی مقرون به صرفه و دائم حمایتی مسکن” لی بیانیه ای گفت:. “هیچ سردرگمی وجود دارد در این راستا است.”

اعضای شورای شهر متعهد در سال 2018 به تصویب و ساخت بی خانمان جدید پروژه های مسکن در هر یک از مناطق خود. لی منطقه تنها در شهر بدون هر گونه پروژه های موجود یا شرکت قصد دارد در جریان ساخت.

فضل یائو سخنگوی شورای لی گفت: تپه شمالی سایت معرفی شد و به طور مستقل از یک چتسورث پروژه دانم به عنوان ورامين آپارتمان. که مفهوم پیشنهاد شده توسط توسعه دهنده تأیید مسکن گروه به دنبال تبدیل سابق تعداد زیادی ماشین در Topanga Canyon بلوار به یک مجتمع مسکونی برای بی خانمان ها. لی گفته است در برابر چتسورث طرح که هم زده تا مخالفان از کشورهای همسایه است.

لی به دنبال انتخاب مجدد در مارس 3, اولیه, شده است برای انتقاد از تلاش های خود را به انتخاب کردن برای هر سایت دیگر از ورامين آپارتمان زیرا گزاره HHH بودجه است که به طور خاص به چتسورث بسته است.

در سال 2016 لا رای دهندگان OK می HHH, a $1.2 میلیارد دلار اوراق قرضه اقدام به ساخت به عنوان بسیاری از 10 ، 000 واحد مسکونی جدید برای افراد بی خانمان در مدت 10 سال. که تنظیم کردن یک مسابقه برای دریافت پروژه های تایید شده در اطراف شهر, بنابراین بسیاری از کسانی که دلار در حال حاضر بسیار سخن گفته در حال حاضر. لی به دنبال کمک های مالی از شهرستان هر چند تپه شمالی پروژه.

در طول چهار جلسه لی خواست ساکنان برای رسیدن به Kuehl و مدافع شمالی تپه محل. او گفت که او مایل به اشتراک گذاشتن یک نامه به استاد راهنما ارسال شده به دفتر خود را در مورد تپه شمالی سایت.

اما سرپرست سخنگوی گفت Kuehl هرگز با ارسال نامه ای به لی ، به جای سرپرست مسکن و بی خانمان معاون ابلاغ از طریق ایمیل با تشکیل دهنده در مورد سایت.

روز چهارشنبه لی گفت که او نیز در نظر گرفته معرفی یک حرکت درخواست خود به شورای شهر همکارانش به او اجازه نگه داشتن HHH بودجه خود را در منطقه اگر چتسورث محل کار نمی کند به هر دلیلی.

“چیزی به من می گوید آنها را با آن خوب,” او گفت: مخاطبان در چتسورث محله شورا در روز چهارشنبه.

زودتر لی گفت: او مشغول به کار بود با حمل و نقل متروپولیتن مقامات برای شناسایی سایت های اضافی.

طرفداران این ورامين آپارتمان طرح که به درگیری با همسایگان. حتی پس از توسعه دهنده تأیید مسکن گروه کوچک این مجموعه از 64 آپارتمان استودیو به 54, مخالفت شدید را تحمل کردند. ده ها تن از چتسورث ساکنان به تازگی در زمان به خیابان ابراز نگرانی از سایت نزدیکی به یک مدرسه ابتدایی و خانه های مسکونی. طومار مخالفت با این پروژه به دست آورد بیش از 2,700 امضا.

لی متهم شده است pandering به چتسورث ساکنان که مخالف این پیشنهاد است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که شمال تپه ایده نمی همچنین تولید مخالفت کرده است که رخ داده است با پیشنهادهای دیگر برای بی خانمان مسکن در اطراف Southland.

در اخیر نامزد فروم Loraine Schulich لی حریف در مارس 3, انتقاد عضو شورای برای رد چتسورث ایده.

“این اطلاعات غلط به مردم بگویید که ما به دنبال سایت های دیگر — از آنجا که بودجه از محل,” او گفت:, “و این مهم است که به طور صادقانه با مردم و ارائه رهبری واقعی را به مطمئن شوید که راه حل هایی که ما باید برای رویارویی با این بحران در واقع اجرا در جامعه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im