نیل Wachs تا به حال دیده می شود بسیاری از چهره خوشحال در یک زمان طولانی.

“همه به نظر می رسد بسیار خوشحال به موهای خود را رنگ محصولات” گفت: صاحب لورا زیبایی عرضه در چتسورث در جمعه, مه 8 در حالی که تبریک یک خط طولانی از مشتریان بسیاری از آنها تا به حال زندگی می کردند بدون این موارد از آنجا امن تر در صفحه اصلی سفارشات صادر شده در مارس 19, زمانی که کروناویروس در زمان برگزاری در منطقه است.

او ماند در نزدیکی درب جلو خواسته خریداران یک توسط یک, اگر آنها می خواهم خود را تکمیل سفارشات آنلاین و سپس قرار داده شده آیتم های خود را در کیسه های خرید و شارژ کارت های اعتباری خود را. ترین لبخند زد و scurried به درخواست خرید خود را.

Wachs پیوست دیگر لس آنجلس خرده فروشان که اجازه داده شد برای بازگشایی با محدودیت های خاص — پس از توقیف برای چند هفته به عنوان رهبران محلی به تدریج شروع به کاهش به آنچه که آنها به نام صحنه 2 از همه گیر استراتژی مدیریت.

شروع جمعه, کسب و کار, فروش اسباب بازی و کتاب و لباس و لوازم ورزشی اجازه داده شد به بازگشایی همراه با گل و نمایندگی خودرو.

  • لورا همراه با پسرش نیل Wachs مشغول بوده است این صبح جلسه مشتریان در درب جلو به کمک به آنها را با زیبایی خود را تامین نیاز در چتسورث در لورا زیبایی عرضه در روز جمعه, مه 8 سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • نیل Wachs مشغول بوده است این صبح جلسه مشتریان در درب جلو به کمک به آنها را با زیبایی خود را تامین نیاز در چتسورث در روز جمعه, مه 8 سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • نیل Wachs مشغول بوده است این صبح جلسه مشتریان در جلوی درب لورا زیبایی عرضه, برای کمک به آنها را با زیبایی خود را تامین نیاز در چتسورث در روز جمعه, مه 8 سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • وارن Jaycox صاحب کهکشان های کمیک در وان Nuys, فروشگاه چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. منظقه انتخاب کنید تا برای برخی از کسب و کار آغاز شده امروز کاهش برخی از COVID-19 pandemic محدودیت. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • وارن Jaycox صاحب کهکشان های کمیک در وان Nuys, فروشگاه چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. منظقه انتخاب کنید تا برای برخی از کسب و کار آغاز شده امروز کاهش برخی از COVID-19 pandemic محدودیت. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • وارن Jaycox صاحب کهکشان های کمیک در وان Nuys, فروشگاه چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. منظقه انتخاب کنید تا برای برخی از کسب و کار آغاز شده امروز کاهش برخی از COVID-19 pandemic محدودیت. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

در ضمن چندین غول خرده فروشی از جمله Neiman Marcus, J. Crew و دین پر از ورشکستگی مالی فروتن با دو ماه از بسته شدن. Nordstrom که مجریان بسیاری از مراکز خرید در سراسر شهر گفت: این امر به طور دائم نزدیک 16 مکان از جمله رودخانه و مونتکلیر بخشی از تجدید ساختار شرکت طرح با هدف کاهش هزینه ها.

دیگر “کم ریسک کسب و کار” از جمله تولید کنندگان و دفاتر و فروشگاه های خرده فروشی باز خواهد شد به زودی تحت پنج مرحله بهبود “نقشه راه” شهرستان مقامات بهداشت در هفته جاری منتشر شد.

مشتریان و فروشگاه پرسنل به طور یکسان نیاز به پوشیدن ماسک صورت و درگیر فیزیکی فاصله.

“آنچه حق برای سایر استان ها ممکن است لزوما آنچه را برای لس آنجلس” گفت: سرپرست کاترین Barger. “ما به عنوان پرجمعیت ترین شهرستان در کشور ما دستورالعمل قطعا نگاه متفاوت از دیگران است.”

