Coronavirus: متناوب اجتماعی فاصله مورد نیاز برای دو سال می گوید هاروارد مطالعه

هدف خط پرداخت در غرب سنت پل اتحاد طبقه جهت decals اجتماعی سوريه در مارس 28 سال 2020 است. (مولی Guthrey / پایونیر پرس)
منتشر شده در تاریخ: | به روز شده:

عمده مطالعه جدید ارائه عاقلانه اخبار: مگر اینکه بیمارستان های افزایش ظرفیت و یا درمان یا واکسن توسعه یک استراتژی طولانی مدت و یا متناوب “اجتماعی فاصله” ممکن است مورد نیاز برای دو سال آینده.

تحقیقات منتشر شده در روز سه شنبه در مجله علوم نشان می دهد که هیچ راهی وجود دارد از طریق این بیماری همه گیر بدون سخت تر است. در حالی که یک بار اجتماعی فاصله ممکن سرکوب تعدادی از بیماران بدحال را نتیجه عفونت خواهد resurge پس از این اقدامات برداشته قریب به اتفاق بیمارستان.

محققان در دانشگاه هاروارد معتبر هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت اذعان کرد که تکرار محدودیت را عمیق اقتصادی و اجتماعی و آموزشی عواقب.

اما این استراتژی بلند و re-اعمال محدودیت هایی مانند مدرسه کسب و کار و رویداد تعطیلی — ایجاد خواهد شد کوچکتر شیوع بیماری است که می تواند بهتر مدیریت بیمارستان و صرفه جویی در زندگی گفتند.

با گذشت زمان این رویکرد منجر به ساخت تا از به اصطلاح “گله ایمنی’ هنگامی که بسیاری از مردم سیستم ایمنی هستند که از فرد آلوده شانس کمی برای آمدن به تماس با کسی که آسیب پذیر آنها ،

“چند دور از اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود برای رسیدن ما به گله ایمنی,’ در صورت عدم واکسیناسیون” گفت: اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد و مطالعه همکاری نویسنده دکتر مارک Lipsitch در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

هدف از در و خاموش محدودیت اضافه co-نویسنده Stephen M. Kissler است برای پهن کردن منحنی از موارد جدید و رویکرد ‘گله ایمنی’ به عنوان به آرامی به عنوان امکان پذیر است.

این تیم متشکل از برخی از کشور بالا بیماری-مدل سازی کارشناسان هشدار داده شدید شیوع COVID-19 بعد زمستان — اجتماعی سوريه آرام است و توانايی انتقال ویروس است افزایش همپوشانی با فصل آنفولانزا و تاکید بیمارستان ظرفیت.

آنها ساخته شده است چند سال مدل با استفاده از داده های فصلی از انسان شناخته شده است coronaviruses و با فرض اینکه برخی از حفاظت به نام “کراس ایمنی” بین COVID-19 ویروس و دیگر coronaviruses.

یک پیش بینی از سوی کاخ سفید Coronavirus نیروی کار است که ملت را شیوع به پایان خواهد رسید و در ماه ژوئیه یا اوت “است که مطابق با آنچه ما می دانیم درباره گسترش عفونت” از آنجا که بسیاری از مردم هنوز هم حساس گفت: Lipsitch.

دانشگاه هاروارد تیم مدلهای ریاضی مختلف بیماری مدار اشاره به نیاز فوری برای نوآوری را به همه گیر تحت کنترل دراز مدت.

“درمان های جدید و واکسن ها و… همه از آن می توانید تغییر دهید چه اتفاقی می افتد گفت:” Kissler یک متخصص در استفاده از مدل های ریاضی برای مطالعه گسترش بیماری های عفونی.

در حال حاضر بهترین استراتژی اجازه می دهد تا انعطاف پذیری در زمان و مدت “اجتماعی فاصله” محدودیت با توجه به هاروارد تیم.

زمانی که محدودیت در محل سطح بیماری سقوط خواهد کرد — به طوری که زمانی که آنها در حال برداشته “تعداد موارد کوچک است به اندازه کافی برای جلوگیری از قریب به اتفاق ما در بخش مراقبت ظرفیت” گفت: Lipsitch.

در حالی که اقدامات سختگیرانه به سرعت کاهش می دهد تعدادی از بیماری ها و مرگ و میر سست و اقدامات ما حرکت سریعتر به سمت ” گله ایمنی.’

“این همه در یک تجارت در نظر موارد در حال حاضر در مقابل موارد بعد,” او گفت:.

در حالت ایده آل ما اینچ نسبت به سطح مطلوب اجتماعی ایمنی و بدون جهش پولي آن و غیر ضروری باعث بیماری و مرگ گفت: Kissler.

بر اساس برآورد اولیه این ویروس را infectiousness, ما به احتمال زیاد باید حداقل 70 ٪ از جمعیت می شود سیستم ایمنی به گله حفاظت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی اپیدیولوژی Gypsyamber d’souza و دیوید Dowdy.

برخی مطالعات نشان می دهد گله ایمنی به این ویروس بزرگتر است و ساخت و ساز سریع تر از روزانه مورد شمارش نشان می دهد چرا که مردم با علائم خفیف را آزمایش نمی شوند. اما یکی دیگر از نقاط مطالعه جهت مخالف: افراد مبتلا به بیماری خفیف ندارد بسیاری از آنتی بادی های آن یافت می شود, به طوری که آنها بعید است به محافظت می شود.

