لس آنجلس شهر, عضو شورای دیوید ریو روز جمعه گفت او کشف خواهد شد ایجاد یک امن پارکینگ برنامه برای مردم در اتومبیل های خود را در یک مقدار زیادی در مرز Van Nuys و شرمن اوکس, سایت دیرین بی خانمان گاه به تازگی پاک توسط L. A. بهداشت شهرستان خدمه است.

ریو ثبت یک شب جمعه ، 7 که به دنبال یک مطالعه امکان سنجی و $266,000 برای شبه امن پارکینگ در سایت یک نوار باریک از زمین در 15380 نورآباد خیابان های مجاور به 405 آزادراه و جمع شده در پشت یک مرکز ذخیره سازی.

اموال بیش از 20 ، 000 فوت مربع در اندازه تحت اجاره بلند مدت به شهر و متعلق به سپاه مهندسان ارتش که صاحب و عمل نقاط مجاور حوضه Sepulveda.

به عنوان عضو شورای جستجو برای سایت های برای پیاده سازی خدمات بی خانمان در منطقه گفت: این قطعه زمین پنهان در پشت یک مرکز ذخیره سازی در ابتدا “تضعیف از طریق ترک.”

“وقتی که می آید به این منطقه ما در حال کار با دفتر شهردار چرا که آنها یک ایده برای انتقالی یا فوری پناهگاه. که می تواند یک سال و من نیاز به چیزی در حال حاضر گفت:” ریو پنج شنبه. “وجود دارد هیچ سوال امن پارکینگ کار می کنند.”

امن پارکینگ مردم ارائه در اتومبیل خود را و rv ها مکانی امن برای پارک در شب. اکثر ارائه دستشویی یک گارد امنیتی و دسترسی آسان تر به خدمات اجتماعی. این خاص امن پارکینگ سایت می تواند جای 20-25 وسایل نقلیه شبانه نوشت: حرکت است.

L. A. بهداشت شهرستان پاکسازی خدمه گفت: آنها پاک چند صد تن از مواد زائد از سایت در طول یک پاکسازی در ماه نوامبر.

فقط دو ماه قبل از آن یک محافظه کار فعال با بیش از 400,00 پیروان در رسانه های اجتماعی ارسال شده عکس ها و ویدئوها از بودجه خصوصی پاکسازی پنهان سایت است که او انجام شده با ده ها تن از داوطلبان.

اسکات Presler, 31, گفت: حدود 30 نفر در کمپینگ در نوار بتن هنگامی که او وارد با اجاره dumpsters و اهدا hazmat مناسب. ویرجینیا مبتنی بر فعال انجام خود را بی خانمان ها پاکسازی در سراسر کشور است.

برخی از 3,100 افراد بی خانمان زندگی می کنند در وسایل نقلیه در سن فرناندو ولی با توجه به 2019 لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار تعداد — از جمله 600 نفر در اتومبیل 600 در ون و 1,900 در rv ها و اعضای کمپ. سازمان ها می گویند که تعدادی سراسر شهر بود نشان دهنده 25 درصد از کل جمعیت بی خانمان.

حداقل چهار امن پارکینگ برنامه ها در عملیات در منطقه از جمله در شمال هالیوود تپه شمالی و کنگا پارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im