Coronavirus به روز رسانی: این سیاتل رستوران ارائه تحویل و بایگانی اطلاعات ویژه و تبلیغات

Category: سیاتل No comments

در Canlis جدید “درایو از طریق” که امروز افتتاح شد شما قادر خواهید بود به انتخاب کنید تا همبرگر گیاهی ذوب سالاد و ساندویچ بستنی را به خانه و یا غذا خوردن در آسایش و ایمنی خودرو خود را. Canlis از طریق Facebook

امروز, مارس 16 فرماندار Inslee اعلام کرد که در رستوران ها و کافه ها در ایالت واشنگتن باید تعطیل—در-فرد ناهار خوری و نوشیدن در موسسات دیگر مجاز—اما درایو-از طریق تحویل و takeout گزینه هنوز هم مجاز است. به پیروی از قوانین و مقررات بسیاری از سیاتل رستوران توقیف موقت یا دائم اما بسیاری از دیگران اجرا کرده اند تخفیف ویژه و یا تحویل و بایگانی اطلاعات تبلیغات از جمله رستوران ها و eateries که به طور معمول نمی را تحویل مثل کیک داغ’ “تولد don’t Stop” کیک برنامه تحویل و هنر از جدول را در خانه غذا پخته شده تحویل. ما گرد کرده ام تا هر ویژه سیاتل takeout و تحویل ارتقاء شنیده ایم در مورد زیر. شما همچنین می توانید یک لیست کامل از رستوران ها که اعلام کرده اند آنها ارائه خواهد شد تحویل و یا بایگانی اطلاعات در COVID-19 ما تحویل لیست صفحه و یا چک لیست ما را از مورد علاقه ما سیاتل رستوران ها که ارائه.

به عنوان 4:12 ب. ظ روز دوشنبه مارس 16, رستوران های برجسته در این راهنمای هنوز هم باز خبری از تعطیلی رستوران در حال گسترش سریع است. اگر ما منسوخ شده و اطلاعات موجود در این صفحه و یا اگر ما از دست رفته هر چیزی لطفا به ما ایمیل به ما اطلاع دهید.

از پیش تنظیم وعده های غذایی و منوهای ویژه
هنر از جدول
اطلاعات رستوران: “نامشخص زمان نیاز به تفکر خلاق است. به این منظور ما در حال تلاش چیزی کمی متفاوت است. ما در حال ارائه یک وعده غذایی را به خانه خوب, روح, غذای ساده و بدون سر و صدا و موچین. یک وعده غذایی خانواده خود و یا دوستان شما می توانید جمع آوری و به اشتراک گذاری…. با ما تماس بگیرید و رزرو غذا برای هر روز هفته (به جز جمعه). ما در حال پذیرش رزرو برای تاریخ های آینده و همچنین, بنابراین اگر شما می خواهید به انتخاب کنید تا اما امشب نه شب تماس بگیرید و برنامه ریزی یک روز شما می خواهم! وعده های غذایی در دسترس خواهد بود برای انتخاب کنید تا در هر زمان پس از 4 بعد از ظهر. اگر شما نمی خواهید به ترک منزل خود را و شما زندگی می کنند در نزدیکی ما, ما می توانید ترتیبات برای ارائه آن را به شما است.”

الیوت خانه صدف
اطلاعات رستوران: آنچه که همه ما باید در حال حاضر کمی راحتی, مواد غذایی و مقدار زیادی از شراب. به بهترین خدمت به جامعه ما و کارکنان شما در حال حاضر باید از این فرصت برای لذت بردن از الیوت صدف خانه و شهری کوره تجربه در راحتی از خانه خود را. ما دو رستوران همکاری برای ایجاد یک مشترک منو برای مهمانان ما. ما به طور کامل آماده فر-وعده های غذایی آماده تحویل داده می شوند تازه به آستان خود را. همه ما استیک از قبل مشخص شده بر ما کوره به سادگی حرارت به دمای مورد نظر و خدمت می کنند. بطری شراب در دسترس هستند برای بیشتر لذت بردن. موجود 7 روز هفته. تحویل هزینه ها چشم پوشی در این زمان برای سفارشات در عرض 15 مایل شعاع.”

