Coronavirus: شش منطقه خلیج شهرستانهای استان به ‘پناهگاه در محل’

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

اخبار منطقه خلیج گروهی

شش منطقه خلیج شهرستانهای استان در حال آماده شدن برای اعلام مجازی مستند در این صورت به سرعت در حال گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس با هدف کاهش انتقال مرگبار COVID-19 بیماری تنفسی است.

سن متعو و شهرستان سانتا کلارا گفته است که 1 بعد از ظهر اعلام خواهد شد شامل کسانی که در شهرستانهای استان و همچنین سان فرانسیسکو, Alameda, Contra Costa, مارین و شهر برکلی است که خود را مستقل بهداشت عمومی باشند.

آنها در توصیف این نظم جدید به عنوان یک “پناهگاه در محل.”

“به طور موقت تغییر روزمره ما کاملا ضروری است به سرعت گسترش این بیماری همه گیر” گفت: دکتر سارا کودی, شهرستان سانتا کلارا, بهداشت عمومی افسر. “سلامت افسران از بزرگترین حوزه های قضایی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو متحد هستند و ما در حال گرفتن این مرحله با هم به ارائه بهترین حفاظت را به ما مربوطه جوامع است.”

این اعلامیه شامل یک نظم حقوقی از افسران بهداشت آن شهرستان کارگردانی مربوطه خود را به ساکنان پناهگاه در خانه برای سه هفته آغاز مارس 17. منظور محدودیت های فعالیت, سفر و کسب و کار توابع تنها به ضروری ترین نیاز دارد.

منظور تعریف فعالیت های ضروری به عنوان لازم برای سلامت و ایمنی برای افراد و خانواده خود را. ضروری کسب و کار مجاز به عمل در طول عمل توصیه می شود عبارتند از مراقبت های بهداشتی عملیات; کسب و کار است که ارائه مواد غذایی, سرپناه و خدمات اجتماعی و سایر ملزومات زندگی محروم اقتصادی و یا در غیر این صورت نیازمند افراد تازه و غیر فاسد شدنی فروشندگان مواد غذایی (از جمله فروشگاه رفاه); داروخانه ها; امکانات مراقبت از کودک; ایستگاه های گاز; بانک ها; خشکشویی کسب و کار و خدمات لازم برای حفظ ایمنی و بهداشت و ضروری بهره برداری از یک اقامت.

علاوه بر مراقبت های بهداشتی و قانون ایمنی و ضروری دولت توابع خود ادامه خواهد داد و تحت عمل توصیه می شود.

هدایت آنها گفت: پس از قابل توجه ورودی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و بهترین شیوه از دیگر مقامات بهداشتی در سراسر جهان است.

این پناهگاه در خانه سفارش به شرح زیر اطلاعات جدید از افزایش انتقال محلی از COVID-19 از جمله 258 تایید موارد COVID-19 با 4 مرگ و میر به اشتراک گذاشته شده توسط هفت حوزه های قضایی, مارس 15 افسران بهداشت گفت. منطقه خلیج را جمع آوری و مورد تأیید است که بیش از نیمی از کالیفرنیا مورد تعداد آنها اضافه می کند که حساب به سرعت در حال افزایش تعداد فرض بر این موارد از جامعه انتقال است.

به عنوان تست ظرفیت را افزایش می دهد, افسران بهداشت گفت: تعداد آزمایشگاه تایید COVID-19 مواردی است که انتظار می رود به افزایش قابل ملاحظه.

پناهگاه در محل یک اصطلاح است که به طور معمول استفاده می شود در زمینه ایمنی است که در آن ساکنان و کارگران و دانش آموزان را ترغیب به ماندن در خانه که در آن آنها استفاده شده است و در مورد فعالیت پلیس در نزدیکی مدارس و یا محله و یا گازهای سمی از پالایشگاه, آتش سوزی.

منطقه خلیج شده است در مرکز شیوع بیماری های ویروسی در کشور است و یکی از نقاط کشور از نقاط داغ برای عفونت. وجود دارد حداقل 335 مورد تأیید ایالت و شش مرگ و میر شد که دو در شهرستان سانتا کلارا.

از منطقه خلیج شهرستانهای اصرار پناهگاه در محل توسط صبح روز دوشنبه شهرستان سانتا کلارا تا به حال 114 مورد تأیید سن متعو 42, سان فرانسیسکو, 40, Contra Costa 30, Alameda و برکلی 18 و مارین 9.

آخرین اطلاعیه به شرح زیر در هفته به تدریج سفت دولت محدودیت ها و دستورالعمل ها در برابر تجمعات عمومی به سرعت COVID-19 شیوع. روز یکشنبه فرماندار گاوین Newsom به نام برای بسته شدن کافه ها و کاباره ها محدود کردن رستوران و خدمات برای سالمندان به سر خم کردن در خانه.

Newsom دستورالعمل — که او پیشنهاد خواهد اجرا شود و در صورت نیاز — آمد به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به نام برای هیچ تجمعات از 50 یا بیشتر به مدت هشت هفته. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti صدور یک فرمان اجرایی بسته شدن میله, کاباره ها, سالن, تئاتر بولینگ کوچه ها و محدود کردن رستوران سرویس takeout.

Newsom در روز دوشنبه بود و انتظار می رود به اعلام جدید برای حمایت از مستاجرها که از ترس از دست دادن آپارتمان خود را به عنوان خاموش شدن ناگهانی آنها را از کار. وجود دارد فرماندار همچنین انتظار می رود بعد از امروز برای روشن شدن آخرین سفارش.

دوشنبه نیز مشخص شده شروع گسترده تعطیلی مدارس مؤثر در حدود نیمی از مناطق در سراسر کشور از جمله شهرستان سانتا کلارا سان ماتئو و سانتا کروز شهرستان با بسیاری از تلاش برای تدریس به دانش آموزان آنلاین. شهر نیویورک و لس آنجلس — ملت دو تا از بزرگترین مناطق نیز در حال بسته شدن هستند.

در هفته گذشته شاهد سرعت سرگیجهآور از clampdowns در زندگی عمومی به عنوان مقامات دولتی در سراسر جهان مبارزه کند به COVID-19 تنفسی بیماری همه گیر است که آلوده حداقل 153,000 و کشته شدن برخی از 6000 در بیش از 143 کشور جهان است. دولت فدرال اضافه شده بسیاری از اروپا که در آن شیوع نمایی رشد کرده به محدودیت های مسافرتی که در حال حاضر شامل سرزمین اصلی چین که در آن نشات گرفته است.

Newsom هفته گذشته خواست یک ایالت ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر گفت: رویدادهای کوچکتر می توانید تنها اگر کسانی که در حضور نگهداری می شود می تواند شش فوت از هم جدا و حوادث مربوط به افراد مسن و یا ناسالم هستند که بیشتر آسیب پذیر باید محدود به بیش از 10.

این داستان به روز خواهد شد.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>