این پیام از مقامات دولتی روشن است: ماندن در خانه تنها بگذارید به ملزومات و نگه داشتن 6 پا و دور از دیگران برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اما برخی از جنوب کالیفرنیا بدانم در مورد نکات. آن را امن برای صبر در خط با دیگران برای ورود به یک فروشگاه مواد غذایی? بهتر است که برای عبور از خیابان اگر یک همسایه نیز برای پیاده روی ؟

محلی مقامات بهداشت عمومی گفت: به استفاده از عقل سلیم در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

“شما قطع گسترش دادن مردم به دور از موقعیت های که در آن آنها ناخودآگاه تا پایان های میکروب,” دکتر گفت: Shruti K. Gohil دانشیار مدیر پزشکی اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت در UC Irvine, مرکز پزشکی. “من فکر می کنم ما نیاز به ماندن منطقی و فکر می کنم در مورد چگونه به ترجمه دستورات جدید به زندگی روزمره ما در راه است که حس می کند و اجازه می دهد تا ما را به زندگی در حالی که پیوستن به سخت احتیاطی. که بخش سخت است.”

بیرون رفتن برای ضرورت

کارشناسان بهداشت توصیه کرده اند که با نگه داشتن دست ها و سطوح تمیز هنگام بیرون رفتن برای ملزومات مانند مواد غذایی گاز یا تجویزی. زمانی که ممکن است انتخاب کنید تا اقلام در همان سفر برای سالمندان و یا یک ضعف سيستم ايمنی ،

کالیفرنیا وزارت بهداشت توصیه کرده است که خریداران اقامت 6 فوت از هم جدا و که در فروشگاه محدود کردن مشتریان به عنوان مورد نیاز برای کاهش ازدحام و خطوط.

دکتر امیلی Blodget, یک متخصص بیماری های عفونی در USC است کک دانشکده پزشکی پیشنهاد خرید زمانی که فروشگاه ها کمتر شلوغ برای جلوگیری از صف های طولانی و یا در خارج و یا در پرداخت.

“اگر شما در حال ایستاده در اطراف آن خط شکست هدف از داشتن فضای بیشتر در فروشگاه” Blodget گفت.

Gohil گفت به چوب به یک لیست خرید و خرید به اندازه کافی برای یک هفته برای جلوگیری از سفرهای اضافی. او گفت: برای جلوگیری از هر کسی که سرفه یا عطسه نمی لمس صورت خود را و اعمال ضد عفونی کننده دست غالبا به ویژه پس از دست زدن به سطوح مشترک.

“اگر کسی سرفه در سراسر اتاق و آنها مشخصه بیمار اما آنها نمی سرفه بر شما و آنها نیست و در درون خود 6 پا در مدار شما در نظر گرفته نشده در معرض” Gohil گفت.

حتی اگر یک خریدار ندانسته لمس یک سطح که در آن یک فرد بیمار است سپرده ترشحات تنفسی مناسب دست تمیز کردن می تواند به توقف انتقال است.

“اگر شما خود را انجام بهداشت دست شما را متوقف کرده ایم, این مواد از وارد شدن به مخاط غشاء” Gohil گفت.

Brandon Brown, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ریورساید مدرسه پزشکی گفت: اگر مصرف کنندگان شده اند قادر به پاک کردن دست های خود را در طول دوره خود کارهای آنها باید با استفاده از یک ضد عفونی کننده پاک برای تمیز کردن موارد آنها را لمس مانند گوشی های, کارت های اعتباری, خودرو درب دستگیره و کلید.

“هر چیزی که شما می توانید استفاده کنید برای پاکسازی این موارد است که ما را لمس قبل از ما ممکن است دست زدن به چهره ما است که قطعا مفید,” او گفت:.

Blodget گفت: به جای به سادگی شستشو میوه ها و سبزیجات در خانه که ممکن است به کار گرفته شده توسط دیگر خریداران آنها را بشویید و با یک نسیم ملایم ظرف صابون. شستن یا پاک کردن کیسه های خرید قابل استفاده مجدد نیز ایده خوبی است.

هنگامی که گاز گرفتن Blodget پیشنهاد استفاده از یک پاک برای تمیز کردن صفحه کلید و پمپ رسیدگی است. استفاده از داروخانه درایو-throughs را انتخاب کنید تا نسخه زمانی که ممکن است.

ماندن در منزل

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را stay-at-home منظور اجازه می دهد تا برای بازدیدکننده داشته است به مراقبت از یک دوست و یا نسبی. به عنوان ساکنان در خانه باقی می ماند آنها باید شستن دست های خود را اغلب و خودداری از به اشتراک گذاری ظروف و یا نوشیدنی با هر بازدید کنندگان Gohil گفت.

هنگام راه رفتن خارج Blodget گفت: وجود دارد بدون نیاز به عبور از خیابان اگر می بینید کسی در حال آمدن است. آن را خوب به موج و سلام به همسایه و یا حتی چت به طور خلاصه در حالی که حفظ یک فاصله.

“من فکر می کنم فقط راه رفتن در اطراف در خیابان کمی با سگ خود است که احتمالا خوب,” او گفت:. “این فقط برای رفتن به یک به اندازه کافی سریع دوره از زمان است که شما فقط در حال راه رفتن و در حال گذر است.”

براون گفت: به عنوان مردم بیشتر فروشگاه های آنلاین آن را یک ایده خوب برای شستن دست های خود را پس از باز کردن یک جعبه. همان می رود برای پس از دریافت مواد غذایی تحویل.

حفاظت از آسیب پذیرترین

با وجود وقفه در مدرسه و مراقبت از کودکان در حال حاضر زمان برای پدربزرگ و مادربزرگ برای مراقبت از کودکان. به گفته پزشکان برای جلوگیری از بازديد با بچه ها برای اطمینان از هیچ کس مریض می شود در طول این روز های اولیه از فاصله اجتماعی.

“ما هنوز در حال یادگیری در مورد چگونه شما در واقع عفونی پس از شما مریض” Blodget گفت.

کالیفرنیا انجمن دندانپزشکی توصیه کرده است که در مطب های دندانپزشکی به طور موقت به حالت تعلیق در غیر فوری مراقبت از دندان. روال بازدیدکننده داشته است پزشکی نیز باید دوباره داده.

Gohil گفت که بیمارستان ها باید فرآیندهای در محل به صفحه نمایش و منزوی به طور بالقوه بیمار به بیماران برای اجتناب از مواجهه غیر ضروری به دیگران نیاز به مراقبت های پزشکی مانند شیمی درمانی بیماران و زنان از رفتن به کار.

“اگر آن چیزی که ضروری است برای بقای خود, ما را حمایت در محل” او گفت:. “ما راه ما فضاهای در بیمارستان به عنوان پاک که ممکن است.”

به عنوان ساکنان اقدامات احتیاطی براون گفت که او ترجیح میدهد از اصطلاح “فاصله فیزیکی” به مردم یادآوری کند که آن را حیاتی باقی می ماند متصل از طریق ارتباطات مجازی مانند چت تصویری.

“پس ما موجودات اجتماعی ما نیاز به دیدن یکدیگر به بحث و گفتگو و” براون گفت. “ما نیاز به مقابله با احساس انزوا و افسردگی که می تواند در این زمان هنگامی که ما مجبور به در خانه برای متوقف کردن بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de