Coronavirus شنبه به روز رسانی: ده MN مرگ و میر و 143 مورد جدید

ده مطلب Minnesotans فوت کرده اند از COVID-19 و 143 تشخیص داده شد با یک عفونت کروناویروس امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش روز شنبه.

Coronavirus است که در حال حاضر در 74 مینه سوتا 87 شهرستان با شهرستان Kittson آخرین گزارش عفونت است. اکثر موارد در شهرهای دوقلو مترو اما مقامات بهداشتی می گویند این ویروس بسیار گسترده تر از محدود آزمایش نشان داده است.

بیش از نیمی از کسانی که تست مثبت برای COVID-19 بهبود یافته اند. وجود دارد 239 بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری با 111 در وضعیت بحرانی است.

ساکنان تحت 65 همچنان به حساب برای بیش از دو-سوم از مینه سوتا را coronavirus موارد است. اما مهم ترین عفونت ها در افراد 65 ساله و مسن تر و متوسط سن کسانی که فوت کرده اند این است که 84 سال.

مینه سوتا گزارش نتایج 1,315 آزمون در روز شنبه و دولت به نمایش 44,368 پس از وقوع آغاز شد. بسیاری از کسانی که در تست های انجام شده توسط آزمایشگاه خصوصی.

مقامات بهداشت در حال امیدوار جدید تست ظرفیت به زودی می تواند اجازه می دهد دولت به آزمون بیش از هزاران بيمار در هر روز. اما کمبود در دنده محافظ برای کارگران و تجهیزات برای جمع آوری و پردازش نمونه در ادامه به تهدید گسترده تست در اینجا و در سراسر کشور.

این داستان در حال توسعه بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im