Coronavirus: MN مقننه به تغییر از راه دور به کار در میان همه گیر

مینه سوتا مقننه تنظیم شده است برای تغییر آن کاری روش اجازه می دهد تا برای بیشتر از راه دور کار در میان گزینه های گسترش coronavirus قانونی رهبران یکشنبه اعلام کرد.

در بیانیه مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک; خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج; رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake; و رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, DFL-وودبری گفت: قانونگذاران افزایش telework تلاش های اجتماعی افزایش فاصله و تمیز کردن در کنگره و تلاش برای محدود کردن اجتماعات بزرگ.

و آنها گفتند که با ارائه جزئیات بیشتری در مورد تلاش های جدید صبح روز دوشنبه در کنگره. رهبران گفتند که ادامه کار از راه دور و حضوری به عنوان مورد نیاز در یک تماس اساس از 16 مارس تا آوریل 14.

این حرکت به عنوان مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش شده 35 مورد از COVID-19, بیماری که ناشی از کوروناویروس. تا کنون 1,422 مردم در دولت و آزمایش شده اند. و سه تا از این موارد ناشی از جامعه انتقال که بدان معنی است که منبع عفونت مشخص نیست.

“ما در حال همکاری با یکدیگر برای اطمینان از ایمنی از اعضای ما کارکنان ما و در این زمان” آنها نوشت.

رهبران دولت در روز یکشنبه همچنین اعلام کرد که K-12 مدرسه در کشور را نزدیک پنج شنبه و یا قبل از آن و معلمان شروع به کارگردانی آموزش از راه دور حداقل تا مارس 28.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz امضا فرمان اجرایی 20-02, اجازه بسته شدن موقت از مینه سوتا مدارس دولتی در روز یکشنبه. این منظور نیز نیاز مدارس به ارائه مراقبت برای ابتدایی-سن فرزندان از مراقبت های بهداشتی حرفه ای اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارکنان اورژانس در طول قبلا برنامه ریزی شده روز مدرسه “برای اطمینان از مینه سوتا اولین خط دفاعی در برابر COVID-19 می در کار باقی بماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im