Coronavirus Q&A: قوانین جدید برای فروشگاه مواد غذایی, کیسه, هزینه های

با استناد به نگرانی در مورد گسترش coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر کرده است یک فرمان اجرایی تعلیق یک دولت قانون به مدت 60 روز است که ممنوعیت فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های راحتی و دیگر خرده فروشان در کالیفرنیا از ارائه به مشتریان با استفاده از کیسه های پلاستیکی و که نیاز به فروشگاه برای شارژ حداقل 10 سنت در هر کیسه.

ساده است ، بنابراین زمانی که شما رفتن به فروشگاه برای دو ماه آینده شما یک پلاستیک یا کیسه های کاغذی برای مواد غذایی خود را فقط مانند سال های گذشته و آن را به صورت رایگان ؟

هیچ. آن را پیچیده تر است. این بستگی به جایی که شما فروشگاه.

Newsom اجرایی سفارش امضا شنبه صدق نمی کند به شهرستانها و استان ها که گذشت محلی خود را کیسه قوانین موثر قبل از Jan. 1, 2015. در حدود 80 وجود دارد از آن جمله شهر لس آنجلس شهر, دانا نقطه دزرت هات اسپرینگز گلندیل, Indio, لاگونا, ساحل, ساحل طولانی, لس آنجلس, مالیبو منهتن ساحل پالم اسپرینگز پاسادنا سانتا مونیکا جنوبی پاسادنا و غرب هالیوود. مکان هایی مانند ساکرامنتو فرزنو و سن دیگو, اما, نمی, تصویب اولیه قانون محلی و محدود هستند Newsom اجرایی سفارش.

خط پایین: میلیون ها نفر از کالیفرنیا و هزاران نفر از فروشگاه که در آن آنها فروشگاه های تحت پوشش با فرماندار سفارش, اما میلیون ها نفر از دیگران نیست.

صنعت مواد غذایی که درخواست تغییرات و گروه های زیست محیطی که در مخالفت با آنها می گویند که در نتیجه به احتمال زیاد گیج کننده برای خریداران فروشگاه ها و مقامات محلی.

“این فقط به نظر می رسد احمقانه و غیر ضروری برای فرماندار برای انجام یک نیمه فرمان اجرایی را پوشش می دهد که شاید نیمی از دولت گفت:” علامت گذاری موری مدیر اجرایی گروه زیست محیطی کالیفرنیا در برابر زباله. “من اشتباه است.”

“آن شده اند که اولویت ما برای انجام یک ایالت که شامل هر شهر و شهرستان” گفت: Ron Fong رئیس کالیفرنیا فروشنده انجمن.

چرا Newsom انجام این کار ؟

همیشه از این بیماری همه گیر را شکست, مواد غذایی کارگران ابراز نگرانی می کند که آنها در معرض خطر ابتلا COVID-19 از مشتریان.

در مارس 25, کالیفرنیا فروشنده انجمن و کالیفرنیا خرده فروشان در ارتباط با ارسال نامه ای به Newsom درخواست او را به طور موقت به حالت تعلیق در دولت ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی به کاهش تعداد از مردم آوردن کیسه های قابل استفاده مجدد است که آنها ممکن است نگران گسترش ویروس.

پیشرو در اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 30 ، 000 فروشگاه خواروبار کارگران در شمال کالیفرنیا در مکان هایی مانند Safeway به توافق رسیدند.

“بسیاری از اعضای ما احساس بسیار نگران هستند زیرا قرار داده و در خط مقدم” گفت: جیم Araby مدیر استراتژیک مبارزات برای ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 5.

در اجرایی خود را سفارش Newsom اشاره کرد: “این بسیار مهم است برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی و به حداقل رساندن خطر COVID-19 قرار گرفتن در معرض برای کارگران درگیر در فعالیت های ضروری مانند کسانی که دست زدن به مواد غذایی قابل استفاده مجدد کیسه.”

موری گروه می خواهد خریداران هنوز قادر به خود را در کیسه های قابل استفاده مجدد به فروشگاه ها اما می گوید آنها باید بار خود را مواد غذایی برای رسیدگی به هر گونه نگرانی که فروشگاه کارگران ممکن است.

بنابراین من مجبور به پرداخت برای کیف در حال حاضر ؟

نه در بسیاری از مکان. Newsom منظور تعلیق قانون دولت نیاز فروشگاه شارژ حداقل 10 سنت برای یک مقاله و یا کیسه های پلاستیکی. که پول را نگه داشته است توسط فروشگاه برای پوشش هزینه های آنها را. ارائه اصل قرار داده و به قانون — که تایید شد توسط رای دهندگان در سال 2016 یک ایالت رفراندوم — برای تشویق مردم را به خود کیف به فروشگاه به عنوان یک راه برای کاهش ضایعات و بستر.

Fong روز جمعه گفت که اکثر فروشگاه های مواد غذایی در دولت دیگر نمی خواهد مسئول برای کیسه های در طول 60 روز تعلیق حتی اگر آنها در مکان های که در آن Newsom را اعمال نمی کند.

