Coronavirus: L. A. دادستان فدرال تیم با AARP به مبارزه جهانی تقلب همه گیر’

لس آنجلس — دادستان فدرال در لس آنجلس روز دوشنبه اعلام کرد همکاری با AARP برای کمک به ساکنان جلوگیری از coronavirus مربوط به طرح های تقلب مانند فروش آنلاین تقلبی یا جعلی COVID-19 تست کیت ساختگی درمان “ایمنی” قرص و بی اثر حفاظتی تجهیزات.

ایمیل های فیشینگ از اشخاص نما به عنوان سازمان جهانی بهداشت یا مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت های مخرب و برنامه های کاربردی است که به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن ویروس-اطلاعات مربوط به کسب و دسترسی به قفل به یک قربانی دستگاه تا زمانی که پرداخت دریافت می شود و مجرمان به دنبال کمک های مالی به صورت نامشروع یا غیر موجود موسسات خیریه نیز گزارش شده در طول چند ماه گذشته با توجه به باراک اوباما.

“در زمان بحران کلاهبرداران طعمه ترس گفت:” دستیار آمریکا وکیل یوسف جانز رئیس محیط زیست و امنیت جامعه جنایات بخش و coronavirus تقلب هماهنگ کننده برای دفتر.

“مردم می ترسند برای عزیزان خود,” او گفت:, و اضافه کرد که شهروندان نیز از ترس خود را پس انداز “است که در آن سرمایه گذاری تقلب در می آید.”

به عنوان روز پنج کمیسیون تجارت فدرال گزارش آن را دریافت کرده بود 20,334 مصرف کننده شکایت مربوط به شیوع بیماری های, از جمله بیش از 11,000 تقلب شکایت. قربانیان را گزارش کرده اند, ضرر و زیان $15.6 میلیون ميانه از دست دادن $559 آژانس گفت.

FTC و سازمان غذا و داروی آمریکا فرستاده اند بیش از 40 هشدار به شرکت های فروش تایید نشده محصولات آنها ادعا می کنند می تواند درمان و یا جلوگیری از COVID-19 و خاموش کردن یک وب سایت است که ترویج یک واکسن وجود ندارد.

چای اسانس, cannabinol, colloidol نقره ای و وریدی ویتامین C درمان در میان قرار است ضد ویروسی درمان hawked در درمانگاه ها و در وب سایت های رسانه های اجتماعی و تلویزیون را نشان می دهد به عنوان دفاع در برابر این بیماری همه گیر با توجه به AARP که قبلا به عنوان شناخته شده آمریکایی انجمن از بازنشسته افراد.

AARP و باراک اوباما تیمی دوشنبه برای برگزاری تلفنی تاون هال توصیف برخی از کلاهبرداری و چگونه به اجتناب از آنها.

“وجود دارد جهانی coronavirus همه گیر از نزدیک دنبال جهانی تقلب همه گیر” جانز گفت.

طرح های که به نظر می رسد افزایش شامل ارائه در خواست منابع مانند فولاد ماسک, کیت های آزمایش و پاک کننده های خانگی اغلب در robocalls متون و یا رسانه های اجتماعی تبلیغات. FTC به هشدارهای صادر شده به شرکت های مظنون به مشارکت با robocalls و کمیسیون ارتباطات فدرال راه اندازی یک وب سایت اختصاصی با اطلاعات در COVID-19 تلفن, کلاهبرداری مقامات فدرال گفت.

دانشگاه جانز گفت که در حالی که دفتر خود را به دریافت تعداد زیادی از راهنمایی و آگهی همکاری با AARP بسیار مهم در رسیدن به یک بخش از جمعیت که ممکن است ادراک با فن آوری های جدید.

“افراد مسن آسیب پذیر هستند زیرا آنها ممکن است آشنا با ایمنی آنلاین” دادستان گفت. “کلاهبرداران در حال هدف قرار دادن افرادی که فقط لازم نیست که دانش به تشخیص زمانی که یک ایمیل درست به نظر نمیرسد و فقط آن را حذف کنید قبل از باز کردن آن است. آنها نمی دانند که هنگامی که یک آدرس ایمیل بازگشت از بانک به عنوان مثال اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de