Coronavirus گسترش می دهد آهک اسکوتر در قفسه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

آهک یکی از چندین شرکت در آنچه پس از یک رقابت شدید برای روروک مخصوص بچه ها دوچرخه سواران است “متوقف شد” سرویس در کالیفرنیا و چند ایالت دیگر و در سراسر بسیاری از اروپا با توجه به گسترش coronavirus.

“این COVID-19 virus یک چالش بی سابقه مواجه شهرستانها و جوامع در سراسر جهان آهک مدیر عامل و موسس براد بائو گفت: در بیانیه ای که در وب سایت شرکت روز سه شنبه. “مثل شما ما نگران شهرستانها ما عشق و تماس خانه مردم ما خدمت می کنند و همکاران ما بر روی زمین. محبت شهرستانها به معنی حفاظت از آنها را بیش از حد. در حال حاضر ما در حال توقف آهک خدمات برای کمک به مردم به ماندن قرار داده و ایمن ماندن.”

این شرکت است که از نزدیک نظارت بر تحولات در سراسر جهان و هماهنگی با سلامت و مقامات نظارتی در بیش از 25 کشور با توجه به این بیانیه.

این شرکت همچنان به فعالیت در ابوظبی, Rio de Janeiro, سانتیاگو, شیلی و شهرهای متعدد در کره جنوبی و استرالیا و نیوزیلند.

لس آنجلس تایمز گزارش داد که از صبح روز چهارشنبه آهک نیز هنوز عامل در دنور به میامی, Tampa, Fl و واشنگتن ،

در این بازار شرکت تمیز کردن و ضد عفونی اسکوتر اغلب با استفاده از محصولات توصیه می شود توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“ما پس از CDC, سازمان بهداشت جهانی, سازمان های فدرال و دیگر سازمان بهداشت جهانی به جمع آوری اکثر تا به دقیقه به دقیقه اطلاعات برای اطمینان از اقدامات ما در حال گرفتن شرح حال جامع و مصلحت,” بائو گفت. “بر اساس این اطلاعات ما تصمیم به ادامه توقف یا تعلیق عملیات در بازارهای خاص.”

او همچنین خواست سواران برای پاک کردن موتور یا دوچرخه است که این شرکت همچنین اجاره شستن دست قبل و بعد و در نظر گرفتن پوشیدن دستکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>