Coronavirus: چگونه برای لذت بردن از آب و هوای گرم جلوتر

شما بوده ام cooped برای هفته ها. شما احساس رنگ پریده و گوشتالو. خانواده مکالمات همه شروع به صدا همان. و گربه خود را به عنوان او است رفتن به پنجه چشم کسی را اگر شما نمی دهد او را برخی از زمان به تنهایی.

گرم روز پیش — با درجه حرارت در 80s و 90s در روز جمعه — ممکن است به نظر می رسد کاملا به پایان رسیده به صرف وقت با کیفیت در خارج از منزل.

“این خوب است برای شما به در آفتاب گرفتن ورزش” گفت: Adrian پنبه رئیس عملیات پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه Loma لیندا. “اما آن را در یک محیط امن و شیوه ای دقیق.”

“امن و دقیق” می تواند از فرد به فرد حتی در میان متخصصان پزشکی. یک متخصص پزشکی ما با صحبت ترجیح می دهد تنها در شب پیاده روی در یک گورستان در حالی که دیگری گفت: او نمی ذهن عبور با 6 پا از کسی که در یک دنباله پیاده روی تا زمانی که نزدیکی لغزش است.

اما همه آنها توافق کردند که بر روی برخی از حقایق کلیدی. در اینجا آنچه شما باید بدانید زمانی که شما بیرون بروید برای خودتان نگه دارید و دیگران سالم و به شتاب روز هنگامی که وجود دارد کمتر فوریت برای چنین اقدامات احتیاطی.

چگونه می توانم گرفتن ویروس زمانی که من خارج است ؟

“دو راه وجود دارد شما آن را دریافت” گفت: Armand دوریان افسر ارشد پزشکی در USC Verdugo تپه بیمارستان. یک زمانی است که شما استنشاق کسی ویروس از طریق هوا. دیگر این است که هنگامی که شما را لمس چیزی است که شده است آلوده به ویروس مانند یک نیمکت پارک یک متر پارکینگ یک دست راه آهن — و سپس شما صورت خود را لمس.

همین دلیل است که شما شستن دست های خود را اغلب نمی بی ارزش لمس همه چیز در مکان های عمومی و اجتناب از دست زدن به صورت خود را. و این که چرا شما به پوشیدن ماسک. فقط به خاطر اینکه شما احساس می کنید خوب معنا نیست که شما نمی باید این ویروس.

“ما درک که فاصله آثار” دوریان اضافه شده است. “فاصله بسیار مهم است. و ماسک های بسیار مهم هستند.”

نمی گرما کشتن ویروس و آن را امن تر برای بیرون رفتن هنگامی که آن را گرم ؟

ظاهرا نه حداقل در محدوده زمین, هوای آزاد, درجه حرارت.

“ما در حال استفاده می شود به ویروس بودن فصلی با بیماری در زمستان” دوریان گفت. “اما که ملک درست نیست با تمام ویروس ها و coronavirus به نظر نمی رسد به اطاعت از این قوانین است. ما شاهد شیوع بیماری در هر دو نیمکره شمالی و نیمکره جنوبی (که آن را) در تابستان.”

پنبه گفت: دلیل اصلی ویروس ها از جمله آنفولانزا گسترش بیشتر در زمستان است رفتار است. زمستان زمانی است که مردم بیشتر جمع در داخل خانه در محله های نزدیک افزایش احتمال گسترش عفونت است. اما این عفونت می تواند گسترش در خارج از منزل در آب و هوای گرم بیش از حد اگر مردم در تماس نزدیک.

“آن بستگی دارد بیشتر در چه فعالیت های شما درگیر با آنچه از نظر آب و هوا این است که” پنبه گفت.

برخی از مردم به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد ماسک و اجتماعی فاصله. چه با که ؟

“سواحل و مسیرهای پیاده روی در این مکان در حال رفتن به دریافت بیشتر شلوغ است. و پس از 4 یا 6 هفته در داخل مردم در حال رفتن به اجازه گارد خود را گفت:” Andrea Polonijo اجتماعی پزشکی محقق در UC ریورساید.

“مردم احساس می کنند مانند آنها بوده است و توسط قوانین بازی. و در حال حاضر آن را به وسوسه انگیز برای شکستن این قوانین است. اما مردم در حال رفتن به نیاز به ادامه به مراقب باشند.”

همه به نظر می رسد سالم است. چه شانس کسی من راه رفتن و گذشته است آلوده می شود ؟

“شما نمی دانید که در آن است چرا که بسیاری از مردم نمی باید علائم” دوریان گفت. “اما این خطر است. مردم فکر می کنم آنها سالم چرا که آنها هیچ نشانه ای ندارند اما آنها می توانید آن را گسترش. … افراد جوان که در حال رفتن به ساحل هستند در معرض خطر (از مرگ). اما پدربزرگ و مادربزرگ خود را که می تواند عواقب رنج می برند.”

یک مطالعه منتشر شده جمعه, مارس 20 توسط USC و لس آنجلس وزارت بهداشت در بر داشت میزان عفونت در لس آنجلس بود به احتمال زیاد به مراتب شایع تر از مشکوک با عنوان بسیاری از 442,000 بزرگسالان — حدود 1 در 20 — بیماری مبتلا شده است و در حال حاضر حمل آنتی بادی.

“از آنجا که ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم در معرض شده اند, شما باید گمراه در کنار احتیاط” پنبه گفت.

هنگامی که آن را بیش از حد شلوغ?

“برای من, آن را بیش از حد شلوغ وقتی کسی در عرض 6 پا برای بیش از چند ثانیه” دوریان گفت.

کجا باید بروم برای جلوگیری از جمعیت?

“اگر شما از فضای حیاط استفاده کنید که گفت:” Polonijo. “یا در خارج از ساعت اواخر شب و یا در صبح زود. یا خلاق و پیدا کردن جایی ندارد و بسیاری از مردم رفتن. مثلا من زندگی می کنند در نزدیکی یک قبرستان و من به راه رفتن وجود دارد.”

بین ضد قرنطینه معترضان و آب و هوای گرم ما تبدیل به یک ظرف پتری از عفونت است ؟

“این خطر وجود دارد, این چیزها را در آینده به یک سر در همان زمان” Polonijo گفت.

اگر درجه حرارت نیست یک عامل به همین دلیل کارشناسان در حال صحبت کردن در مورد یک پتانسیل موج دوم از عفونت?

زیرا کسانی که باقی مانده جدا شده در حال کمک به یک سیما از عفونت.

“هنگامی که مردم بیشتر شده و دوباره به جامعه تاپیک جدید جمعیت می شود که در معرض” دوریان گفت. یک استراتژی است که به مرحله است که انتشار برای اولین بار اجازه می دهد مردم از 18 به 40 سال بازگشت به کار در مشاغل بدون, تماس, با, او گفت:. برخی را آلوده هستند اما در خطراند و کمک به توسعه یک “گله ایمنی است.”

“این بسیار قابل کنترل” دوریان گفت. “ما در حال رفتن به غلبه بر آن. ما از طریق رفته با حداکثر سرعت دویدن. در حال حاضر ما در حال رفتن به مسابقه دو ماراتون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im