Coronavirus غربالگری راه اندازی وب سایت توسط گوگل همانا پروژه پایه

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

یک خلبان وب سایت در نظر گرفته شده برای ارائه COVID-19 خطر غربالگری و آزمایش در معرض خطر افراد مجموعه به زندگی در دوشنبه, راه اندازی پنج شنبه شب.

این سایت محدود به ساکنان سانتا کلارا و سان ماتئو شهرستان. شرکت کنندگان باید ساکنان ایالات متحده می شود 18 ساله یا مسن تر صحبت می کنند و خواندن به زبان انگلیسی و مایل به ثبت نام در یک COVID-19 سلامت عمومی فرم مجوز.

اطلاعات در یک غربالگری در سایت پروژه, پایه, آنلاین سلامت-اطلاعات پلت فرم اجرا شده توسط گوگل تابعه همانا گفت که “در حال کار برای ارائه COVID-19 تست در ابتدا در انتخاب استان ها در منطقه خلیج به بالاترین خطر جمعیت به عنوان تعریف شده توسط California Department of Public Health.”

تست شد در دسترس برای ساکنان سانتا کلارا و سان ماتئو شهرستان بوده که تعدادی از بیماری ها و مرگ و میر ناشی از ویروس است.

سپس آن را توصیه خلیج سان فرانسیسکو ساکنان منطقه به آنلاین کامل فرآیند غربالگری برای دیدن در مورد تست در دسترس است. کسانی که به ملاقات تست الزامات خواسته خواهد شد که برای بازدید از تلفن همراه تست سایت برای یک سواب بینی تست با نتایج موجود در عرض چند روز.

“همانطور که بیشتر تست کیت و سایت در دسترس ما برنامه ریزی برای مقیاس ظرفیت. در نهایت هدف ما این است برای کمک به مقامات محلی گسترش تست دسترسی در کالیفرنیا به عنوان نیاز در ادامه به افزایش” یک پست وبلاگ در مورد برنامه روز یکشنبه گفت.

“این برنامه در مراحل اولیه است و ما را هم به ارزیابی عملیات آزمایشی سایت های در منطقه خلیج قبل از نورد به سایت های اضافی. ما در حال همکاری نزدیک با فرماندار Newsom دفتر فدرال و مقامات محلی و مقامات بهداشت عمومی به اطمینان حاصل شود ما حق قابلیت های در محل برای کمک به مردم بیشتر طی هفته های آینده.”

در حالی که برخی از اولیه اجتماعی-واکنش رسانه های ابراز قدردانی برای این سایت که تبلیغ توسط رئیس جمهور تهمت و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, دیگران ابراز نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی با توجه به نیاز به راه اندازی و یا لینک یک حساب گوگل برای دسترسی به سایت.

سایت زنده در https://www.projectbaseline.com/study/covid-19/

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>