لا Messe
اطلاعات رستوران: “در طول این پیچیده و زمان ما درک می کنم شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از فضاهای عمومی. ما در حال طراحی یک منوی در دسترس برای قبل از سفارش و انتخاب کنید تا برای کمک به کاهش استرس. قیمت 35 دلار و خوراک یک خانواده 2. غذا می تواند به راحتی ساخته شده برای خانواده های 4 و 6 و یا بیشتر. وعده های غذایی در دسترس خواهد بود برای انتخاب کنید تا از 12 ظهر تا 10 شب. لطفا تماس رستوران به طور مستقیم در 206-402-6106 به محل سفارش. نگاهی به منوی اصلی: لازانیا گوشت بلونز, ریکوتا, گوجه فرنگی / کودک کلم سزار, سس پارمسان / نان سیر”

Maximilien
اطلاعات رستوران: “ما بسته شده اما شما هنوز هم گرسنه! ما قرار داده ایم با هم در یک وعده غذایی کیسه را برای شما به انتخاب کنید تا! انتخاب کنید تا در این بازار کلاه تپه یا ملکه آن! حمایت خود را از رستوران محلی جامعه! ما می خواهید برای زنده ماندن در این وضعیت دشوار و دوباره باز کنید! برای این که ما نیاز به حمایت شما!” (16 مارس)

Mulleady را میخانه ایرلندی
اطلاعات رستوران: “اگر ما درب ها ممکن است بسته (به طور موقت) ما دوست دارم که قادر به ارائه شما یک روز سنت پاتریک شام برداشت می شود و حتی شاید به شما تحویل داده. خیلی دوست دارم برای شما به رها کردن یک نظر و یا پیام و ما را دنبال کنید تا با شما. با تشکر از شما – ما شما را دوست دارم.” (15 مارس)

شربت خانه
جزئیات محل برگزاری: “بعد از روح جستجو در مورد چگونه به یک کسب و کار مسئول در طول این چالش روز — ما را به حالت تعلیق در کلاس های ما از طریق پایان ماه مارس تا زمانی که ما می توانید مطمئن باشید که آن را یک بار دیگر امن برای جمع آوری در اطراف جدول است. در حالی که ما را از دست شکستن نان با شما ما هیچ دلیلی برای توقف تغذیه شما! با شروع در روز یکشنبه, مارس 14, ما در حال تبدیل ما در حال حاضر برنامه ریزی کلاس ها به take-out pop-ups, خدمت, دور نسخه از کلاس منوها. هر وعده غذایی خواهد بود ساخته شده با مراقبت و عشق (و با مقدار زیادی و تعداد زیادی از شستن دست) توسط شربت خانه را سرآشپزها و مدرسان. ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید با هم!”

Urbane
اطلاعات رستوران: “شام ساده! @urbaneseattle در حال حاضر ارائه یک تازه وعده غذایی سریع و آسان کیت. تماس بگیرید و سفارش خود را با 5pm برای شام روز بعد در 206.695.1234.”

پروژه های جدید
Addo
اطلاعات رستوران: “اول ما در حال بسته شدن نه فقط ساخت چند تجدید نظر به چگونه ما انجام کسب و کار در اینجا. آشپز ما مقابله با تجارب و کلاس پخت و پز خواهد بود تحت فشار قرار دادند تا زمانی که ما می توانید مهمانان در رستوران. ما خواهد بود با تغییر زمان استراتژی ما مبتنی بر شام بازی نیز که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای این ماه است. همه از تجربه های دیگر ساخته خواهد شد برای رفتن بنابراین اگر وجود دارد چیزی است که شما ببینید در آینده است که برای تلفن های موبایل شگفت انگیز و سپس کتاب را با اعتماد به نفس به عنوان ما خواهد شد در بسته بندی آن را برای شما. هنگامی که شما کتاب به ما اطلاع دهید اگر شما می خواهم آن را گرم یا سرد بر روی انتخاب کنید تا. ما در حال آماده شدن برای راه اندازی مکان های بیشتری برای addo برای مردم دو هفته از شربت خانه و دو هفته از addo @ صفحه اصلی. ما همچنین انجام برخی از رایگان livestream کلاس پخت و پز به عنوان ما می دانیم که برخی از شما نیاز به طبخ بیش از حد معمول در خانه ما می خواهیم برای کمک به!”