اما چرا Newsom معاف همه کسانی که در شهرستانها و استان ها?

که معلوم نیست. Newsom دفتر مطبوعاتی و کالیفرنیا سازمان حفاظت محیط زیست را ندارد مقامات در دسترس برای مصاحبه جمعه.

در سال 2014 سابق رژیم صهیونیستی. جری براون امضا قانون SB 270 که ممنوع single-استفاده از کیسه های پلاستیکی و مورد نیاز فروشگاه به اتهام هزینه برای کیسه های کاغذی یا ضخیم تر از نوع کیسه های پلاستیکی که هنوز مجاز تحت قانون. قانون طراحی شده برای کاهش مقدار زیادی از پلاستیک آلودگی است که رسوب رودخانه ها و خلیج ها و اقیانوس آرام است.

این اثر در زمان Jan. 1, 2015. اما آن را اجازه شهرها و استان ها است که در حال حاضر تصویب خود قوانین محلی برای حفظ آن در کتاب است. این امکان وجود دارد که وکلای مدافع در Newsom دولت نمی خواهم به یک سیاسی و حقوقی ایران با کسانی که در شهرستانها و استان ها به خصوص از قوانین در حال اجرا به صورت محلی و نه توسط دولت.

که شهرها و استان ها هستند معاف از Newsom را سفارش ؟

زیر شهرها و استان ها تصویب قوانین محلی قبل از Jan. 1, 2015. در این مکان ها هنوز ممنوع از توزیع تک-استفاده از کیسه های پلاستیکی با وجود Newsom باشد. و فروشگاه در این مکان از لحاظ فنی می تواند نگه داشتن شارژ کیسه هزینه تا 25 سنت اگر چه برخی نیست. آنها عبارتند از:

آالمدا کانتی و تمام 14 از آن شهرها آرکاتا, Belmont, بریزبن, Burlingame, کالاباساس Campbell کاپیتولا کرمل کارپینتریا, Colma, Culver City, Cupertino, دالی شهرستان دانا پوینت Davis, Desert Hot Springs, East Palo Alto El Cerrito, Fairfax, فورت براگ پرورش شهرستان گلندیل, Half Moon Bay, Indio, Laguna Beach, گل زبان درقفا ای لوس آلتوس در شهر لس آنجلس, لس آنجلس, لس Gatos, مالیبو, Manhattan Beach, Marin County Mendocino County, منلو پارک, آسیاب دره میل بری مونتری, مورگان هیل, Mountain View, Novato, Ojai Pacifica, پالم اسپرینگز, پالو آلتو, پاسادنا, Pittsburg, پورتولا دره شهر ردوود, Richmond, San Bruno, San Carlos, San Francisco, San Jose, شهرستان شهرستان سن ماتئو, San Mateo County, San Pablo, San Rafael, Santa Barbara, شهرستان شهرستان سانتا کلارا, Santa Clara County, شهرستان سانتا کروز, Santa Cruz County, Santa Monica, Santa Rosa, Sausalito سان لوئیس Obispo شهرستان و هفت شهر سولانا بیچ منطقه سونوما کانتی و آن هشت شهرهای جنوب دریاچه تاهو جنوبی پاسادنا جنوب سان فرانسیسکو, Sunnyvale, کوپه, تراکی Ukiah, Walnut Creek, واتسون ویل و غرب هالیوود.

شما می توانید COVID-19 از کیسه های مواد غذایی?

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید. شده اند وجود دارد هیچ مطالعات علمی منتشر شده نشان میدهد که آیا coronavirus می تواند وجود داشته باشد قابل استفاده مجدد در کیسه های مواد غذایی است که معمولا ساخته شده از پلاستیکی پلی پروپیلن بافته شده پنبه و پارچه.


مرتبط با: Coronavirus Q&A: می توانم COVID-19 از مواد غذایی من?


یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که ویروس می تواند زنده ماندن تا 72 ساعت بر روی فولاد ضد زنگ و پلاستیک سطوح و روی مقوا تا 24 ساعت. اما 72 ساعت کمتر از .1% درصد است که هنوز هم قابل دوام این مطالعه نشان داد.

پس از آن که ترک من ؟

اگر شما زندگی می کنند در یکی از معاف شهر و یا شهرستان خود را تنها گزینه احتمالا یک کیسه کاغذی یا نوع سنگین تر درجه کیسه های پلاستیکی که قبلا مجاز و تحت قوانین ایالتی.

شما ممکن است یا ممکن است مجبور به پرداخت برای کیسه های فروشگاه به شما می دهد. اگر شما زندگی می کنند در یک شهر یا شهرستان تحت پوشش Newsom را سفارش به شما داده خواهد شد انتخاب کاغذ یا پلاستیک و شما نمی خواهد که به پرداخت. اگر شما نمی, شما ممکن است. پس از Newsom را منقضی می شود در 60 روز او می تواند در ادامه آن یا تصمیم به آن خواهد برگرداندن دولت به اصلی آن ایالت ممنوعیت استفاده carryout کیف با نیاز است که فروشگاه های شارژ هزینه معمولا 10 سنت برای کیسه های آنها را به مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de