کوستا مسا دادگاه می پرسد برای جلوگیری از جابجایی بیماران مبتلا به کروناویروس به فرویو مرکز توسعه

شهرستان کوستا مسا, آیا به دنبال یک دستور دادگاه برای توقف برنامه ریزی برای جابجایی ده ها تن از بیماران مبتلا به کروناویروس از پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا به فرویو مرکز رشد در بندر بلوار.

درخواست برای توقف این طرح واصل شد جمعه ، 21. نام در این پرونده هستند و وزارت بهداشت و خدمات انسانی, وزارت, دفاع, آمریکا, نیروی هوایی, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کالیفرنیا فرماندار از خدمات اورژانس و وزارت کالیفرنیا از خدمات عمومی.

کوستا مسا مسئولان شهرستان درخواست یک دادگاه فدرال برای سفارش ضابط موقت برای جلوگیری از انتقال تا زمانی که سایت تعیین مناسب به بیماران است.

طرح دعوی در دادگاه می گوید این دولت و دولت فدرال اعلام کرد طرح خود را “در ساعت یازدهم با هیچ تلاش برای شامل دولت های محلی رهبران محلی و یا مقامات بهداشت عمومی.”

کوستا مسا شهردار کاترینا فولی گفت: مسئولان شهرستان آموخته شده از برنامه به خانه مردم در معرض coronavirus در فرویو اواخر روز شنبه, فوریه. 20 شده اند و در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از آن پس تا حد زیادی بی فایده است.

مقامات شهرستان هنوز نمی دانید که دقیقا چگونه بسیاری از مردم ممکن است قرار داده شده در فرویو چه پروتکل خواهد بود به دنبال و یا چه مدت در این مرکز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

“فقط وجود دارد بنابراین بسیاری از ناشناختهها. ما نمی دانیم که آنچه در این طرح این است که” فولی گفت. “این شهرستان شده است بخشی از هر یک از مراحل که منجر به در نظر گرفتن این سایت و این امر می تواند غیر منصفانه به شامل نمی شود ما در این نوع تصمیم مهمی است که تاثیر زیادی در جامعه ما است.”

وزارت امور خارجه از خدمات عمومی سخنگوی مونیکا حسن نوشت: در یک ایمیل که دستور آمد از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری و هر گونه سوال باید به CDC. حسن اداره مسئول دولتی از جمله خصوصیات فرویو.

این داستان در حال توسعه است. لطفا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im