Coronavirus نیست اولین شیوع ویروسی به زندگی را در خیابان به توقف

یک بیماری ویروسی با هیچ واکسن به ارمغان آورده است زندگی در خیابان متوقف.

این شهر مدارس تعطیل هستند. مقامات دولتی باید توقیف میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر.

بیماران بدحال پایمال بیمارستان محلی که در آن پرستاران و پزشکان نیز در حال پایین آمدن با علائم.

در سال 1918.

اگر چه بحران در آورده با COVID-19 اپیدمی بی سابقه است آن پژواک زودتر شیوع بیماری که گریبانگیر این شهرستان بیش از یک قرن پیش.

زندگی طرح میتوانست در خیابان. پل در سراسر ایالات متحده

این misnamed “آنفلوآنزای اسپانیایی” طرح میتوانست به زندگی در خیابان و در سراسر ایالات متحده در راه است که غیر قابل تصور خواهد بود در حال حاضر اگر ما reliving آنها می گوید سوزان Boland محلی مورخ است که به قلم یک سال 2005 مقاله در مورد بیماری همه گیر برای “Ramsey County مجله تاریخ است.”

“شباهت بسیار قابل توجه” Boland گفت. “بسته شدن مدارس و کلیساها و میله ها — انواع چیزهایی که ما در حال حاضر انجام. آن شد که در سال 1918 توسط quarantining مردم است.”

با اولین واکسن آنفولانزا 20 سال دور این فشار مرگبار از آنفلوانزای H1N1 گسترش بدون کنترل در سراسر جهان به قتل 12,000 مردم در مینه سوتا و 50 میلیون نفر در سراسر جهان قبل از آن در نهایت فروکش کرد در اواسط سال 1919.

درس های این قرن همه گیر در حال حاضر کمک به اطلاع رسانی به مینه سوتا در مبارزه با COVID-19 ویروس از جمله اجتماعی-فاصله دستورالعمل و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش گفت: Richard Danila معاون وزارت امور خارجه اپیدمیولوژی در مینه سوتا وزارت بهداشت.

Danila همكاري 2007 مقاله برای مجله “بهداشت عمومی گزارش” مورد 1918 شیوع آنفولانزا در شهرهای دوقلو.

“بسیاری از مسائل ما آموخته است که ما در حال استفاده از آن امروز” دانیلا گفت. “شما نیاز به ارتباطات سازگار است. اگر شما به جلو و شفاف در مورد اینکه چرا چیزهایی که در حال انجام, شما در حال رفتن به دریافت بهتر همکاری” ،

یک جد دور از “آنفولانزای خوکی” ویروس که ناشی از دیگر مراتب کمتر شیوع بیماری مرگبار در سال 2009 1918 آنفولانزا در بر داشت کامل انتقال خودرو در گسترده ارتش متقاطع اروپا در اوج جنگ جهانی اول در نتیجه اولین موارد کشف شده در ایالات متحده آمریکا شد و در میان اعضای ارتش.

مرگ در صفوف

هنگامی که ستوان فرد Scharf را آنفلوانزا تبدیل به ذات الریه در اواخر ماه سپتامبر سال 1918 او بستری در بیمارستان ارتش در فورت Snelling.

در زمان مرگش تنها چند روز بعد از نزدیک به 270 نفر بودند قرنطینه در فورت با علائم آنفلوانزا.

Scharf, یک, آیووا, بومی, خدمت به عنوان یک مربی برای دانشگاه مینه سوتا در دانش آموزان آموزش ارتش و سپاه برای اولین بار به مرگ در مینه سوتا چه شد و سپس به نام “آنفولانزای اسپانیایی.”

اگر چه آن ریشه های واقعی هنوز هم مورد بحث و چین و کانزاس هم مطرح شده به عنوان بالقوه مظنون — بیماری خود را به دست آورده اشتباه نام مستعار پس از یک ممکن است شیوع بیماری در اسپانیا عناوین جهانی.

در آن زمان یکی دیگر از پنج ماه برای این ویروس برای رسیدن به مینه سوتا است. یک سرباز از بازگشت از کمپ شریدان در ایلینوی آورده و آن را به روستای کوچک چاه در نزدیکی Albert Lea, Boland می نویسد: در سال 2005 مقاله. از آنجا آن را به سرعت گسترش به شهرهای دوقلو که در آن آلوده Scharf و تعدادی دیگر از سربازان.

در عرض چند روز از Scharf مرگ موارد شروع به ظاهر در میان محلی جمعیت غیر نظامی ، توسط Oct. 13 وجود دارد 181 گزارش در خیابان تنهایی — 24 از آنها کشنده است.

موارد بادکنک

در حالی که اکثر سویه های آنفولانزا کشتن در درجه اول بسیار پیر و جوان, ویروس که زده در سال 1918 بود غیر منتظره مرگبار برای کسانی که در 20s و 30s.

اما چند سنت Paulites به نظر می رسد به دست گرفته اند و این بیماری به طور جدی در اوایل Boland گفت. کسب و کار باز مانده و مدارس در ادامه به برگزاری کلاس های خود را.

این تغییر با Oct. 26 آنفولانزا مرگ از برجسته پزشک محلی. که همان روز پایونیر پرس گزارش داد که تعدادی از آنفولانزا موارد در سنت پل به حال تا این حد رواج نزدیک به 1,900 از جمله 59 مرگ و میر.

“مردم نشسته و در زمان اطلاع” Boland می نویسد. “در خلق و خو است که به نظر می رسید تقریبا راضی تنها دو هفته قبل از آن تغییر به طور ناگهانی به عنوان ترس در مجموعه.”

متخصصان پزشکی کشیده نازک

این بیماری همه گیر نمی توانست وارد در یک زمان بدتر. محلی بسیاری از پزشکان و پرستاران بودند مستقر در خارج از کشور با ارتش ترک باقی مانده متخصصان پزشکی نازک کشیده.

“تعدادی از بیماران مبتلا به آنفولانزا است که نیاز به توجه پزشکان و پرستاران غرق سنت پل و مینیاپولیس پزشکان” دانیلا و نویسندگان نوشت: در سال 2007.

سنت پل شهروندان آنفلوانزا کمیته, ریاست راه آهن قلمه لوئیس W. Hill متقاعد شهرستان برای باز کردن رایگان بیمارستان 300 تخت.

این بود که فقط متخصصان مراقبت های بهداشتی در تامین کوتاه مدت.

کمیاب کالا

مانند ضد عفونی کننده دست — و بدون توضیح کاغذ توالت — امروز ویک را VapoRub پرواز کردن قفسه های فروشگاه.

این شرکت که به بازار عرضه شده امضای آن محصول به عنوان یک درمان موثر برای بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا قرار اطلاع در مطبوعات پیشگام در Oct. 30, 1918 گفت: تقاضا برای VapoRub بود و باعث کمبود.

یکی دیگر از کمیاب کالا شد, گاز ماسک صورت که کارشناسان در آن زمان توصیه می شود پوشیدن به عنوان یک دفاع در برابر هوابرد میکروب ها. محلی فصل از صلیب سرخ آمریکا تولید شده 50,000 ماسک.

اما موارد همچنان به صعود. “در بهشت نام چیزی را انجام دهید!” پیشگامان مطبوعات التماس از مقامات دولتی در تیتر یک Nov. 3 سرمقاله.

ST. پل تعطیل

توسط Nov. 4 رسمی شمارش آنفولانزا موارد در سنت پل نزدیک 3,600 اگر چه تعداد انگشت شماری از پزشکان خصوصی نیز در مصاحبه ای با مطبوعات پیشگام برآورد کل واقع در شمال 10,000.

که همان روز, St. Paul شورای شهر تحت فشار آن تمایلی سلامت, مدیر, Dr. B. F. سیمون به موضوع فراگیر سفارش بسته شدن مدارس و کلیساها میله و بسیاری از کسب و کارهای دیگر.

که در اثر Nov. 6 بود که بر اساس اجتماعی-فاصله دستورالعمل خواهد بود که آشنا به تقریبا هر کسی در زندگی از طریق COVID-19 بیماری همه گیر. تمام فضاهای عمومی که در آن مردم به طور معمول در عرض شش متر از یکدیگر قرار گرفتند.

سیمون نیز منع استفاده از آسانسور در ساختمان های کمتر از شش داستان بلند و محدود تعداد زیادی از مردم که می تواند جمعیت بر روی این شهر تراموای.

اکثر مجامع عمومی ممنوع شد, اگر چه یک استثنا ساخته شده بود برای کار مربوط به تلاش های جنگی.

“در حالی که برخی از پذیرفته تغییرات اعمال شده بر روی آنها دیگران اعتراض مقررات آنها در نظر گرفته ناعادلانه” دانیلا و نویسندگان نوشت: در سال 2007. “برخی به نام برای دقیق تر روش در حالی که دیگران پرهیاهو و شکست قوانین جدید که در نظر گرفته شده برای حفاظت از آنها.”

اقدامات شدید پرداخت

چندین کافه ها و رستوران ها گرفتار شده بودند عامل در تخلف از بسته شدن سفارش و دبیرستان تیم های فوتبال در, مینیاپولیس, که در آن رویدادهای ورزشی ممنوع شد, برنامه ریزی بازی در برابر تیم ها در خیابان که در آن هیچ گونه ممنوعیت در جای خود بود.

اما اقدامات افراطی در نهایت پرداخت کردن. جدید آنفلوانزا موارد به طور پیوسته کاهش یافته است. آنها در جای خود باقی مانده و حتی به عنوان سنت Paulites جرأت خارج به جشن پیروزی متفقین در جنگ جهانی اول در نوامبر. 11.

سفارش شد و در نهایت برداشته on Nov. 17 و همه چیز به نظر می رسد به بازگشت به حالت عادی با روز شکرگزاری دو هفته بعد.

اما در اوایل ماه دسامبر تعداد مورد آنفلوآنزای دوباره شروع به صعود. توسط Dec. 10 بیماری همه گیر به حال بیمار 7,275 در سنت پل.

مرگ و میر 1,180 سنت. پل

وقوع نمی مخروطی برای خوب تا بعد از سال جدید به عنوان شهر تمرکز تبدیل به خانه استقبال نیروهای بازگشت از جبهه.

به همراه تلفات در سنت پل از آنفلوانزا و ذات الریه در طول شیوع در نهایت حل و فصل در 1,180 با توجه به Boland پژوهش است.

“پس از آن بود بیش از آن بود که به سرعت فراموش شده,” او گفت:. “این فقط شگفت انگیز بود برای من. چگونه می تواند مردم را فراموش کرده اید ؟ اما آنها انجام داد.”

“این باعث می شود من تعجب می کنم اگر در 75 سال هیچ کس در حال رفتن به یاد داشته باشید این یا” Boland اضافه شده از COVID-19 بیماری همه گیر. “مردم باید کوتاه خاطرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im