Coronavirus: تقریبا تمام الاییواسدی دانش آموزان در حال حاضر آموزش آنلاین می گوید: سرپرست منطقه

تقریبا هر مکان عمومی, مدرسه, دانشجو, در لس آنجلس شرکت در آموزش آنلاین گفت: L. A. متحد سرپرست Austin Beutner تقریبا دو ماه پس از مدارس بسته coronavirus و نزدیک شدن به سال تحصیلی تا پایان.

مقامات منطقه گفت: مجازی مدرسه تابستانی است که باز برای هر دانشجویی که مایل به حضور در زنجان به آغاز ژوئن 24. این منطقه نیز مشغول کار بر روی ایجاد یک کسب و کار آنلاین برنامه های یادگیری برای دانش آموزان معلول.

رهبران منطقه نیز نیروبخش برای یک تاریخی کسری در بودجه دولت که از آن الاییواسدی دریافت اکثریت قریب به اتفاق از بودجه خود را. یک تجزیه و تحلیل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در بر داشت که K-12 مدرسه در مناطق می تواند به قطع بودجه بیش از 18 میلیارد دلار.

هفته گذشته مقامات منطقه گفت: 2020-21 سال تحصیلی شروع می شود در تاریخ 18 اوت به عنوان برنامه ریزی شده. در چه ظرفیت باقی مانده نامشخص خواهد بود و وابسته به مشاوره از مقامات بهداشت عمومی. Beutner گفته یک سیستم گسترده COVID-19 تست مورد نیاز خواهد بود برای دانش آموزان به بازگشت به کلاس های درس.

همانطور که برای آموزش از راه دور, گرفتن دانش آموزان آنلاین “صدا ممکن است ساده اما آن را نه” گفت Beutner در یک به روز رسانی هفتگی آدرس. بر اساس منطقه آمار 96 درصد از سن ابتدایی دانش آموزان را در ارتباط با معلمان خود را آنلاین; 98 درصد از متوسط و بالا مدرسه اند. این نقطه عطف می آید پس از هفته ها از تکنولوژی توزیع های آموزشی معلم و تلاش برای کمک به خانواده ها راه اندازی وای فای در خانه.

زمانی که امکانات مدرسه بسته شده در مارس 13, منطقه حدود 50 درصد از دانش آموزان فاقد ابزارهای دیجیتال مانند کامپیوتر و یا تبلت و 25 درصد از خانواده های فاقد دسترسی به اینترنت در خانه. در اواخر ماه مارس Beutner گزارش داد که حدود 15000 از 120,000 دانش آموزان دبیرستان ساخته شده است در تماس با معلمان آنلاین از مدارس بسته شده است.

“از آن زمان تدارکات تیم مشغول به کار در سراسر ساعت به تکاپو جهان و پیدا کردن دستگاه ها و فن آوری تیم را به مطمئن شوید که دستگاه تا به حال این نرم افزار مناسب نصب شده و هر دانش آموز بود که به اینترنت متصل است. در آن زمان مدیران, معلمان و کارکنان در مدارس به مطمئن شوید که دانش آموزان می دانند که آنچه در آن به معنی بخشی از یک جامعه آنلاین” Beutner گفت.

در سال های اخیر مدرسه تابستانی شده بود محدود به دانش آموزان نیاز به را تشکیل می دهند شکست خورده کلاس. در این سال دو ماه مجازی مدرسه تابستانی جلسه تشکیل شده است از یک “فشرده” مجموعه ای از دوره های آموزشی برای دانش آموزان در مواجهه با بزرگترین چالش خود را در مطالعات و دروس تمرکز بر سواد و ریاضی برای دانش آموزان دیگر در تمام سطوح درجه با تاکید بر زبان آموزان زبان انگلیسی.

آن را نیز شامل یک میزبان از اهدا کلاس های فوق برنامه از جمله علوم محیط زیست و انیمیشن گفت: Beutner. آنها همچنین شامل علوم ورزشی دوره با کمک از L. A. شارژر اکتشافات فضایی از کلمبیا یادبود مرکز فضایی و گیتار و یا ukelele درس از فندر.

در ضمن خطوط که مار از مدرسه ورودی برای کمک های غذایی همچنان ادامه دارد. Beutner گفت: این منطقه است که انتظار می رود برای رسیدن به 20 میلیون وعده های غذایی در خدمت علامت این هفته در ‘گرفتن و رفتن’ خدمات مواد غذایی برنامه “بزرگترین تلاش های امدادی در کشور است.”

در بودجه گلایه مدارس سراسر کشور روبرو هستند Beutner گفته است او قصد دارد به صورت عمومی آموزش و پرورش برای ادامه دریافت سهم خود را از پای اگر نه بیشتر.

“کاهش در مدارس خواهد شد که تاثیر مستقیم بر دختران و پسران جوان و زندگی آنها را داشته باشد,” او گفت:. “کودکان رنج می برند آسیب بیشتر به طور مستقیم به عنوان خواهد شد و جامعه به عنوان یک کل بیش از مدت طولانی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net