ایالت مینه سوتا در روز یکشنبه گزارش 28 جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 از جمله سه تن از ساکنان در 40s و 50s.

این مرگ و میر نشان دهنده یک رکورد در یک روز بالا به هزاران نفر از کارگران آماده شدن برای بازگشت به خود و فیزیکی محل کار دوشنبه پس از یک ماه وقفه طولانی است.

در صبح روز یکشنبه در وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش 156 جدید آزمایشگاه تایید عفونت از یک رکورد بالا از 261 مورد جدید از روز قبل.

به تاریخ دولت تایید کرده است 3,602 موارد بر اساس محدود تست هدفمند به طور جدی بیمار آسیب پذیر و خط مقدم بهداشت و درمان کارگران شناخته شده مواجهه.

بیست و هشت جدید و میر ناشی از COVID-19 گزارش شد صبح یکشنبه آوردن این دولت در مجموع مرگ و میر تا 272. که پنج مرگ و میر بیشتر از قبلی بالا که رسیده بود از روز قبل.

این 28 نفر که فوت کرد در سن از محدوده 40s خود به خود 90s. آنها شامل یک Hennepin County ساکن در 40s خود را یک Hennepin County ساکن در 50s خود را و یک Washington County ساکن در 50s خود را.

این گسترش جغرافیایی شامل 22 مرگ و میر در شهرستان Hennepin, دو, در, Anoka County دو در رس شهرستان در داکوتای شهرستان و یکی در شهرستان واشنگتن.

بیست و سه نفر از مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات و پنج بودند از جمله دو نفر در شهرستان Hennepin در 70s خود دو نفر در خشت شهرستان در 90s و تنها موارد در واشنگتن و داکوتای شهرستان.

اطلاعات منتشر شده صبح روز یکشنبه توسط وزارت بهداشت در نظر گرفته شده است در حال حاضر به عنوان از 4 بعد از ظهر شنبه.

حدود نیمی از مینه سوتا شناخته موارد بهبود یافته اند و دیگر نیاز به جداسازی. تقریبا یک چهارم از بیماران شناخته شده اند مورد نیاز بیمارستان مراقبت. وجود دارد 285 از بیماران بستری از دوشنبه با 115 در بخش مراقبت های ویژه.

دولت از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz است که, کاهش, کار محدودیت در تولید کنندگان و تنظیمات است که نیازی به چهره به چهره تعامل ارائه شده است که آنها به ایجاد برنامه های رسمی برای حفاظت از کارگران و کاهش این ویروس گسترش یافته است.

به عنوان بسیاری از 20,000 مینه سوتا کسب و کار انتظار می رود دوباره باز دوشنبه اجازه می دهد برخی از 80000 تا 100000 نفر کارگران برای بازگشت به محل کار خود را.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر فدرال coronavirus پاسخ این است که برنامه ریزی برای بازدید از کلینیک مایو در روز سه شنبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایالت تست ابتکار به زودی در جریان است.

Walz هفته گذشته اعلام کرد که یک همکاری بین دولت مایو و دانشگاه مینه سوتا می تواند به زودی نتیجه در تست تا 20 ، 000 نفر در هر روز است. هدف این است که برای تست هر کسی با علائم به جای محدود کردن تست به طور جدی بیمار و آسیب پذیر و یا بهداشت و درمان کارگران شناخته شده مواجهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net