سرفه پاپ لغو شرکت در روزهای پرهیز و روزه عقب نشینی

Category: لاس واگاس No comments

شهر واتیکان — یک سرفه پاپ فرانسیس گفت: زائران برای جمع آوری سنتی یکشنبه برکت است که او لغو مشارکت خود را در یک هفته عقب نشینی معنوی در روم و حومه به دلیل سرد است.

این اولین بار است که در هفت سال پاپی که او از دست رفته است و تمرینات معنوی که او در آغاز در اوایل امامت خود به مناسبت آغاز هر فصل روزهای پرهیز و روزه. چنین خلوت معمولی یسوعیان به منظور است که او به آن تعلق دارد.

83-سال-قدیمی پاپ که از دست رفته بخشی از ریه یک بیماری تنفسی به عنوان یک مرد جوان را لغو کرده است چندین درگیری های رسمی این هفته به عنوان او مبارزه آشکار سرد است.

هفتگی خود ظاهر یکشنبه به زائران از پنجره بالا میدان سنت پیتر اولین بار بود که او دیده شده است علنا از چهارشنبه, زمانی که او دیده می شود سرفه و دمیدن بینی خود را در جرم است.

فرانسیس متوقف شد دو بار به سرفه یکشنبه در حالی که پرداختن وفادار. در پایان از او خواست برای نماز برای عقب نشینی معنوی و افزود “متاسفانه سرد من مانع از شرکت در این سال. من خواهد بود که پس از مراقبه از اینجا.”

در اوایل این هفته پاپ لغو دو برنامه ریزی رسمی مخاطبان رسمی امور در قصر پاپ که در آن فرانسیس را برای سخنرانی و استقبال تعداد زیادی از مردم در پایان. کسانی بودند که شامل مخاطبان بین المللی اخلاق زیستی سازمان و با اعضای رسوایی-خدشه دار لژیون مسیح مذهبی سفارش.

فرانسیس هرگز قبلا لغو بسیاری از رسمی مخاطبان و یا حوادث در مقام پاپی. او اما در ادامه به کار از محل اقامت خود در واتیکان را سانتا مارتا هتل و دریافت مردم در دفتر مطبوعاتی واتیکان گفت. روز شنبه, کسانی که جلسات خصوصی با رئیس واتیکان اسقف’ دفتر فرانسیس’ سفرای لبنان و فرانسه و اوکراین اسقف اعظم.

او به سمت چپ یکشنبه برای عقب نشینی در خارج از رم.

واتیکان توصیف کرده است فرانسیس وضعیت به عنوان “اندکی بیماری” بدون دادن جزئیات دیگر. فرانسیس’ بیماری هر چند آمده است در میان کلی زنگ در ایتالیا بیش از coronavirus شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 1100 نفر عمدتا در شمال ایتالیا.

شده اند وجود دارد فقط شش مورد گزارش در لاتزیو که رم واقع شده است به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>