Canlis
سیاتل بزرگترین نام در خوب ناهار خوری است به طور موقت چرخد و به یک رویکرد جدید: در این هفته آنها را تعطیل اتاق ناهار خوری خود را و ارائه سه مفاهیم مختلف از جمله نان ریختن (صبحانه نان ریخته و سرو شیرینی, گسترش, صبحانه, ساندویچ و قهوه شروع سهشنبه) درایو-در طریق (برگر درایو از طریق خدمت به همبرگر گیاهی ذوب Canlis معروف سالاد و ساندویچ بستنی, شروع دوشنبه) و یک خانواده خدمات تحویل غذا با یک خانه پخته شده شام و یک بطری شراب کاهش یافته و در درب خود را (با شروع چهارشنبه).

کیک داغ
اطلاعات رستوران: “به افتخار اجتماعی فاصله و ایمنی جامعه ما شروع بعدی شنبه 18 ما خواهد بود ارائه دسر به درب خود را! در وب سایت جدید ما شما می توانید محل سفارش برای لایه کیک (نه در ما یافت رستوران!), را & پخت مذاب کیک و کوکی با نیم دوجین. ما ارائه خواهد شد هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ظهر-4pm. سفارشات خواهد بود فوق العاده آسان به محل و ما همچنین ارائه شمع تولد و کارت پستال. ما به این پروژه تولد don’t Stop – در حالی که زندگی روی حیله و تزویر است در حال حاضر ما هنوز هم مقدار زیادی به جشن و سپاسگزار است.”

تخفیف
Bluwater اغذیه فروشی و مشروب فروشی
اطلاعات رستوران: غذاهای دریایی رستوران ارائه تحویل رایگان از بارگذاری می خورد.

جود قدیمی شهر
اطلاعات رستوران: خانواده-محله دوستانه نوار ارائه 10% تخفیف در همه برو بطری شراب ورموت و bitters برای نوشیدن در خانه.

Kimpton رستوران (Tulio, پرت, کتابفروشی, نوار, کافه ها, شاکر و نیزه)
اطلاعات رستوران: “آیا از جدید خود را عادی است ؟ ما در حال ارائه 20 ٪ تخفیف در تمام سفارشات. و یا می خواهید به سهام تا برای آینده غذاخوری? خرید گیفت کارت و دریافت 25 درصد افزایش در ارزش دلار (برای مثال: $100 خرید شما می شود $125 کارت هدیه).”

ممنون, ممنون خیابان و انار
اطلاعات رستوران: “به عنوان یک ویژه تشویقی برای مشارکت خود را در مبارزه خوب ما اضافه خواهد شد 20 ٪ بیشتر برای تعادل هر mama کارت هدیه خریداری شده بین امروز و مه 31 سال 2020 است. برای مثال اگر شما برای پرداخت $500 کارت هدیه شما را دریافت خواهد کرد یک به ارزش 600 دلار! این mama کارت های هدیه خریداری می شود و مورد استفاده در هر یک از رستوران ها و همچنین برای تهیه غذا خدمات!”

موسمی
اطلاعات رستوران: “ما دیگر باز برای ناهار خوردن در سرویس, اما شما هنوز هم می توانید takeout و یا تحویل. با استفاده از لینک [در سایت ما] به سفارش آنلاین و یا امکان استفاده از 30 درصد تخفیف مستقیم در تماس سفارش با منظقه وانت.”

محله کوره (Eastlake Bar & Grill, دریاچه, جنگل, Bar & Grill برمرتون Bar & Grill و Greenlake کوره)
این رستوران ارائه 10% تخفیف برای تمام انتخاب کنید تا سفارشات.

اوما Bap
اطلاعات رستوران: شروع دوشنبه, مارس 9, کره ای, سریع بازی گاه به گاه رستوران ارائه تخفیف در تمام تحویل سیستم عامل (Uber می خورد Doordash و Postmates) و همچنین برای پیاده روی در سفارشات.

Pegasus پیتزا
اطلاعات رستوران: “رانندگی در بیش از Alki ساحل و تغذیه روح خود را! 20 ٪ تخفیف در تمام سفارشات.”

کاپ کیک
اطلاعات رستوران: “ما در حال ارائه تحویل رایگان در مقدماتی سفارشات در www.trophycupcakes.com و یا با ما تماس بگیرید در 2066327020 ext 1 (ارائه کد “FREEDELIVERY”).”

یومی خاطر خانه و ماتسو
اطلاعات رستوران: یومی خاطر خانه ارائه شده است $5 $35 خاویار سفارشات و دو برابر شدن امتیاز پاداش خود را در ماه مارس در حالی که ماتسو ارائه 10% تخفیف برای ناهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>