شیوع کروناویروس دهید نیاز به کاهش نوار قرمز

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

Coronavirus ترسناک است.

من کار از خانه تمرین “اجتماعی فاصله.” کارشناسان می گویند که آن را به کمک “صاف منحنی” بنابراین مردم کمتر خواهد شد آلوده به طور همزمان. سپس بیمارستان نمی خواهد غرق شود.

اما عفونت نرخ رشد می کند. پزشکان و بیمارستان ها هنوز ممکن است غرق شود.

آن را نمی باید برای رسیدن به این نقطه است.

Coronavirus مرگ وارد کردن در کره جنوبی.

چرا که مردم در کره به راحتی می توانید پیدا کردن اگر آنها به این بیماری است. وجود دارد صدها نفر از مکان تست — حتی pop-up درایو از طریق مراکز تست.

چون کره ای ها رو تست کره ای پزشکان می دانستند که نیاز به جدا شده و چه کسی نیست. به عنوان یک نتیجه, کره محدود این بیماری بدون جرم قرنطينه و کمبود.

نه در امریکا. در امریکا یک کمبود COVID-19 آزمون ساخته شده است که آن را سخت را برای مردم برای دریافت تست شده است. حتی کسانی که نشان می دهد تمام علائم یک زمان دشوار است.

چرا وجود ندارد به اندازه کافی تست ؟

چون ما دولت اصرار دارد کنترل از نوآوری های پزشکی.

زمانی که coronavirus به نظر می رسد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ساخته شده خود را تست و اصرار داشت که مردم تنها با استفاده از این سی دی آزمون. اما CDC آزمون اغلب به نتایج نادرست. برخی از نسخه های اولیه این آزمون نمی تواند تمایز بین coronavirus و آب.

شرکت های خصوصی ممکن است ارائه داده اند بهتر آزمون و بیشتر از آنها, اما اجازه ندادند. سازمان بهداشت جهانی حتی منتشر شد اطلاعات در مورد چگونه به چنین آزمونهای اما دولت ما هنوز هم گفتم نه. در عوض تمام آزمایشات باید از طریق دولت دست و پا گیر فرآیند تصویب. که ماه طول می کشد. یا سال.

صدها نفر از آزمایشگاه تا به حال توانایی برای تست ویروس, اما آنها مجاز به آزمون.

به عنوان یک نتیجه, پزشکان نمی تواند مطمئن شوید که دقیقا همان جایی که شیوع بیماری اتفاق می افتد. به جای quarantining فقط افراد بیمار فرمانداران دولت مجبور هستند تمام متحده برای رفتن به مستند.

در همان زمان بسیاری از مردم که نشان می دهد هیچ نشانه را COVID-19. بدون گسترده تست ما نمی دانیم که آنها چه کسانی هستند و بنابراین symptomless بیمار در حال آلوده کردن دیگران است.

چند هفته پیش دولت در نهایت به آن انحصار و گفت: آن آرامش بخش قوانین است. خواهد بود وجود دارد سریع “اورژانس با استفاده از مجوز” به جای ماه یا سال-مدت ها انتظار برای تصویب. اما حتی است که در زمان بسیار طولانی که چند تست مستقل مورد تایید قرار گرفت.

بنابراین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو این قوانین بیش از حد.

در حال حاضر آزمون در نهایت ساخته شده است. اما این تاخیر به کشته شدن مردم است. آن را هنوز هم کشتن مردم است.

دیگر دلیلی سرکوبگر قوانین مانع از پزشکان و بیمارستان ها را از تلاش بیشتر در راه های موثر برای درمان بیماران است.

برای مثال پزشکی از راه دور اجازه می دهد تا پزشکان و بیماران برای برقراری ارتباط از طریق اینترنت. زمانی که افراد بیمار مشورت پزشکان از خانه آنها نمی تصویب این ویروس در شلوغ اتاق انتظار.

اما وکلا و کارمندان ادعا کرد چنین ارتباطات نخواهد بود “امن” و نقض حريم خصوصی بيماران.

تنها در هفته گذشته هم مقامات اعلام آنها اجازه می دهد پزشکان به “در خدمت بیماران از طریق روزمره ارتباطات و فن آوری.”

آمریکایی ها نباید به درخواست مجوز برای استفاده از “روزمره” فن آوری.

در حال حاضر پزشکان است که بیشتر افراد مریض و بیمارستان و نمی خواهد به اندازه کافی تخت برای بستری.

اما بستر کمبود یکی دیگر از نتیجه بد قانون است. بحرانی دسترسی به بیمارستان ها در مناطق روستایی مجاز نیست بیش از 25 تخت. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اعلام کرد که او waiving این قوانین است.

در برخی از ایالت ها وجود دارد کمبود پزشکان یا پرستاران. که بیش از حد اغلب یک محصول بد قانون — دولت مجوز قوانین است که آن را غیر قانونی برای حرفه ای ها دارای مجوز در کشور یک نفر به کار در یکی دیگر از. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را چشم پوشیدن از “مجوز مورد نیاز به طوری که پزشکان از کشورهای دیگر می تواند ارائه خدمات به کشورهای با بیشترین نیاز دارید.” سپس معلوم شد که او تنها می تواند اجازه می دهد که برای مدیکر; او را از قدرت به زیر پا بگذارند احمق صدور مجوز دولت قوانین.

خوشبختانه بسیاری از کشورهای در نهایت چشم پوشی مضر صدور مجوز قوانین خود را دارند.

این خوب است که دولت در نهایت حذف برخی از قوانین.

اما آن زمان که مردم را کشته است.

پس از coronavirus عبور می کند و آمریکا باید ترک آن مقررات بخشیده است.

و ما باید لغو بسیاری از دیگران است.

جان Stossel نویسنده “من استراحت بدهد: چگونه من در معرض Hucksters, بازی و کلاهبرداری از هنرمندان و شد بلای لیبرال رسانه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>