عضو شورای کمک می کند وگاس بیمارستان و پناهگاه دریافت مقدار مورد نیاز دستکش

Glove donation, COVID-19

برایان Knudson دفتر

لاس وگاس عضو شورای برایان نادسن توزیع بیش از 200.000 جفت دستکش به بیمارستان های منطقه و پناهگاه برای کارگران در مبارزه با COVID-19. جعبه دستکش تصویر خارج دره بیمارستان در جمعه 27 مارس سال 2020 قبل از تحویل.

مثل همه مقامات دولت این روزها لاس وگاس عضو شورای برایان نادسن صرف بیشتر وقت خود را در برخورد با خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس هماهنگی با کسب و کارهای محلی مورد وام و مزایای بیکاری و دیگر اقدامات بلند مدت برای کمک به کاهش آسیب است.

روز جمعه نادسن در زمان بیشتر اقدام فوری با کسب بیش از 200.000 جفت دستکش و توزیع آنها را به بیمارستان محلی و پناهگاه است.

نادسن را خریداری دستکش از Shetakis Foodservice در یک تخفیف پس از صرف صبح روز جمعه هدف قرار دادن بیش از 10 مکان از جمله دره بیمارستان و UMC از جنوب نوادا که هر یک از آنها دریافت 50,000 جفت.

بقیه دستکش توزیع شد به لاس وگاس بی خانمان, حیاط, SafeNest کمک دست دیگر بی خانمان و زندگی کمک دهندگان.

وجود دارد که کمبود دستکش و دیگر وسایل حفاظتی شخصی در لحظه ای قرار می دهد که ضروری است کارگران در معرض خطر پیمانکاری و یا گسترش coronavirus.

“وجود دارد یک نیاز فوق العاده ای برای همه نوع از تجهیزات حفاظتی,” Knudsen گفت. “و دستکش و روپوش و ماسک در خاص است. ما بخشی از ما با دستکش. ای کاش می شد بیشتر ما می تواند انجام دهد و ما در حال رفتن به نگه داشتن به دنبال بیشتر ما می توانید انجام دهید. دستکش یک فرصت برای ما به پرش و کمک به. آن را هنوز هم یک نیاز در جامعه در حال حاضر.”

نادسن گفت: او موجب توسط نوادا بی خانمان داد که منتشر شده یک ایمیل در هفته گذشته که شامل “فهرست دلخواه” موارد برای ارائه دهندگان خدمات در سراسر لاس وگاس. این لیست شامل پزشکی-درجه دستکش و یک کارمند در نادسن را پیشنهاد کشیدند در مورد خرید تجهیزات مازاد از Shetakis.

این طرح گرد هم آمدند به سرعت و در روز جمعه نادسن و کارکنان خود را رانندگی با تریلر در اطراف دره رها کردن موارد مورد نیاز ،

در علاوه بر این به بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی نادسن همچنین می خواستم مطمئن شوید که بخش زیادی از دستکش رفت و به منطقه بی خانمان و خشونت پناهگاه است.

ایمن آشیانه است, یک سازمان غیر انتفاعی است که با فراهم کردن سرپناه برای زنان و کودکان که به دنبال فرار از خشونت خانگی. اصلی آن محل در لاس وگاس 71 تخت بنابراین نگه داشتن فضای پاک است یک اولویت اصلی.

ایمن آشیانه مدیر عامل لیز Ortenberger گفت: هیچ یک از پناهگاه مشتریان و یا کارکنان خود را بدست بیمار نشده است و امیدوار است این دستکش می تواند کمک به آن را نگه دارید که راه.

“این کمک می کند تا بسیار” Ortenberger گفت. “در پناه ما چهار بار در روز تمیز کردن پس به عنوان مردمی ضد عفونی و سم پاشی برای تمیز کردن حلال آنها نیاز به آن در. در پناهگاه ما در حال انجام خدمات مواد غذایی و دستکش منطقه بخش مهمی از آن است و آنها شده اند سخت است بنابراین ما واقعا با تشکر از عضو شورای نادسن برای فکر کردن از ما و ما از کسانی که بسیار مورد نیاز است.”

نادسن گفت: او همچنان به دنبال راه هایی برای کمک به جامعه در هفته های آینده و ماه.

“این است که بسیار پیچیده اقتصادی و بحران بهداشتی در جامعه ما,” او گفت:. “من یک نقش خاص به بازی به عنوان یک انتخاب رسمی, اما من فکر می کنم همه در حال رفتن به نیاز به پیدا کردن یک راه برای کمک به همسایه خود را و کمک به جامعه به طور کلی.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de