Coronavirus عفونت گزارش شده در برینرد مرکز نوتوانی

BRAINERD, Minn. — مینه سوتا بزرگسالان و نوجوانان و چالش های آن گزارش دریافت اخطار شنبه که یک مشتری در آن برینرد کوتاه مدت مواد مخدر و الکل برنامه توانبخشی به حال یک مورد تایید شده از COVID-19.

نهفته مشتری فرستاده شد به Essentia سلامت-St. joseph’s مرکز پزشکی در برینرد آن روز برای ارزیابی با توجه به انتشار اخبار از سازمان است. او تاکنون منتشر شده است به یک عضو خانواده است و در حال جدا شده در خانه خود را.

بزرگسالان و نوجوانان چالش گزارش آن تیم پرستاری و پزشکی مدیر شده اند که در تماس با مینه سوتا وزارت بهداشت است و پس از تمام دستورالعمل ها و توصیه های ارائه شده توسط MDH و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک مشتری مثبت در یک جمع زندگی می کنند تنظیم می باشد.

در همراهی با کسانی که از پروتکل های این سازمان است که به طور موقت تعلیق جدید مصرف آن در برینرد تسهیلات در حالی که در ادامه آن موجود جداسازی و قرنطینه شیوه های. علاوه بر آن اقدامات برای اطمینان اجتماعی فاصله پروتکل به دنبال دارد و در طول 11 مینه سوتا امکانات و ارائه خدمات پزشکی از راه دور برای هر دو مسکونی و مسکونی مشتریان آزادی اعلام کرد.

“در Mn بزرگسالان و نوجوانان چالش ما مراقبت عمیقا در مورد جامعه و بهداشت و رفاه مشتریان و کارکنان و همچنین خانواده های آنها و ما گسترده تر جامعه” اظهار داشت: Sam Anderson, مرکز, مدیر برینرد دانشگاه در انتشار. “مردم ما در خدمت هستند و در اینجا به دلیل آنها را جدی اعتیاد و آنها به کمک ما نیاز دارند. ما در حال بدست گرفتن تمام پیشگیرانه اقدامات ایمنی در حالی که همچنان به ارائه بهترین مراقبت و درمان برای حمایت از مشتریان ما را به عنوان آنها به دنبال آزادی از اعتیاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de