Coronavirus پاسخ برجسته تعمیق حزبی تقسیم

نیویورک — لس آنجلس شهردار اریک Garcetti اتحاد برقرار خاموش شدن در یک شهرستان نزدیک به 4 میلیون نفر و تهدید uncooperative صاحبان کسب و کار با قدرت shutoffs و بازداشت.

در می سی سی پی برای نزدیک به 3 میلیون نفر رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اجازه داده است که اکثر کسب و کار باز بماند و حتی رستوران ها تا زمانی که آنها در خدمت بیش از 10 نفر در یک زمان.

واگرا روش شواهدی وجود دارد که حتی جهانی همه گیر می تواند پل خمیازه سیاسی بخش از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. شدید قبیله گرایی که مشخص است بحث بیش از مهاجرت و مالیات و مراقبت های بهداشتی در حال حاضر رنگ آمیزی سیاستگذاری در طول شیوع کروناویروس را تهدید می کند که تعداد بی شماری از زندگی و اقتصاد محلی در سراسر کشور است.

استثنا وجود دارد اما رهبران جمهوری خواه شده اند به مراتب بیشتر احتمال دارد به مقاومت در برابر تهاجمی ترین اجتماعی فاصله اقدامات جسارت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه چشم انداز گلگون و کوچکتر زود caseload در بیشتر جوامع روستایی در سراسر میانه آمریکا است. اما در بیشتر شلوغ مراکز جمعیت در شرق و غرب سواحل جایی که این بیماری برای اولین بار به نظر می رسد دموکرات ها در شارژ بوده است و بیشتر تمایل به در آغوش مراحل سخت مانند حکومت فراگیر, تعطیلی کسب و کار و اجرای قانون کمک کنند.

“این بیماری همه گیر شده است یک پنجره به سیاست گفت:” لری لویت که منجر به سیاست های بهداشتی برای قیصر بنیاد خانواده است که ردیابی پاسخ. “به خصوص در طول چند هفته گذشته یک شکاف سیاسی پدید آمده است.”

آن است که در انتخابات سال تقسیم است که می تواند عواقب مرگبار.

به عنوان مبارزات انتخاباتی خود در تلاش برای جلب توجه, رهبری دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن خواستار سراسر کشور مستند به جای چهل تکه محلی پاسخ که متنوع اند و حتی در میان جوامع همسایه در همان متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تا حد زیادی اجازه می دهد مقامات محلی به انتخاب دوره های خود را و آنها را تشویق به رقابت برای اندک فدرال منابع است.

سیاسی, استراتژی ممکن است کار برای اولین بار اصطلاح جمهوری خواه رئیس جمهور. با انتخابات هفت ماه دور مغلوب ساختن پیشی جستن مطلوب رتبه بندی در حال تیک تاک کردن حتی اگر شماره خود را کاهش یافته است کوتاه از روسای جمهور گذشته در طول زمان بحران. در عین حال ایران با وفاداری تقریبا قطعا آزمایش می شود در هفته های پیش رو به عنوان ویروس گسترش می یابد از آبی-دولت ساحلی جوامع عمیق تر به قرمز-دولت میانه آمریکا است.

دموکرات ها مانند Garcetti ترس سیاست که در حال شکل گیری متضاد همه گیر پاسخ را باید در دنیای واقعی عواقب به مراتب مهم تر از انتخابات است.

“من نگران است که این یک مسئله حزبی را کشتن افراد بیشتر در رنگ قرمز می فرماید:” شهردار لوس آنجلس در مصاحبه ای گفت:. “وجود دارد هیچ راهی برای نگه داشتن این خارج از شهرستان خود را.”

در می سی سی پی ریوز به تصویب رسید بسیاری از اجتماعی فاصله اقدامات مانند محدود کردن گروه به 10 نفر حتی اگر او را در برابر برخی از تهاجمی ترین مراحل است. در مصاحبه ای در اواخر هفته گذشته حزب جمهوریخواه فرماندار تصریح کرد مخالفت خود را به اقامت در خانه سفارش و اضافه کرد که او غذای هدایت مقامات بهداشتی دولت و معاون رئیس جمهور مایک پنس خود گفت که او به طور مستقیم در طول یک مکالمه اخیر که برگ برنده دولت است نه معرفی یک پتو خاموش کردن.

ریوز را رد کرد و کسانی که فکر می کنم او به اندازه کافی به عنوان دشمنان مغلوب ساختن پیشی جستن که “نمی خواهم این واقعیت است که من یک محافظه کار هستم و مایل به دعا.”

او هشدار داد که تمدید اجتماعی فاصله سفارشات می تواند خطرناک تر خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر از بین بردن اقتصاد کشور است.

“من فکر نمی کنم که هیچ شکی نیست که اگر ایالات متحده در بر داشت خود را در یک افسردگی شدید با 20 تا 30 درصد نرخ بیکاری است که این فقر است که می تواند ایجاد می تواند منجر به مشکلات سلامتی بیشتر از این ویروس خاص است که باعث,” ریوز گفت.

وی افزود: “یکی از اندازه متناسب نیست همه در این کشور است.”

هیچ ملت بیشتر موارد مستند از ویروس کشنده تر از ایالات متحده است که پیشی 143,000 مجموع عفونت و 2,400 مرگ و میر ناشی از صبح روز دوشنبه. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گزارش داد که روز شنبه این کشور است و شاید تنها حدود 1% یا 2% از کل تعداد مرگ و میر انتظار می رود در بهترین سناریو.

