می تواند به شما زندگی می کنند در 350 متر مربع? Southland شهرستانها امید میکرو-مسکن می تواند کمک به مقابله با قیمت

سحر دیویس می دانست آنچه که او در گرفتن به.

او نشان داد تا ماه قبل به اندازه گیری فضا. همه 380 متر مربع از آن است.

او برنامه ریزی شده که در آن بستر مناسب خواهد بود — در گوشه کنار پنجره با یک تنه کوچک در آن پا. او تصور او از مبل های جنسی کشویی در نزدیک با یک اتاق کوچک تقسیم برای جدا کردن این دو است.

و او فکر است که از چیزهایی که او می خواهم carted همراه با او پس از ترک خانه دوران کودکی بیش از 30 سال قبل — از نیوجرسی به ایالت کارولینای شمالی به اوهایو به فلوریدا به کالیفرنیا — او را به قراضه.

نیمی از لوازم آشپزی و نقره برش را ندارد. نه که یکی از چمدان او خریداری برای یک سفر خارج از کشور سال پیش. و نه هیچ یک از دبیرستان سالنامه.

“در پایان روز,” او در مصاحبه های اخیر گفت: “اگر من برای گرفتن آمار توسط یک اتوبوس آنها احتمالا می خواهم تا پایان در دامپستر به هر حال. من فکر نمی کنم خانواده من می خواهم آنها را بنابراین من فقط به نجات آنها مشکل است.”

دیویس نقل مکان به آپارتمان کوچک در مرکز شهر لس آنجلس در سال 2013, سال قبل از به روز رسانی تراکم محدودیت ها و پارکینگ مورد نیاز اجازه می دهد بیشتر از این واحدهای کوچک به توسعه.

در حال حاضر آنها در حال ظاهر در سراسر شهرستان: میکادو هتل در توکیو کوچک بود به تازگی تبدیل به یک آپارتمان ساختمان ارائه “میکرو-سوئیت” است که کمتر از 200 متر مربع است. استودیو خانه یک پروژه جدید در این پارک در جنوب محله ارائه می دهد هشت طرح های طبقه برای ساکنان آینده نگر — بزرگترین است که 190 متر مربع است. و صاحبان جدید از بندر, خانه, در سن پدرو, برنامه ای برای تبدیل آن به 100 واحد آپارتمان مجتمع با برخی از واحدهای کوچک به عنوان 313 متر مربع است.

اما آن را نه فقط در LA. چشم انداز میکرو واحد در میان ایالت مسکن بحران گرفتار شده توجه دیگر شهرستانها در سراسر جنوب کالیفرنیا از پاسادنا به شهر نارنجی.

در هیللکرست شرکت خریداری کرده است بندر مشاهده خانه و برنامه ای را برای نوسازی و ساختمان به آپارتمان طبقه همکف خرده فروشی و سرگرمی در حالی که حفظ یکپارچگی تاریخی از سال 1920 جم در سن پدرو در پنج شنبه, 19 سپتامبر 2019. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

میکرو مسکن بازدید Southland

میکرو مسکن روند آغاز شد و در سیاتل است و پس از مشغول به کار راه خود را از جنوب; منطقه خلیج شده است این تحولات در حالی که برای در حال حاضر و به نظر می رسد جنوب کالیفرنیا دست و پنجه نرم با راه های بیشتر برای ساخت مسکن ممکن است آینده.

میکرو-واحد اگر وجود دارد هیچ تعریف پذیرفته شده به طور معمول در اطراف حدود 350 متر مربع یا کمتر است.

برخی از شهرستانها باقی می ماند شک و تردید از میکرو-واحد. سانتا مونیکا برای مثال ممنوع اعلام کرده است بازار-نرخ میکرو-واحد ترس از چگونه آنها می تواند تاثیر این شهر به طور کلی عرضه مسکن.

اما شهرهای دیگر بیشتر به چشم انداز. پاسادنا در حال حرکت به سمت شل شدن محدودیت و ساده روند اجازه چنین تحولات است. شهر به تصویب رسید یک فرمان در ماه گذشته امکان ایجاد استودیوهای کوچک به عنوان 350 فوت مربع. و ساحل طولانی است در حال توسعه یک برنامه آزمایشی برای تست چگونه مفید آنها ممکن است در ساخت شهر مقرون به صرفه تر برای اجاره.

اورنج کانتی بوده است آهسته تر به آغوش روند اما در برخی مناطق مانند میدوی یا Towne, نارنجی, این واحدهای کوچک در حال حاضر وجود دارد.