به طور معمول Wachs عمل فروشگاه با دو نفر دیگر از کارکنان و مادرش لورا که راه اندازی اسم فروشگاه حدود 35 سال پیش. اما در روز جمعه او تصمیم گرفت برای شروع با خودش “را ببینید که چگونه از آن می رود” قبل از بازگرداندن کارکنان خود را.

وارن Jaycox صاحب کهکشان های کمیک در وان Nuys با دقت قرار داده شده نوار از نوار شش فوت از هم جدا در کف مغازه اش را به یاد مشتریان در مورد اجتماعی فاصله.

Jaycox افتتاح شد درهای خود را در ساعت 11 صبح جمعه فقط در زمان برای بسته کتاب ها و کشتی های آنلاین سفارشات به مشتریان. “من می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال بالا و در حال اجرا,” او گفت:.

او به تنهایی جمعه اما امیدوار بودم به یکی از سه نفر از کارکنان به بیش از آخر هفته “اگر معلوم من یک تن از افرادی که می خواهید چیزهای,” او گفت: “اما من در واقع تا به حال آن نشده است.”

اجتماعی فاصله است برای رفتن به یک چالش برای بسیاری از کسب و کار به دلیل برخی مردم احترام نمی گذارند این دستورالعمل گفت: Stuart Waldman, رئيس جمهور از دره صنعت و تجارت انجمن.

“مردم در همه جا که باور نمی کنم که coronavirus واقعی است و باور نمی کنم که مردم درگذشت یک باور نمی کنم آنها نیاز به پوشیدن یک ماسک و فکر می کنم این حق خود را در حال حاضر به پوشیدن ماسک” Waldman گفت. “هنگامی که شما به افرادی که نمی احترام به قوانین است که رفتن به تحت تاثیر قرار دهد هر کسی که به قوانین احترام نگذارد.”

و در حالی که مردم را به بازگشت به مو و ناخن سالن در برخی از نقطه آن ممکن است ماه ها طول بکشد قبل از اینکه مشتریان احساس راحتی رفتن به چنین مکان هایی به عنوان سینما یا بولینگ alleys او اضافه شده است.

این شهرستان را بازگشایی آن گسترده دنباله پیاده روی سیستم در روز شنبه به غیر از محبوب Runyon دره عمیق و باریک مسیرهای اما گروه زیادی ممنوع خواهد شد. دوره های گلف را بازگشایی بیش از حد نیز با محدودیت در گروه ها و فعالیت های.

شهرستان مقامات بهداشت خواست مقابله با فرصت های جدید با احتیاط. “زمانی که ما در خارج و در مورد بیشتر گفت:” باربارا فرر شهرستان بهداشت عمومی مدیر “ما باید به رفتار به عنوان اگر هر کسی می تواند با آلوده COVID-19 و ما نیز می تواند آلوده. ممکن است برای مردم آلوده و مثبت برای COVID-19 حتی زمانی که شما هیچ علائم در همه.”

“و برای افراد 65 ساله و مسن تر و با شرایط بهداشتی اساسی شما نیاز به باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است,” او اضافه شده است. “این مهم است که در حال حاضر از همیشه چرا که بیشتر مردم در جوامع ما. بنابراین ما از شما درخواست برای سرمایه گذاری نیست به جز خود قرار ملاقات های پزشکی.”

لس آنجلس سواحل بسته باقی می ماند اما مقامات نزدیک به نهایی سازی جزئیات برای بازگشایی.

در ضمن خریداران به نظر می رسد به زیر county محدودیت جمعه با صبر و حوصله سفارش و چیدن خرید خود را.

Wachs گفت برنامه او برای بیمار باقی می ماند بیش از حد, تا زمانی که او می تواند اجازه می دهد تا مشتریان خود را به فروشگاه داخل دوباره.

“من فکر می کنم اگر مردم به دنبال شش پا قوانین و نگه داشتن ماسک های خود و مراقبت از خود را بازگشت به حالت عادی” او گفت:. “هر آنچه که ما نیاز به انجام به باز بماند ما را انجام خواهد داد.”

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de