Coronavirus درمان می تواند پرداخت توسط پزشکی تحت لایحه از Rep. گیل کیسنرس

هر آمریکایی مبتلا به کروناویروس می تواند واجد شرایط برای خدمات درمانی به طوری که یارانه بهداشت و درمان طرح خواهد پرداخت برای همه مربوط به آزمایش و درمان تحت یک لایحه پیشنهادی سهشنبه با تشکر. گیل Cisneros, D-یوربا لیندا.

اورژانس پزشکی برای Coronavirus درمان عمل می کنند که کیسنرس این نویسنده با همکار دموکرات در کنگره روبن Gallego آریزونا نیز پوشش بیماری دیگر در آینده که اعلام ریاست جمهوری اضطراری ملی.

“با بسیاری از آمریکایی ها در مواجهه با ناامنی مالی آخرین چیزی که آنها نیاز به بود زین با افزایش هزینه های پزشکی پس از دریافت درمان برای COVID-19 خصوص بیمه و underinsured” گفت: کیسنرس که 39th منطقه شامل بخش های نارنجی و لوس آنجلس و سان برناردینو شهرستان. “این مهم لایحه می دهد مردم آمریکا صلح از ذهن و کمک می کند تا ما در بیمارستان ها فراهم نجات بخش مراقبت مقدم است.”

اگر چه کنگره با تصویب قانون به کروناویروس تست رایگان برای همه آمریکایی ها هیچ طرح ملی برای گسترش بیمه برای پوشش درمان این بیماری است که از نگرانی های خاص برای ایجاد و underinsured.

این معلوم نیست چه چنین لایحه هزینه ممکن است اما نیاز به این آدرس ممکن است لمس میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی است.

همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود دارد حدود 380,000 شناخته شده coronavirus موارد در ایالات متحده شکل است که بسیاری از اپيدميولوژيستها باور نمایندگی حدود یک دهم تعداد واقعی. بین 10 ٪ و 20 ٪ از coronavirus بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

برای کسی که بدون بیمه و شش روز بستری در بیمارستان برای درمان علائم کروناویروس هزینه به طور متوسط از $73,300 با توجه به گزارش اخیر توسط بهداشت و درمان هزینه پایگاه داده نمایشگاه سلامت. گزارش ها در آینده از سراسر کشور مردم رو به صورتحساب از نزدیک به $35,000 یا به حدود $90,000 اگر یک پشتیبانی مورد نیاز است. حتی برای افرادی که بیمه بهداشت و درمان از جمله مدیکر برای سالمندان copays و دیداکتبل می تواند بیش از 1000 $در خارج از جیب اتهامات در زمانی که بسیاری از مردم در حال از دست دادن کار و یا رو به مالی دیگر گونه است.

پزشکی بهداشت و درمان فراهم می کند پوشش برای کم درآمد و برخی پزشکی نیازمند آمریکایی ها در تمام سنین با تشکر از دولت و یارانه های دولت فدرال است که از مالیات بر درآمد. برای واجد شرایط بودن افراد به طور معمول باید برای دیدار با الزامات سختگیرانه که توسط دولت متفاوت است. هنگامی که آنها در آن وجود دارد خارج از جیب هزینه برای تحت پوشش درمان است.

تحت کیسنرس’ قانون متحده مورد نیاز خواهد بود برای گسترش پوشش مدیکید برای هر کسی که مبتلا به کروناویروس از مارس 13 روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. قانون جدید خواهد بود که اصلاح قانون تامین اجتماعی را نیز پوشش تمام coronavirus مربوط به درمان و تست حتی پس از ملی اضطراری است.

“متاسفانه ما تکه تکه سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در حال ترک COVID-19 بيمار گیر بودن با بیمارستان و بخش مراقبت ويژه صورتحساب” Gallego گفت. “این شکست ما سیستم مراقبت های بهداشتی نه تنها اثرات بیماران بلکه بيمارستان ارائه جبران نشده صرفه جویی در زندگی مراقبت است. با میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود — و به طور بالقوه بیمه خود را — ما باید تقویت ایمنی ما خالص بنابراین ما می تواند تمرکز بر مبارزه با گسترش ویروس ها و صرفه جویی در زندگی — و نه در پرداخت صورتحساب.”

این لایحه هنوز به رفتن را از طریق کمیته استاندارد فرآیند برای تصویب. آن را نیز می تواند شامل در دور چهارم از coronavirus بودجه محرک که کنگره چکش در حال حاضر.

اگر تصویب این لایحه خواهد بود عطف به ماسبق به 13 مارس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام coronavirus ملی اضطراری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de