Coronavirus آلوده اهل بیت 1 و 4 بیشتر کارکنان در زندان ایالتی در چین

یک زندانی در یک زندان ایالتی در چین دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و همچنین به عنوان چهار کارکنان اضافی است که کار در تاسیسات گفته مقامات یکشنبه, مارس 29.

زندانی در چین است که اولین فرد زندانی در کالیفرنیا موسسه برای مردان (CIM) به قرارداد COVID-19 گروه اصلاحات و توانبخشی (CDCR) مقامات گفت: در یک به روز رسانی در وب سایت خود. دوم زندانی در ایالت کالیفرنیا زندان لس آنجلس در لنکستر نیز مبتلا به این بیماری آوردن تعداد زیادی از مردم در بازداشت در دولت تادیبی امکانات و شناخته شده مبتلا به این بیماری جدید تا سه.

CDCR مقامات اعلام کرده بود روز شنبه, مارس 21 که یک جفت از کارکنان در CIM تبدیل شده بود دو تن از افراد مشغول به کار در کالیفرنیا, زندان, سیستم شناخته شده به قرارداد coronavirus. مقامات آموخته کارمند دیگری تا به حال شده است توسط سه روز بعد. یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد هفت تایید موارد COVID-19 در میان CIM کارکنان پس از چهار بیشتر کارکنان آزمایش مثبت برای این بیماری CDCR مقامات گفت. در مجموع 18 آژانس کارکنان در سراسر کشور دارای قرارداد ویروس.

در ضمن مثبت COVID-19 موارد نیز تشخیص داده شده در میان کارکنان و زندانیان در زندان در کنار رودخانه و نارنجی شهرستانهای استان است.

اثری بررسی شد و در جریان تعیین جدیدترین بیماران به دست آورد پاتوژن و که آنها ممکن است در تماس با CDCR سخنگوی دانا Simas روز یکشنبه گفت. هر زندانی که ممکن است در معرض coronavirus قرار داده خواهد شد تحت قرنطینه نظارت علائم و تست شده برای COVID-19. جزئیات خاص در مورد چگونه بسیاری از مردم به تازگی تشخیص داده شده زندانی در چین ممکن است قرار دارد با شد منتشر شد.

این CDCR حال اجرا آزمون به 205 زندانیان ایالت یکشنبه. آژانس مسئول غربالگری زندانیان اما موارد مربوط به کارمندان زندان در حال گزارش خود و به طور معمول انجام شده توسط بخش خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی Simas گفت. آمار و ارقام مربوط به تعداد کارکنان و زندانیان قرار داده و به قرنطینه یا انزوا با امکان COVID-19 علايم بلافاصله در دسترس است.

اصلاحات مقامات را ساخته اند تغییرات گسترده به امید جلوگیری از عمده شیوع در جمعیت زندان از جمله تعلیق همه از دولت اهل بیت نقل و انتقالات و خارج از بازدیدکننده داشته است به CDCR امکانات. هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد او امضا به منظور بلافاصله توقف مصرف و انتقال زندانیان و جوانان به کالیفرنیا 35 زندانها و چهار جوانی correctional facilities.

Newsom گفت: فرمان اجرایی صادر شده برای حفاظت از سلامت و ایمنی از دولت زندانی جوانان و کارکنان زیر اخیر تایید COVID-19 نفر در زندانها.

مقامات همچنین کارگردانی زندان کالیفرنیا صنعت قدرت شروع به تولید ضد عفونی کننده دست برای استفاده توسط زندانیان و کارکنان در ضسبنسرس خواهد شد که قرار داده شده در واحدهای مسکن ناهار خوری سالن کار تغییر مناطق و در هر نقطه دیگری صابون و غرق ممکن است فورا در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de