Coronavirus: LA County مقامات آموزش و پرورش خواستار آزادی بی خشونت مجرم در اطفال سالن

لس آنجلس — Los Angeles County مقامات آموزش و پرورش تصویب قطعنامه ای خواستار آزادی فوری دانشجویان زندانی در سالن نوجوان و اردوگاه ها برای محافظت از سلامت خود و رفاه در پرتو COVID-19 همه گیر اعلام شد چهارشنبه.

قطعنامه طرفداران برای انتشار دانش آموزان در حال حاضر زندانی و یا در انتظار محاکمه هستند که بدون خشونت مجرم باید سیستم ایمنی بدن و یا زمینه ای شرایط بهداشتی در حال نزدیک شدن به پایان اردوگاه خود قرار دادن و چه کسی برخواهد داشت خطر برای خود و یا دیگران است.

لس آنجلس اداره آموزش و پرورش در همکاری با لس آنجلس مشروط شدن بخش عمل کاملا معتبر مدارس که ارائه جامع خدمات آموزشی به افراد جوان بازداشت شده در شهرستان را در سالن نوجوان و اردوگاه. این برنامه در حال حاضر در خدمت برخی از 600 دانش آموزان بسیاری از آنها مردان جوان از رنگ.

انتشار نوجوانان از اردوگاه ها و سالن ها نیاز به تایید دادگاه تحت قوانین ایالتی.

“سلامت و ایمنی دانش آموزان و کارکنان ما در دادگاه اطفال مدارس اولویت برای ما” هیئت مدیره شهرستان آموزش و پرورش رئیس جمهور جیمز صلیب گفت. “ما قطعنامه با هدف محافظت از این افراد جوان و توانایی خود را برای موفقیت در مدرسه است.”

L. A. شهرستان اداره آموزش و پرورش سرپرست دبرا Duardo گفت دفتر او اختصاص داده شده به ارائه یک مدل برنامه آموزشی اما “یادگیری اتفاق نمی تواند در نا امن یا ترس به محیط زیست و متاسفانه این بیماری در حال حاضر در این قفل امکانات.”

او گفت که پس حیاتی بهداشت و اجتماعی فاصله دستورات بسیار دشوار است در حال حاضر.

“جوانان آسیب پذیر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus و این قابل قبول نیست” Duardo گفت.

مقامات گفت: LACOE مشاوران مدرسه می تواند کار با دانش آموزان برای شناسایی صدا, آموزشی, قرار دادن پس از آزادی. دانش آموزان نه ثبت نام در مدارس اقامت خواهد بود استقبال برای حضور در LACOE county community school اگر مناسب اگر این قطعنامه تصویب شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im