Coronavirus به روز رسانی: در میان بسیاری از اخبار بد ناگهانی دستیابی به موفقیت واکسن

Category: سیاتل No comments

1594408666-1584574619-screenshot_2020-03-18_at_4.36.15_pm.png

آندری ONUFRIYENKO / گتی ایماژ

آخرین coronavirus آمار در خارج از شهرستان کینگ و اعداد هستند که به دنبال فوق العاده! …اگر شما اتفاق می افتد به در مرگ فرقه است. در غیر این صورت آنها بسیار بد است. تعداد موارد هستند. شیوع این بیماری همچنان به رشد. خطر مرگ است کمی بالا. نه مردم به اندازه کافی در حال گرفتن تست شده است.

حمایت

و کسانی که نه تنها نگران کننده آمار: نرخ بیکاری است که در تمام زمان بالا. ناامنی غذایی است تا با بیش از 17000 خانواده های اساسی دریافت کمک های غذایی از این شهرستان در ماه ژوئن. خشونت خانگی است که 16 درصد بیش از سال گذشته است. تماس به بحران خطوط تا 12 درصد است.

وجود دارد هیچ پایانی در چشم به این awfulness? در واقع بله, آن شروع به نگاه مانند وجود دارد.

مدرن یکی از شرکت های مشغول به کار دیوانه وار برای یافتن یک واکسن فقط اعلام کرد برخی از نتایج بسیار دلگرم کننده از مرحله اول تست. بر اساس یک نمونه کوچک (45 نفر) واکسن خود را به نظر می رسد امن و بهتر و در عین حال موثر باعث نوعی واکنش سیستم ایمنی بدن محققان امیدوار بودند. واکسن ناشی از شرکت کنندگان به تولید آنتی بادی است که موثر بودند (در تست های آزمایشگاهی) در برابر ویروس.

وجود دارد برخی از هشدارهای اینجا. برای یک چیز وجود دارد عوارض جانبی جزئی برای برخی از مردم: خستگی و درد عضلانی و تب. یکی از 45 نفر توسعه یافته کهیر. بالاتر دوز نسخه باعث بدتر عوارض جانبی از جمله بستری از سیاتل بیمار و نمی خواهد در آزمایش بیشتر است.

یکی دیگر از عارضه: امن تر, پایین تر, دوز واکسن مورد نیاز دو تزریق چهار هفته از هم جدا موثر باشد.

و حتی در یک مسئله بزرگتر این است که فاز اولیه خیلی کوچک است و ما هنوز نمی دانیم که اگر آنتی بادی موثر در دنیای واقعی است. آنها ممکن است به اندازه کافی برای دفع ویروس و آنها ممکن است نه گذشته. به عبارت دیگر آن را به نظر می رسد مانند یک کار واکسن, اما ما هنوز هم ندارد و اثبات این که آن را در واقع کار می کند.

گام بعدی برای مدرن واکسن فاز سوم مطالعات آن آغاز خواهد شد در حدود یک هفته با 30000 نفر. فایزر و BioNTech نیز در مقیاس بزرگ مطالعات میله میله برای شروع در حدود همان زمان.

پشتیبانی غریبه

اگر شما مایل به شرکت شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد کار داوطلبانه برای آزمایش این واکسن در اینجا. البته شما باید به عنوان خوانده شده در مورد آنچه که مورد نیاز و همچنین خطرات بالقوه بسیار بسیار دقت کنید.

و تا زمانی که یک واکسن آماده به رول از به هر کس نگه داشتن زیر همین توصیه ما شده ایم شنوایی برای ماه: دور ماندن از سایر افراد است. شستن دست های خود را. Shut the fuck up قرار داده و بر روی ماسک خود را.

در بهترین سناریو یک واکسن خواهد بود آماده برای عموم در 2021. مدرن می گوید آنها خواهد بود قادر به ایجاد 500 میلیون تا 1 میلیارد دوز در سال است که می تواند بزرگ … وجود دارد اما نزدیک به 8 میلیارد نفر بر روی این سیاره است.

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>