خانواده و دوستان برگزار شد خوش آمدید صفحه اصلی رژه برای کارن Rabe اشمیت در چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. اشمیت 61 بازگشت به خانه او در هیستینگز در آوریل 23 پس از 10 روز اقامت در ایالات بيمارستان سنت پل. اشمیت گفت: او تقریبا مرده از عوارض مربوط به COVID-19. (حسن نیت ارائه میدهد از کارن Rabe اشمیت)

در بدترین شب در ICU در شب او فکر او را از مرگ کارن Rabe اشمیت التماس یک شبه در ایران در بیمارستان سنت پل به او را به تنهایی ترک.

“من نمی توانستم نفس بکشم” گفت: اشمیت که تست مثبت برای COVID-19 و صرف 10 روز در بیمارستان است. “من فکر نمی کنم من می خواهم آن را دوباره به خانه. من واقعا فکر می کردم من که قرار بود به مرگ. من فقط نگه داشته فکر کردن در مورد من و خانواده چگونه آنها نمی کنید برای خداحافظی به من.”

کارن Rabe اشمیت, 61, از, Hastings, تصویر در اتاق بیمارستان در ایران در بیمارستان سنت پل در مارس 19. اشمیت که صرف بیش از یک هفته در ICU گفت: او تقریبا مرده از عوارض مربوط به COVID-19. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

یک پرستار جوان به نام ناتالی — اشمیت او را نمی دانند و نام خانوادگی — به نظر می رسد در کنار بستر او به اعضای حیاتی و موثر بدن. “او مرا نجات داد,” اشمیت گفت. “من اهمیتی نمی دهند چه کسی می گوید او زندگی من را نجات داد. من در آن اتاق تنهایی گریه. او دست من گرفت و به من گفت که او نبود به من اجازه رفتن. آنها قرار نیست به بیش از حد تماس اما او بر روی من برای زندگی عزیز. او راه نجات من.”

اشمیت, 61, از Hastings نمی داند که در آن او قرارداد coronavirus. آن می توانست در یک پرواز از فلوریدا در مارس 12 و یا در کلینیک در کاتیج گرو یک هفته بعد وقتی که او رفت و به درمان یک عفونت دستگاه تنفسی است. او شریک زندگی مایک که آزمایش مثبت برای COVID-19 ممکن است بدست آن برای اولین بار و با تصویب آن را به او; او هم صرف 10 روز در ایالات بیمارستان.

“هیچ کس دیگری که ما می دانیم آن است,” او گفت:. “ترس من این است که بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف با این که نمی آن را می دانم, و آنها در حال رفتن به گرفتن این علائم را جدی بگیرید.”

شده اند وجود دارد 4,644 Minnesotans که آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان چهارشنبه و مقامات بهداشتی هشدار می دهند که محدود به معنی آزمایش بسیاری از ممکن است آن را داشته باشد و نمی دانم. در حالی که برای بسیاری از این اثرات می تواند از یک ناراحتی خفیف است. اما برای دیگران آن را می توانید آنها را در تلاش برای نفس کشیدن در بیمارستان برای هفته. از تایید موارد 950 نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“من نمی توانستم از روی زمین’

در شب مارس 14, چهار روز پس از مایک در بیمارستان بستری شد, اشمیت فرو ریخت. “هنگامی که من در نهایت به نام 911, من نمی توانستم کردن کف,” او گفت:. “من نمی تواند حرکت کند. من پرتاب کردن و اسهال, اما من تا به حال چیزی در من است.

“این است که آنفولانزا,” او گفت:. “من تا به حال آنفولانزا و آنفولانزا. به معنای واقعی کلمه من نمی تواند نفس بکشد.”

هنگامی که او وارد, ایالات, او تا به حال یک دمای 103. پزشکان و پرستاران به او هشدار داد که او “بسیار خواهد به تنهایی” و از او خواست برای محدود کردن درخواست برای کمک. “حتی اگر من در بیمارستان بود آن را بیشتر احساس تنهایی قابل تصور,” او گفت:. “آن نیست که آنها نمی مراقبت از آن بود که آنها نمی خواهند بیش از حد در معرض خطر قرار داده و بر روی کارکنان خود را.”

او تحت درمان با 12 دوز هیدروکسی کلروکین در طی پنج روز; این دارو او گفت: او را به شدت بیمار است.

“آنها می خواستند ما را به ماندن و تا حدودی خشک بنابراین تعداد بسیار کمی وجود دارد IVs,” او گفت:. “تنها زمانی که من فشار خون کاهش یافته و آنها به من برخی از مایعات. آنها نگران لخته شدن خون, بنابراین من تا به حال برای گرفتن عکس در معده من دو بار در روز. شما نمی توانم نفس بکشم.”