  • آشپزخانه در 500 فوت مربع کلبه از علامت و Sherayah Batstone در تاریخی جنوب شیفر کلبه در پرتقال در روز یکشنبه 9 فوریه سال 2020 است. بسیاری از شهرستانها در جنوب کالیفرنیا به دنبال تشویق توسعه میکرو-مسکن واحد مسکن که کمتر از 500 فوت مربع. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • Becca Deragisch, 35, در 500 فوت مربع در کلبه های تاریخی جنوب شیفر کلبه در پرتقال در روز یکشنبه 9 فوریه سال 2020 است. بسیاری از شهرستانها در جنوب کالیفرنیا به دنبال تشویق توسعه میکرو-مسکن واحد مسکن که کمتر از 500 فوت مربع. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Becca Deragisch, 35, در ناهار خوری جدول در 500 فوت مربع در کلبه های تاریخی جنوب شیفر کلبه در پرتقال در روز یکشنبه 9 فوریه سال 2020 است. بسیاری از شهرستانها در جنوب کالیفرنیا به دنبال تشویق توسعه میکرو-مسکن واحد مسکن که کمتر از 500 فوت مربع. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • اتاق نشیمن در 500 فوت مربع کلبه از علامت و Sherayah Batstone در تاریخی جنوب شیفر کلبه در پرتقال در روز یکشنبه 9 فوریه سال 2020 است. بسیاری از شهرستانها در جنوب کالیفرنیا به دنبال تشویق توسعه میکرو-مسکن واحد مسکن که کمتر از 500 فوت مربع. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • تاریخی جنوب شیفر کلبه در پرتقال در روز یکشنبه 9 فوریه سال 2020 به طور متوسط 500 متر مربع در هر واحد. بسیاری از شهرستانها در جنوب کالیفرنیا به دنبال تشویق توسعه میکرو-مسکن واحد مسکن که کمتر از 500 فوت مربع. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • اتاق خواب در 500 فوت مربع کلبه از علامت و Sherayah Batstone در تاریخی جنوب شیفر کلبه در پرتقال در روز یکشنبه 9 فوریه سال 2020 است. این زن و شوهر با استفاده از زیر تخت دهندگان جعبه به حداکثر رساندن سازی در واحد کوچک. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • Sherayah Batstone 25 و شوهر علامت Batstone 32 در 500 فوت مربع در کلبه های تاریخی جنوب شیفر کلبه در پرتقال در روز یکشنبه 9 فوریه سال 2020 است. بسیاری از شهرستانها در جنوب کالیفرنیا به دنبال تشویق توسعه میکرو-مسکن واحد مسکن که کمتر از 500 فوت مربع. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“در حال حاضر بسیاری از مسکن در سان فرانسیسکو است بالا پایان بازار-نرخ چیزهای گفت:” پاتریک کندی یک منطقه خلیج دهنده است که با تمرکز در بخش ساختمان در میکرو-واحد “است که معادل یک کلاس کسب و کار بلیط هواپیما. آنچه ما واقعا نیاز به برخی از کلاس اقتصاد بلیط خواهد بود که مقرون به صرفه اتاق یا استودیو.”

کندی گفت که منطق هم چیزی است که باعث می شود میکرو-مسکن جذاب در دیگر گران مناطق مانند جنوب کالیفرنیا.

“بسیاری از مردم فقط می خواهید به جایی که به کار خود را که آنها می توانید استطاعت,” او گفت:.

برای دیویس یک بازیگر و تهیه کننده تصمیم واقعا که ساده است.

“این چیزی بود که من می تواند استطاعت و من می دانستم که من می تواند مدیریت خودم در فضا,” او گفت:. “من می خواستم به مرکز شهر خیلی خوب بود برای که و آن را به حال همه چیز, واقعا که من نیاز به زندگی می کنند.”

پرداختن قیمت

مقامات در شهرستانها به دنبال اجازه افزایش میکرو واحد در لانگ بیچ اند گفت: آنها به امید می استقبال بیشتر مردم مانند دیویس.

“آن زمان ما از 30 سال به علاوه برای رسیدن به این بحران مسکن و رفتن چند اقدامات مختلف به خارج شدن از آن گفت:” کریستوفر Koontz, طولانی, ساحل, برنامه ریزی دفتر مدیر. “میکرو-واحد یک ابزار در یک بزرگتر جعبه ابزار است که ما در حال رفتن به استفاده از آدرس استطاعت است.”

کارشناسان گفته اند آسمان بالا اجاره بها و قیمت خانه در سراسر کشور به سادگی پایین آمده به عرضه و تقاضا است. دلیل آن را بسیار سخت به تحمل یک مکان به مکان زندگی می کنند دولتی و خصوصی تحلیلگران این است که جدید ساخت و ساز مسکن ندارد نگه داشته تا با رشد جمعیت ،

دولت مسکن مقامات اعلام کرد در تابستان که برای رسیدگی به بحران جنوب کالیفرنیا نیاز به ساخت 1.34 میلیون خانه جدید تا پایان این دهه است.

