هزینه صعود به $20 متر برای دلوت پل پس از زمین دفن آشفته

Category: توین سیتی

دلوت — زمانی که همه گفته و انجام داده, اخذ دفن زمین در فوند دو لک محله دلوت هزینه خواهد شد مینه سوتا بخش حمل و نقل حدود 17 میلیون دلار به بالا اصلی هزینه های پروژه.

“که همه در همه چیز است که ما همیشه می توانید تصور کنید, به طوری که ما می توانیم در پایان این ظروف سرباز یا مسافر” گفت: منطقه مهندس Duane تپه MnDOT بالا رسمی در دولوت.

تا مطمئن شوید هیل با اشاره به یک ظرف غذا از MnDOT را ساخت. گورستان مختل شد در سال 2017 توسط تجهیزات سنگین کار در مینه سوتا بزرگراه 23 پل پروژه جایگزینی بیش ماموریت نهر. که اصلی 3.1 میلیون دلار پروژه اوراق به بهبود تلاش بیش از زمان برای متعاقب آن دو سال است.

دوباره پل پروژه جایگزینی خواهد بود که موضوع یک جلسه عمومی از 6-7 بعد از ظهر روز پنج شنبه در Gary جدید, Duluth, Rec مرکز.

برآورد 20 میلیون دلار شروع-به-پایان هزینه کوتوله اصلی 3.1 میلیون دلار پل پروژه جایگزینی. این هزینه پیش بینی شده برای دوباره پل پروژه های بازسازی به تنهایی حدود 4.2 میلیون دلار.

“ما هنوز به انجام کار درست” هیل گفت. “ما هنوز هم باید برای درمان آن با احترام و کار از طریق فرآیند بدون در نظر گرفتن هزینه.”

از جمله هزینه شد $2.8 میلیون دلار برای سال 2018 دفن بهبود کار تا حد زیادی انجام شده توسط ال روزاریو دانشگاه و $4.3 میلیون دلار برای 2019 بهبود کار تا حد زیادی توسط فوند دو لک گروه از دریاچه سوپریور, Chippewa. در این سال و بعد MnDOT انتظار به صرف حدود 5.5 میلیون دلار برای بازیابی نهایی هزینه های گورستان کار و بررسی های زیست محیطی برای پل جدید است.

پس MnDOT تخریب تاریخی, اموال, قانون فدرال نیاز است که آن را مذاکره کاهش با همه احزاب است. سپاه مهندسان ارتش یک دولت حفظ تاریخی افسر و قبیله شما نیاز به تصمیم می گیرید چه کاهش به نظر می رسد مانند آن را یک بنای تاریخی و یا برخی دیگر از ژست.

“من نمی دانم آنچه در آن است رفتن به” تپه گفت:, و اضافه کرد که او بودجه $2 میلیون حفره یا سوراخ در 2022 بودجه به حساب برای کاهش.

تا آنجا که پل جدید بازسازی آن هنوز به نظر می رسد در دولت حمل و نقل بهبود برنامه همچنین به عنوان شناخته شده STIP — چهار سال برنامه ریزی برای پروژه های آینده.

اما هیل گفت: این پروژه خواهد بود یکی برای 2024.

“اگر وجود دارد هر چیزی که ما می توانید انجام دهید به آن حرکت می کند تا ما را,” او گفت:, اذعان برخی از جامعه ناآرامی ها در مورد این موضوع. “آنها خوشحال بودند آن را در STIP.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de