شریک زندگی خود را, مایک, 67, او گفت که او می خواست به مرگ به دلیل درد آنقدر شدید است. “او گفت:, آن لطمه می زند بیش از حد بد’, ” او گفت:. “این است که قوی ترین مرد من می دانم. او گفت: “من فقط می خواهم برای مردن. من نمی خواهم به احساس این درد دیگر.’ “

‘او به من راه نجات’

یکی منجی: زن و شوهر اجازه داده شد برای دیدن هر یک از دیگر در بیمارستان برای چند دقیقه در هر روز.

“آنها را رول ما به هر یک از دیگر اتاق فقط برای پنج دقیقه, بنابراین ما می تواند نگه دارید هر یک از دیگر دست” او گفت:. “او راه نجات من. آن را به ما به ارمغان آورده هر دو امید — فقط قادر به دیدن هر یک از دیگر. آنها خیلی مهربان به ما.”

یکی دیگر از برکت و رحمت به گفته اشمیت, این است که نه او و نه مایک بود انتوبه.

“ما آنهایی که خوش شانس,” او گفت:. “من فکر می کنم که چرا ما هر دو از آن ساخته شده خانه.”

بازیابی را هفته

اشمیت مسکن با Edina Realty, خانه بازگشت و در آوریل 23. او نیاز به باقی می ماند در اکسیژن برای آینده قابل پیش بینی. او حس بویایی بازگشته است اما او هنوز هم می تواند طعم هر چیزی. پزشکان گفته اند او به انتظار یک شش تا هشت هفته دوره بهبودی.

کارن Rabe اشمیت بازگشت به خانه او در هیستینگز در آوریل 23, 2020, پس از تقریبا دو هفته اقامت در ایران در بیمارستان سنت پل. اشمیت 67 گفت: او تقریبا مرده از عوارض مربوط به COVID-19. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

“من هنوز هم احساس بسیار ضعیف” او گفت:. “احساس می کنم اجرا شد توسط یک کامیون ماک. من هنوز هم مشکل ابتلا به من نفس اگر من هر چیزی و ذات الریه است که هنوز هم در ریه ها. … ذهن من هنوز هم احساس نمی کند کاملا درست است. من گیج شدم. من سعی می کنم به انجام سودوکو و من دلسرد شده است. من سعی می کنم و می گویم نماز من و آنها کاملا نمی آیند مانند من فکر می کنم آنها باید.”

اشمیت عضو کاتیج گرو متحده کلیسای مسیح گفت: او سپاسگزار او ایمان جامعه است.

“که کلیسا مطرح کرده ما,” او گفت:. “ما می دانستیم که آنها دعا برای ما و است که به معنای بسیار است. مادر من استفاده می شود به می گویند که کمی کلیسا وجود دارد بیشتر نماز از همه مینه سوتا ترکیب شده است. من یک عضو برای 58 سال و من هنوز هم در نظر گرفته جدید در خارج وجود دارد.”

پیمانکاری و بازمانده COVID-19 بوده است “فروتنی تجربه,” او گفت:.

“من نمی فهمم که چرا ما آن را کردم و یا چرا ما را نجات داد و یا چرا برخی از مردم آن را دریافت و بدون علائم در همه,” او گفت:.

او خواستار هر کس به پوشیدن ماسک و پایبند به اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

“من فقط فکر نمی کنم مردم با این کار به طور جدی به اندازه کافی” او گفت:. “همه ما فکر می کنم ما شکست ناپذیر هستند و آن را به اتفاق می افتد به ما. اما هنگامی که شما وجود دارد و شما با تجربه, تنهایی, ترس, شما آن را دریافت کنید. … من نگرانی در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران به دلیل من نمی دانم که چگونه آنها می توانند این کار طولانی مدت است. آنها فقط باور نکردنی است.”

غلبه بر ویروس ذهن, بازی

در شب او فکر او را از مرگ اشمیت گفت: تب خیلی شدید او شروع به توهم. Alan Jackson سنگ “خاطرات گرانبها” و جان دنور serenaded او گفت:.

“من دوست دارم John Denver, اما من فکر نمی John Denver در 40 سال,” او گفت:. “او آواز ‘آفتاب روی شانه من” و آهنگ “برای کودک” و پس از آن آرامش.”

او همچنین تصور او رز داوسون از “تایتانیک” چسبیده به درب در وسط اقیانوس. “رختخواب من بود که درب و من در نگه داشتن برای زندگی عزیز” او گفت:. “من نگه داشته و می گوید: بیا عقب.’ همه آنها می روم. من نگه داشته گفت: “دوباره بازگشت! من اینجا هستم! را ترک نمی کند!’ پس از آن واقعی است.”

مادر و مادر بزرگ دو گفت: او سپاسگزار است که جان سالم به در برد.

“من فقط احساس می کنم که خدا باید واقعا چیزی مهم است برای من و من امیدوارم که من می تواند آن را انجام دهد چرا که من نمی دانم چرا ما ساخته شده برای این بیمار و به همین دلیل ما در حال حاضر در بهبود,” او گفت:. “من فقط به من بدهید با تشکر بسیار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de