Coronavirus طول می کشد تلفات در عزاداران در مجالس ترحیم تغییرات شیوه های صنعت

در میان بیم مرگ یک عضو خانواده است که به عنوان دردناک است اما حتی پیچیده تر است.

جانت شریف-Mocias از چین به خاک سپرده شد مادرش صبح روز جمعه در رز تپه در وایتیر با کوچک جمع اعضای خانواده به اندازه محدود اجتماعی فاصله مقررات. گفت: آنها می تواند تنها 10 عزاداران در آسمان رز نمازخانه و 10 در gravesite خانواده سعی در کشش است که تعداد سرسام آور خود روش و ماندن در مسافت های طولانی از هم جدا.

“این یک زمان خوب به خروج و رفتن به بهشت” شریف-Mocias گفت: از طریق اشک او.

لیلیان شریف, 83, پخت و پز شام در کریتوس خانه on Feb. 28 و به نوعی او افتاد و ضربه سر او. او کشف شد و توسط او 87 ساله, شوهر, هیو. لیلیان هرگز آگاهی به دست آورد. هنگامی که او درگذشت مارس 11 خانواده او شروع به ساخت ترتیبات.

اشراف ازدواج کرده بود 58 سال بود و چهار فرزند 13 نوه و 20 نوه بزرگ.

اگر نه برای coronavirus و ایالتی و فدرال حکم لیلیان مراسم تشییع جنازه را به خود جلب بین 75 تا 100 عزاداران شریف-Mocias گفت.

عزاداران ترک SkyRose نمازخانه در رز تپه پارک یادبود در آمریکا روز جمعه مارس 20, 2020, زیر برای یک بنای یادبود برای لیلیان شریف 83 که درگذشت در تاریخ 11 مارس سال 2020 است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

اول به آنها گفته شد که آنها تا به حال برای محدود کردن مهمانان خود را به 50 است. سپس این تعداد را به 10. آنها به تعویق افتاد لیلیان پس از مراسم یادبود هم تا تاریخ بعد زمانی که coronavirus مقرر شده است آرام است.

“هنگامی که آن را به شما عزیزان این قلب شکستن” شریف-Mocias گفت. “اما من می توانم درک کنند. ما در یک بحران در حال حاضر.”

بستگان پرواز از سراسر کشور – تگزاس, اورگان و کارولینای شمالی در تقریبا خالی هواپیما. زمانی که آنها در اینجا آنها و بقیه از اشراف بودند و هنوز هم بسیار آگاهانه در مورد حفظ فاصله خود از هیو.

در مراسم تشییع جنازه صبح روز جمعه شریف-Mocias گفت نمی خواهد بود قادر به نگه بازگشت.

“من قصد دارم به من در آغوش پدر,,,,,” او گفت:. “من فقط نمی خواهید به نفس در چهره اش … من فقط نمی تواند کمک کند اما احساس غم انگیز است.”

در سراسر جنوب کالیفرنیا coronavirus برخورد کرده بود عزاداران و مراسم تشییع جنازه خانه و گورستان سخت است.

“امیدوارم این چیزی نیست بیش از حد طولانی گذشته گفت:” آلبرت Tillman صاحب Tillman ریورساید سردخانه. “چگونه می توانم به شما بگویم یک خانواده آنها نمی تواند نشستن با خود عزیزان است.”

در Tillman سردخانه آنها اجازه می دهد کوچک (10 نفر و کمتر) گردهمایی برای مشاهده اما عزاداران نیاز به حرکت به سرعت و از تابوت.

“آنها نمی توانید فقط نشستن و ماندن” Tillman گفت.

این McAulay و والاس سردخانه در فولرتون باز شده است 109 سال است. آنها با تخفیف قیمت خود را با 10 تا 15 درصد برای برخی از خدمات است. آنها در حال ارائه یک زندگی جریان خدمات بدون پرداخت هزینه پس از عزاداران لازم نیست که به جمع.

“ما به عنوان دقیق به عنوان قابل تصور” گفت: لایحه مالک McAulay. او چپل دارای 150 نفر اما او محدود است تعداد عزاداران در هر زمان به پنج.

در ساحل طولانی در استعمار سردخانه آنها مردم را به ترتیبات را از طریق تلفن.

آنها اجازه می دهد تا یک ساعت مشاهده.

“شما نمی توانید به معاشرت” گفت: مراسم تشییع جنازه مدیر شرلی شرکت. “این یک پیاده روی را از طریق مشاهده.”

تا کنون در ساحل طولانی و بسیاری دیگر تشییع جنازه سرو در سراسر جنوب کالیفرنیا خدمات نشده اند به تعویق افتاد.

“این همان است که هر روز دیگر” شرکت گفت. “ما به تأخیر انداختن نیست. ما فقط در حال عادی.”

هر روز در سردخانه مدیران صحبت کردن با یکدیگر برای دیدن چه کار می کند.

“سردخانه در حال تقلا برای ایجاد حس از این” McAulay گفت. “بسیاری از مشتریان ما هستند مصرف آن را به خوبی.”

McAulay گفت که او پیش بینی, اگر کشته شدن او آغاز خواهد شد و مردم را به در نظر گرفتن چیزی به غیر از مشاهده و سنتی بود….

“من می توانید تصور کنید cremations افزایش خواهد یافت و اگر این می رود راه طولانی است,” او گفت:.

آن است که هنوز مشخص نیست که آیا این ویروس زندگی می کند و یا چه مدت آن زندگی می کند پس از آن بدن میزبان کرده و گفت: بنیامین بلدرس مدیر داخلی در مشاوره مرکز خدمات ارائه می دهد که مشاوره به خانواده های کم درآمد مورد مرور مقدمات مراسم تشییع جنازه. بلدرس گفت: اقدامات احتیاطی اضافی گرفته شود نیاز به.

او همچنین گفت: این زمان به تماشای برای قیمت-درآوردن. بلدرس نیز نشان دهنده خانواده و مجالس ترحیم در سان برناردینو.

“عمده شرکت مجالس ترحیم می تواند هزینه $20,000 یا بیشتر” بلدرس گفت. “این است که من ترس است. کسانی که (جنازه) شرکت در حال رفتن به استفاده از مردم است. آنها را با استفاده از ترس. مردم نیاز به با احتیاط ادامه دهید. وجود دارد برخی از مردم حریص در خارج وجود دارد.”

بلدرس گفت: اگر مرگ و میر افزایش می یابد, او می تواند از همان روز تدفین و cremations با کروناویروس موارد مصرف بالا در اولویت است.

غیر-virus مربوط به مرگ و میر در بدترین سناریو می تواند به تاخیر افتاد.

“برخی از مردم در حال رفتن به باید صبر” بلدرس گفت. “تا کنون ما تعداد در حال افزایش نیست.”

او گفت: با توجه به ارائه viewings از بدن در تابوت تحت پوشش در شیشه به طوری که آن را نگاه باز تابوت. تحت شیشه ای بدن می تواند مهر و موم شده و ویروس موجود است.

اما آن را ندارد به آن می آیند و در عین حال, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im