Coronavirus یکشنبه به روز رسانی: 13 اضافی منگنز مرگ و میر 143 بیشتر موارد تایید

مینه سوتا مقامات بهداشتی اعلام کرده اند 40 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در یک دوره سه روزه که به مقدار حدود 30 درصد از دولت و میر ناشی از ویروس است.

اعداد منتشر شد شنبه و یکشنبه نمایندگی از سه نفر از چهار بدترین روز برای مرگ و میر پس برای اولین بار در دولت در ماه مارس 19.

مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: به رغم وجود داشته اضافی 13 Minnesotans که درگذشت COVID-19 و 143 بیشتر که تست مثبت است.

از 228 بیماران بستری مبتلا به این بیماری 116 هستند در بخش مراقبت های ویژه — پنج بیش از شناخته شده بودند مورد شنبه. اما به طور کلی بستری شد و توسط 11 از روز قبل.

افزایش موارد در وورتهینگتون گوشت خوک گیاه

افزایش موارد دیده شده است در اشراف شهرستان که در آن JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون واقع شده است. وجود دارد دو مورد تأیید پنج شنبه اعلام کرد که افزایش یافته و به 12 روز جمعه 36 در روز شنبه و در مجموع 60 نفر در روز یکشنبه.

مینه سوتا وزارت بهداشت تا پایان مصاحبه از 32 نفر در Nobles County موارد یافت و 26 هستند JBS کارکنان پنج در حال اعضای خانواده خود و یک فرد است که با این نسخهها کار برای یک کارخانه در آیووا.

کارکنان از مینه سوتا وزارت کار و صنعت همراه با وزارت بهداشت و درمان خواهد بود در JBS گیاه در روز دوشنبه به رعایت بهداشت فرآیندهای غربالگری و ادامه داد: اجرای اجتماعی فاصله.

در اسمیتفیلد غذاهای گیاهی در Sioux Falls, S. D. حدود 60 مایلی غرب Worthington, گیاه, 725, کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 یکشنبه در بزرگترین شیوع بیماری از یک مرکز در ایالات متحده با توجه به آرگوس رهبر.

در Wayzata تسهیلات زندگی کمک شده است ضربه سخت coronavirus. شده اند وجود دارد دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت با بزرگتر شیوع اما هیچ کدام در نصف النهار مانور وضعیت با چنین درصد زیادی از کارکنان بیمار و قادر به درستی برای مراقبت از ساکنان گفت: Doug شولتز, مینه سوتا, وزارت بهداشت, سخنگوی.

چهل و هفت نفر از این مرکز منتقل شدند شنبه. هفت گرفته شده بودند به بیمارستان 13 رفت و به خانواده و یا دوستان و بقیه به دیگر امکانات مراقبت با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت.

همانطور که از شنبه, 18 55 ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و دو ساکنان فوت کرده اند با توجه به کروناویروس عوارض با توجه به تغییر سن و غیر انتفاعی است که اجرا می شود النهار مانور.

دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 اما تقریبا همه کارکنان و مدیران هستند چرا که آنها بیمار هستند با کروناویروس (نه همه تست شده اند) و یا قرنطینه چرا که آنها تا به حال تماس با کسی که آزمایش مثبت برای آن شولتز گفت.

نصف النهار مانور “گرفته شدید اقدامات احتیاطی برای محافظت از ساکنان و کارکنان از امکان از قرار گرفتن در معرض” از جمله غربالگری ساکنان و فرستادن مردم به بیمارستان اگر آنها نشان داد که “حتی کوچکترین تغییر و سلامت” تبدیل سن در بیانیه ای گفت.

10 مرگ و میر بیشتر در دراز مدت مراقبت از امکانات

ميانه سن 134 افرادی که فوت کرده اند در مینه سوتا شده است 85. نود و هفت از مرگ و میر شده است ساکنان مراقبت دراز مدت و امکانات که برای 10 از 13 مرگ و میر یکشنبه اعلام کرد.

جدید مرگ و میر بودند داکوتای شهرستان ساکن در 60s یک Washington County ساکن در 80s در پنج شهرستان Hennepin ساکنان در 90s یک Hennepin County ساکن در 80s یک وینونا کانتی ساکن در 100s یک وینونا کانتی ساکن در 80s, یک, Olmsted, شهرستان ساکن در 60s یک St. Louis County ساکن در 70s و یک Mille Lacs شهرستان ساکن در 60s.

تست شده محدود شده است در 45,716 مردم و در مجموع 2,356 فتح آزمایش مثبت است. متوسط سن برای تایید موارد 54 است.

نزدیک به نیمی از بیماران — 1,160 — بهبود و دیگر نیازی به جدا شده است.

COVID-19 موارد تایید شده اند در 76 مینه سوتا 87 شهرستان با مارشال و موریسون آخرین اضافه شده به لیست.

کریستوفر ماگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im