“اگر ما همه چیز را با هم تقریبا کاملا ما می تواند در طیف وسیعی از 100,000 تا 200,000 مرگ و میر” Birx روز دوشنبه گفت: در ان بی سی “امروز.”

اما او هشدار داد که هر بخشی از کشور نیست و کاملا پاسخ “در یک راه برای محافظت از یکدیگر است.”

“شهرستانها که اصلا فاصله اجتماعی که آیا ماندن در خانه است که به اعتقاد شما می توانید تعاملات اجتماعی بر این باورند که شما می توانید تجمعات در خانه های 20 و 10 نفر که حتی در حال رفتن به گسترش این ویروس حتی اگر هر کس به نظر می رسد خوب” Birx گفت.

حزبی تقسیم در عفونت ها و پاسخ دشوار است به چشم پوشی است.

پانزده نفر از 21 کشور که صادر ایالت اقامت در خانه سفارشات و تا کنون رهبری دموکراتیک فرمانداران با توجه به قیصر. خواه به رهبری holdouts شامل فلوریدا که در آن رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis تا کنون موافقت با مغلوب ساختن پیشی جستن اولویت برای یک رویکرد افزایشی در لیگ نوسان های دولت نشان می دهد که اقدامات محدود کننده قرار داده می شود در محل فقط در سخت ترین ضربه شهرستانهای استان است.

تمام 50 ایالت به موارد گزارش شده اما هفت با اکثر عفونت ها به رهبری دموکرات ها. نیویورک ممکن است ارائه یک داستان احتیاطی برای کشورهای دیگر: دولت در گزارش خود اولین مورد در تاریخ 1 مارس و نزدیک رسیده 60,000 عفونت و 1 ، 000 مرگ و میر در روز دوشنبه.

پایین شش کشور در مجموع موارد روستایی متحده به رهبری جمهوری خواهان. تعداد اند افزایش تقریبا در همه جا به ویژه در ایالت های پرجمعیت تر مانند لوئیزیانا تنسی و تگزاس که گزارش شده بیش از 8,100 موارد و 200 مرگ و میر همراه به دوشنبه.

برخی از جمهوری خواهان شده اند قاطعانه تر از دیگران است.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوری خواه تقسیم کرده است با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از زمانی که زندگی عادی ممکن است از سر گرفت. و اوهایو جمهوریخواه فرماندار مایک DeWine شده است یکی از تهاجمی ترین رهبران هر دو حزب ممنوع تماشاگران از, رویدادهای ورزشی, هفته اول ماه مارس. او اولین فردی بود که فرمانداران در این کشور نزدیک به مدارس دولتی است.

مراحل تهاجمی توسط DeWine و دیگران, اما, اند پیچیده مغلوب ساختن پیشی جستن متناقض شد. پس از بارها و بارها کم اهمیت جلوه دادن تهدید در اول رئیس جمهوری جمهوریخواه به تصویب رسید لحن جدی تر از قبل به طور ناگهانی نشان می دهد در هفته گذشته که بدترین می تواند بیش از عید پاک است که در مارس 12. او در حال حاضر معکوس که مشاهده خواستار آن است که یک “آرمان” با فرمت اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق آوریل است.

تهمت نیز درگیر جنگ لفظی با فرمانداران دموکرات در ایالت های مهم مانند میشیگان و نیویورک که در آن مقامات منتخب را آشکارا شکایت در مورد عدم کمک های فدرال به بنیادی خطرناک کمبود coronavirus آزمون و تجهیزات پزشکی.

بسیاری از محافظه کاران را تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در خصوص عدم تمایل خود را برای تشویق در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش دهید.

“آنها حق ندارد به من بگوید من نیاز به ماندن در خانه من. آنها نمی توانند اعمال ممنوعیت سفر من است. آنها نمی توانند. آن را خلاف قانون اساسی گفت:” تگزاس مبتنی بر فعال علامت Meckler یک co-founder of the Tea Party Patriots که در حال حاضر آگهی کنوانسیون از کشورهای پروژه.

Meckler شروع مکالمات در روزهای اخیر با دیگر مردمی محافظه کاران رهبران به بررسی امکان تشکیل پرونده های حقوقی برای جلوگیری از برخی از تهاجمی تر اجتماعی فاصله گرفته است. در عین حال او را تشویق همفکر محافظه کاران به آغوش “مقاومت صلح آمیز است.”

“من قصد دارم همراه با آن” Meckler گفت. “این به آن معنا نیست که ما نمی خواهد اما ما نمی خواهیم به گوسفند.”

در ضمن این شماره ها تیراندازی در کالیفرنیا که گزارش شده بیش از 6,300 عفونت و 130 کشته از صبح روز دوشنبه.

شهردار لوس آنجلس Garcetti اختصاص داده است تیم کارگران شهرستان برای اطمینان از غیر ضروری محلی کسب و کار مطابق با تعطیل کردن دستورات است. او قدرت را به قطع آب و برق در صورت لزوم و کالیفرنیا از حزب دموکرات مجاز است پلیس برای دستگیری کسانی که همچنان به مقاومت در برابر.

Garcetti گفت شده اند وجود دارد هیچ shutoffs یا دستگیری تا کنون و پیش بینی کرد که “99 از 100 پیروی خواهد کرد.”

او همچنین ارائه وخیم پیام برای جمهوری خواهان که در برابر مراحل مشابه: “در بینی شما می توانید ببینید این در نظر گرفتن ده ها هزار نفر از زندگی در آمریکا و یا میلیون ها نفر. شما را انتخاب کرد. اما من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد دوم به در دست خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im