میکرو-واحد شهرستانها در سراسر منطقه به نظر می رسد و امید می تواند یکی از راه های به سعی کنید برای رسیدن به این هدف است.

ساحل طولانی برای آن است که گر چه هنر یک پتانسیل خلبان برنامه ای است که اجازه می دهد ساخت و ساز از 500 میکرو-واحد که کارکنان برآورد خواهد بود که در پنج-به-10 پروژه های جدید است. این برنامه شامل بازار-نرخ و قیمت مناسب واحد مسکونی برای افراد کم درآمد.

این برنامه آزمایشی به احتمال زیاد سر به شورای شهر مدتی در این تابستان و Koontz گفت: این امر گذشته حدود سه سال زمان کافی برای تیم خود را به جمع آوری ورودی بر روی چه چیزی کار می کند و چه قبل از تلاش برای قرار دادن با هم بیشتر دائمی قوانین و مقررات.

“با برنامه ریزی وجود دارد بسیاری از نظریه” او گفت:, “اما, نیز وجود دارد ارزیابی آنچه که در واقع اتفاق می افتد و آنچه که شما می توانید از او یاد بگیریم.”

یک پیروزی برای مستاجرها و توسعه دهندگان به طور یکسان ؟

تئوری میکرو واحد است که حتی زمانی که آنها در قیمت بازار-نرخ آنها هنوز هم ارزان تر از هر چیز دیگری در دسترس به طور متوسط مستاجر. آنها به کندی گفت: “کلاس اقتصاد بلیط.

اما آنها نیز یک مزیت برای توسعه دهندگان.

یک رندر از یک 660 متر مربع یک خوابه آپارتمان محو به 220 فوت مربع میکرو یک واحد آپارتمان بر اساس طرح طبقه فرستاده شده به پاسادنا. (ستاد تصویر توسط جف Goertzen/SCNG)

با توجه به یک سال 2018 گزارش از شهرستان مرکزی انجمن از لس آنجلس یک گروه مدافع شهر, مرکز شهر, میکرو واحد می توانید کسب درآمد سازندگان بیشتری نسبت به واحدهای بزرگتر زیرا آنها قادر به تناسب بیشتر مستاجران به فضای کمتر.

300 فوت مربع واحد برای مثال ممکن است ارزان تر از 600 فوت مربع واحد اما تفاوت قیمت ممکن است 10% یا 20% پایین تر — به جای 50% کاهش اندازه تفاوت ممکن است این مفهوم را میرسانند.

برای برنامه ریزان مانند Koontz که ریاضی است که چرا این ایده می تواند کار کند. توسعه دهندگان مانند مردمی در هر کسب و کار هستند, بعد از همه, به دنبال به نوبه خود سود.

“برای یک فرد مجرد زندگی در یک واحد درست است که شما در هر فوت مربع هزینه در یک میکرو-واحد بالاتر است اما اجاره خود را هنوز هم پایین تر” Koontz گفت. “در این شهر اگر که می تواند اجاره در کاهش کل هزینه برای شما مهم است که به طور کلی قیمت.

“که سرمایه داری” او افزود: “و این قسمت ما علاقه مند هستیم این است که: اگر کسی اجاره پایین اجاره خود را پایین تر است.”

“این می تواند به نظر می رسد مفید تر از آن واقع است’

تحولات جدید مسکن نه تنها منبع میکرو-واحد. یک تخته سنگ از قوانین دولت جدید است که به اثر رفت Jan. 1 باعث می شود آن را آسان تر برای صاحبان املاک در خانواده های تک محله برای ساخت پیرزن آپارتمان — به خصوص اگر آنها کمتر از 500 متر مربع است.

در حالی که طرفداران مسکن گفت: امیدواریم که این تلاش ها در سطوح محلی و ایالتی را تحریک بیشتر ساخت و ساز — تنها راه حل کارشناسان می گویند که قطعی حل بحران مسکن — آنها همچنین تاکید کرد که واحدهای کوچکتر به تنهایی فقط می تواند انجام دهد بسیار است.

یک تصویر از یک آپارتمان استودیو در پاسادنا را Aqua حیاط و سوئیت های, یکی از شهر های میکرو-واحد مجتمع های آپارتمانی. (حسن نیت ارائه میدهد شهر پاسادنا)

برای آدل پیترز اوکلند ساکن که اجاره یک 240 فوت مربع granny تخت و نوشته است گسترده درباره “خانه کوچک” روند در منطقه خلیج برای کسب و کار نام تجاری رسانه های, سریع, شرکت, ایده های افراد در مورد زندگی کوچک ممکن است لزوما همسو با واقعیت است.

“مردم تمایل به خیال بافی ایده زندگی در خانه های کوچک” او گفت:. “آنها ، اما من فکر می کنم در برخی موارد زمانی که شهرستانها فشار خانه های کوچک به عنوان یک راه حل در خانه کوچک روستاها برای افرادی که دچار بی خانمانی می تواند بیشتر به نظر می رسد مفید است که در آن واقع است.”

