رئیس شورای Lorena Gonzalez کاهش مرخصی زایمان کوتاه به دلیل COVID-19 بحران

Category: سیاتل No comments

Councilmember Teresa Mosqueda has been serving as pro-tem council president while Council President Lorena Gonzalez was on maternity leave.

Councilmember ترزا-little images سمت چپ بوده است در خدمت به عنوان طرفدار tem رئیس شورای حالی که رئیس شورای Lorena گونزالس حق بود در مرخصی زایمان. لستر سیاه

سیاتل رئیس شورای شهر Lorena Gonzalez قطع او مرخصی زایمان حدود دو هفته کوتاه به طوری که او می تواند بیشتر در شخص رهبری به عنوان شهر در پاسخ به کروناویروس همه گیر و متعاقب آن اقتصادی خرید اینترنتی.

Gonzelez رفت و در ترک شروع on Jan. 8 و او اولین فرزند دختر نادیا Luciana گنزالز-ویلیامز متولد شد و در ژانویه. 13. Gonzalez ترک بود به 12 هفته اما او امروز اعلام کرد در توییتر او آن را برش کوتاه در پی COVID-19 خواهد بود و بازگشت به کار در روز پنج شنبه.

در غیاب او و دیگر اعضای شورای مانند لیزا Herbold همدیگر استفاده کنیم خوارز و ترزا-little images گرفته تا رئیس شورای وظایف. – Little images بازگشت از مرخصی زایمان فقط هفته پیش و اقدام شده است رئیس شورای pro-tem طول تمامیت COVID-19 شیوع.

در اطلاعیه Gonzalez توضیح داد که او “تصمیم دشوار”:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

و در حالی که من در آن در اینجا نادیا عزیزم دوباره از آنجا که ما هرگز نمی تواند به اندازه کافی نوزادان:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>