همچنین ضروری است برای انجام دراز مدت سرولوژی مطالعات که اندازه گیری آنتی بادی در خون افراد آلوده بنابراین ما می دانیم که چگونه بسیاری از مردم محافظت, این تیم اضافه شده است.

در حال حاضر “مگر در مواردی که وجود دارد این است که برخی از بسیار بزرگتر گله ایمنی’ از ما آگاه هستند از این اکثریت عظیم جمعیت در این کشور و در بسیاری از نقاط جهان همچنان حساس” گفت: Lipsitch.

مدل های خود را نگاه کنید نه در راه های بسیاری است که استراتژی های مختلف — مانند مدارس باز اما بسته کسب و کار یا رویداد کوچک اما بزرگ نیست حوادث — خواهد نتایج را تحت تاثیر قرار.

و وجود یک عامل کلیدی است که ناشناخته است: نرخ که در آن ویروسی ایمنی ممکن است افول در طول زمان.

یکی از مدل های خود را نشان می دهد یک تجدید حیات در COVID-19 ویروس می تواند رخ دهد به مراتب در آینده به عنوان سال 2025 اگر یک واکسن است توسعه یافته نیست.

این مدل نیز ساخته شده این نقاط:

 • شیوع می تواند رخ دهد در هر زمان از سال ، اما اگر COVID-19 پیروی از الگوی فصلی آنفلوآنزا در زمستان/بهار شیوع بیماری می تواند شدید کمتر در حالی که پاییز/زمستان شیوع بیماری می تواند شدید تر است.
 • اگر مصونیت دائمی است, این ویروس می تواند ناپدید می شوند برای پنج سال یا بیشتر پس از ایجاد یک عمده شیوع.
 • اگر ایمنی نیست دائم این ویروس به احتمال زیاد خواهد شد را وارد کنید به طور منظم در دراز مدت گردش خون مانند آنفلوانزا است.
 • حتی اگر ایمنی گذشته برای دو سال “صلیب ایمنی” از مربوط به ویروس ها می تواند از بین بردن انتقال تا سه سال قبل از تجدید حیات در 2024 اگر آن را نمی کند به طور کامل می میرند.
 • وجود دارد می تواند جغرافیایی تفاوت در تنوع فصلی مانند آنفولانزا. و مناطق با تعداد کمتری از موارد در طول موج اولیه می توانست بزرگتر مکرر امواج بعد.

این تیم متوقف کوتاه از ساخت یک پیشنهاد رسمی به انتخاب رهبران محلی و مقامات بهداشتی. “هدف ما در مدل سازی این سیاست است که به تایید آنها اما برای شناسایی احتمال زیاد مدار از این بیماری همه گیر در زیر روش های جایگزین” آنها نوشت.

“ما یک موقعیت بر روی مطلوبیت چیزی بخاطرسودمندی ان از این حالات با توجه به بار اقتصادی که پایدار فاصله ممکن است تحمیل” آنها نوشت: “اما توجه داشته باشید که ما به طور بالقوه فاجعه بار بر روی سیستم بهداشت و درمان است که پیش بینی شده است اگر فاصله ضعیف موثر و/یا پایدار نیست و برای مدت طولانی به اندازه کافی.”

 • برچسب ها:
 • Coronavirus
 • سلامت
 • ملی

به نظر شما لطفا احترام دیگر نظر و ديدگاه. هدف ما با مقاله نظرات است که به ارائه یک فضای مدنی و آموزنده و سازنده مکالمات. ما حق حذف هر گونه نظر ما خیال می تواند توهین آمیز, بی ادب توهین به دیگران نفرت انگیز, خارج از موضوع و یا بی پروا به جامعه است. ببینید ما شرایط کامل استفاده نمائید.

مشاهده نظرات

نظرات وبلاگ و طراحی شده توسط Disqus یا Disqus

بیشتر در ملی و جهانی

 • WASHINGTON (AP) — President Donald Trump said Tuesday he’s open to some states “reopening” before federal social distancing guidelines expire at the end of month, as he appeared to back off his claim of absolute authority to decide when the time was right to act.

  ادامه مطلب

 • WASHINGTON (AP) — President Donald Trump said Tuesday that he was cutting off U.S. payments to the World Health Organization during the coronavirus pandemic, accusing the organization of failing to do enough to stop the virus from spreading when it first surfaced in China.

  ادامه مطلب

 • A phone call sounds like such a small thing. But the sedated man in a Missouri hospital room was gravely ill with COVID-19, and nurses arranged for his family to wish him well, perhaps for the last time.

  ادامه مطلب

 • WASHINGTON (AP) — President Donald Trump insists there are “numerous provisions” in the Constitution to support his view that he has “total authority” to order states to open their economies as the coronavirus pandemic roils.

  ادامه مطلب

 • Bernie Sanders said Tuesday that it would be “irresponsible” for his loyalists not to support Joe Biden, warning that progressives who “sit on their hands” in the months ahead would simply enable President Donald Trump's reelection.

  ادامه مطلب

 • Stay 6 Feet Apart, We’re Told. But How Far Can Air Carry Coronavirus?

  ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de