پیترز گفت: تجارب خود را — روزانه دلخوری از او مورفی تخت و ثابت نیاز به تنظیم مجدد همه چیز برای کمبود فضا همه دلیل آن است که تنها زندگی ترتیب او می تواند استطاعت — نشان می دهد که مسکن بیشتر از هر اندازه بسیار مهم خواهد بود.

در حالی که بیشتر واحدهای مانند او ممکن است یک جزء از پرداختن به استطاعت او گفت: “ما باید با ملاحظه در مورد طراحی و چگونه آن را متناسب با تغییرات بیشتری که لازم است.

“من می خواهم برای دیدن بیشتر سیاست” پیترز “که باعث می شود آن را آسان تر برای ساخت بزرگتر چند ساختمان در شهرستانها.”

ایجاد توازن میان این همه

برنامه ریزان و توسعه دهندگان به طور یکسان می گویند که هدف نهایی است.

کندی گفت: او خود را گسترش ارائه شده شامل دو و چهار خوابه واحد از آنجا که تقاضا برای آنها هنوز قوی است.

حتی برنامه ریزان در سانتا مونیکا که ممنوع میکرو-واحد گفت: این شهرستان دارای نه درب بسته بر روی آنها به طور کامل تا زمانی که آنها فقط یک قطعه از یک متعادل سهام مسکن.

“این نبود که این شهرستان گفت: به هیچ وجه ما نمی توانیم همیشه باید این'” شهر مدیر برنامه ریزی و جینگ Yeo گفت: در مصاحبه اخیر است. “این تقریبا چیزی است که اتفاق افتاده است در یک مکالمه است که ما فقط شروع به دست و پنجه نرم کردن با.”

سانتا مونیکا تنها هشت مایل مربع از زمین تا شورای شهر وجود دارد می خواستم برای اطمینان از مسکن جدید ساخته خواهد شد و برای خانواده و نه فقط یک هجوم میکرو-واحد تحولات غذا به جوان تنها حرفه ای که ممکن است لزوما قصد اقامت در این شهر برای مدت طولانی.

“من می گویند من باید نگرانی های جدی در مورد مصرف (میکرو-واحد) در خارج از واحد مخلوط” سانتا مونیکا شهردار سوسو زدن, دیویس گفت: زمانی که این ممنوعیت برای اولین بار تایید “از آنجا که من فکر می کنم آنها باید یک نقش را بازی کند.”

شهر در ادامه بررسی موضوع همراه با ایده های دیگر برای تنوع آن سهام مسکن.

یک راه حل کوتاه مدت

هدف از این شهرها است که به نگه داشتن مسکن به عنوان مناسب که ممکن است در میان یک ایالت بحران است.

برای افرادی مانند دیویس و پیترز فضاهای کوچک باید حداقل ارائه آنها را با مکان زندگی می کنند. اما آنها برای مستاجرها حداقل یک راه حل کوتاه مدت.

“من به طور فعال با توجه به خروج کالیفرنیا در حال حاضر حتی اگر من می خواهم ترجیح می دهند به ماندن” پطرس گفت. “پس از من کار از راه دور من با توجه به در حال حرکت به یک دولت با هزینه بسیار پایین تر از زندگی است.”

دیویس در ضمن نه چپ کالیفرنیا. اما او را ترک L. A.

پس از سه و نیم سال در مرکز شهر L. A. واحد او رفت و در یک سفر با یک دوست به جاشوا درخت و تصمیم صحرا بود و بیشتر از او ،

او نقل مکان کرد و در آنجا سه ماه بعد.

“شاید آن را مداخله الهی” او گفت: “از آنجا که من می دانستم که بعد از افزایش اجاره بها حتی اگر آن را تنها 5 درصد بود به من قرار داده است.”

با ارزان تر اجاره دورتر شرق او شده است قادر به پرداخت هزینه بیشتر فضا. او در حال حاضر زندگی می کند در یک 672 فوت مربع واحد.

“من خریداری یک میز آشپزخانه,” او گفت: “از آنجا که من در حال حاضر یک آشپزخانه من می توانید آن را در.”

اگر چه او نتواند برخی از راحتی از محل قدیمی, دیویس گفت: “در حال حرکت بود که این تصمیم درست است.

“من اجاره کاهش یافته بود 300 $در ماه و نه مطرح شده است, از آنجایی که من نقل مکان کرد,” او گفت:. “من نیز زنده دو و نیم تا سه ساعت فاصله از مرکز شهر لس آنجلس برای همه کسانی که راحتی و امکانات رفاهی.

“اما من قادر به مدیریت” او گفت:. “من همه چیز من نیاز دارد.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر