Coronavirus: راهنمایی برای ایمن ماندن در حالی که ورزش در خارج از منزل

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش صادر شده در اوایل این هفته توصیه می کند که Minnesotans باید سعی کنید به “حد” تماس با کسی خارج از خانواده خود را. اما شما مجاز به ورزش اطراف خانه خود را تا زمانی که شما باقی می ماند “حداقل شش فوت جدا از افراد از سایر خانواده ها است.”

هنگامی که شما در خارج از, چند, چه نوع دیگر از اقدامات احتیاطی باید یکی به طور خاص را برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس? یک کارشناس گفت: ساکنان به دنبال هوای تازه و یا ورزش باید بطور قابل توجهی تندتر احتیاطی در بالا از کسانی که در حال حاضر توصیه می شود توسط دولت و دولت فدرال است.

خوزه Jimenez یک استاد شیمی در دانشگاه کلرادو و متخصص در آئروسل علم نشان می دهد که مردم در حفظ و بیشتر — به طور قابل توجهی بیشتر از شش پا از فاصله بین خود و دیگران زمانی که صرف هر زمان در داخل خانه یا خارج از منزل.

“بهترین قیاس است وقتی کسی سیگار کشیدن توتون و تنباکو و یا ماری جوانا” Jimenez گفت. “فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از زمان شما باید راه می رفت توسط مردم و بوی توتون و تنباکو و یا گلدان دود که شخص دیگری بیرون رفته بود. اغلب کسانی بودند دورتر (دور) از (شش پا).”

“اگر اتفاق می افتد که ما استنشاق مطالب کسی را از ریه ها با محدود رقت. سپس ما می تواند استنشاق ویروس ها به اندازه کافی به بیمار اگر فرد بازدم هوا بیمار بود. بنابراین (شش پا) قانون در حالی که مفید است به اندازه کافی نیست. ما باید تصور کنید که همه ما عبور از مسیرهای با سیگار کشیدن, و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما هرگز بوی دود خود. بنابراین ما می خواهیم به نگه داشتن فواصل بزرگتر به خصوص در داخل خانه و یا با وزش باد و یا اگر آنها در خلاف جهت باد از ما.”

“من شده اند در تلاش برای نگه داشتن حداقل 25 فوت از هر کسی در خارج از منزل.”

تفاوت بین بسیاری از توصیه خود و احساسات Jimenez توضیح داده شده است با توجه به آنچه که او می بیند به عنوان یک جزئی تصور غلط در جامعه علمی و عمومی است. Jimenez گفت که به دلیل درک عمومی است که این ویروس به طور انحصاری اسپرد را از طریق سرفه و عطسه است. اما Jimenez گفت که کاملا در این مورد.

“ما می دانیم که ویروس شبیه به یک جریان در حال حاضر در ذرات در بازدم نفس. این نیازی نیست که سرفه یا عطسه” Jimenez گفت. “بسیاری از ویروس ها در حال حاضر در ذرات ریز که ماندن در هوا برای ساعت بدون اقامت بر روی زمین است. بسیاری در جامعه پزشکی فکر می کنم که این ویروس تنها در حال حاضر در قطرات بزرگ است که حل و فصل بسیار نزدیک به فرد تنفس. این اشتباه است و وجود دارد بسیاری از شواهد علیه آن در ادبیات علمی.”

جاگر به طور خاص باید به 25 فوت یا بیشتر از فاصله بین خود و دیگران Jimenez می گوید.

“تصور کنید که آنها در حال سیگار کشیدن چهار سیگار و انجام این کار واقعا به سرعت. بنابراین من می خواهم نگه دارید حتی بزرگتر فاصله” Jimenez گفت. “جاگر باید فعال نگه دارید و واقعا فاصله زیادی — 25 فوت یا بیشتر — از هر کسی که آنها عبور از مسیرهای با.”

بنابراین دفعه بعد شما در خارج از منزل Jimenez توصیه به نگه داشتن یک فاصله اضافی فراتر از آنچه در دستورالعمل های کنونی نشان می دهد.

“مراقب بودن ما نیز کمک به محافظت از مردم که در حال ارائه خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, کارکنان, تحویل, مردم, و نظام سلامت,” Jimenez گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im