Coronavirus نیروهای جنوب کالیفرنیا کتابفروشی های مستقل برای انطباق با زندگی در طول یک بیماری همه گیر

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

استیون Salardino تلفن را برداشت در پنجره سقفی کتاب در چهار شنبه با نیم ساعت قبل از ترک محله کتابفروشی در خیابان ورمونت در لس آنجلس در نظر گرفته شده برای بسته درهای خود را به فرد خریداران.

اما مانند بسیاری از کتابفروشی های مستقل در سراسر جنوب کالیفرنیا سقفی است که خدمت خوانندگان در Los Feliz, اکو پارک و دریاچه نقره ای با نویسنده وقایع به خوبی سرپرستی قفسه و متفکر تخصص کارکنان خود را از سال 1996 متوقف نخواهد شد, فروش کتاب.

آنها فقط قصد انجام آن را متفاوت امیدوار است که خرید و فروش آنلاین و آسان تحویل خواهد شد نگه داشتن درآمدهای جریان در حالی که در حال ضرب و شتم توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“امروز ما در حال بسته شدن این فروشگاه, اما دیروز و روز قبل از خرید و فروش آنلاین را به طور کامل شروع به پریدن کرد و ما هنوز هم آنلاین انجام می دهند زمانی که ما مجاز به گفت:” Salardino مدیر سقفی کتاب.

“مردم می شود و ما در حال انجام رایگان رسانه های پست الکترونیکی حمل و نقل,” او گفت:. “ما خوش شانس ما یک دفتر پست در سراسر خیابان.”

مشتریان که صرف 25 دلار یا بیشتر که می خواهید خرید خود را سریعتر می توانید آنها را حمل و کلاس اول. برای حتی سریع تر خدمات سقفی دست خواهد داد-تحویل سفارشات منظقه به هر کسی که خرید آنلاین و سپس درایو و یا پیاده روی به فروشگاه.

“برای ما این نوع بوده است کاملا دلگرم کننده و فوق العاده برای دیدن مردم ارسال و به گسترش این کلمه برای حمایت از کسب و کارهای محلی به طور کلی و برای حمایت از ما به طور خاص بیش از حد” Salardino گفت.

در کتاب کارناوال در نارنجی صاحب آن Saller در حال حاضر بسته خود را درب صبح روز چهارشنبه داشتن در اوایل این هفته لغو همه از او نویسنده رویدادهای برنامه ریزی شده برای ماه مارس و آوریل با وعده های رد و بدل شده بین او و نویسندگان و ناشران به برنامه ریزی مجدد آن وقایع در ماه مه یا به محض این که شرایط اجازه می دهد.

“من باز نمی شود اما من در فروشگاه پذیرش تحویل” Saller گفت. “و من کشتی را به هر یک از مشتریان محلی به صورت رایگان.”

او امیدوار است که تا پایان ماه مارس به گسترش COVID-19 را کاسته و به اندازه کافی برای کسب و کارهای کوچک مانند او شروع به بازگشایی شده است.

“ما همه اینجا هنوز دو هفته از در حال حاضر ؟ سپس ما را ارزیابی مجدد و رفتن از وجود دارد” Saller گفت. “از آنجا که در غیر این صورت ما نمی خواهید برای زنده ماندن. هیچ کسب و کارهای کوچک هستند.”

او مشتریان بسیاری از آنها عاشق این مغازه کوچک در توستین خیابان پس قبل از Saler خریداری آن از بنیانگذاران آن اند فوق العاده بوده است, او گفت:.

“آنها به من گفتن بود امن چون من قدیمی” Saller گفت و خندید. “آنها نگران من است.

“آنها شروع, سفارش, آنلاین, بنابراین من می خواهم پرداخت می شود,” او گفت:. “گفت: هیچ عجله آنها فقط می خواهم برای کمک به. من و بعد فورا رفت واز بسیاری از سفارشات از کتاب من باشگاه من مشتریان محلی آن را فقط من به اشک آورده.”

در درب انبار کتاب در کنار رودخانه صاحب لیندا شرمن-Nurick گفت: او هنوز هم برای کسب و کار باز است اما با سیاست های جدید در محل برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و خریداران به طور یکسان.

فروشگاه بسته دو ساعت قبل — زمان ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر و تنها 10 مشتریان مجاز در فروشگاه در یک زمان و به هر کسی که می خواهد به خرید یک کتاب و نه وارد فروشگاه می توانید آن را تحویل منظقه.

“ما مطمئن شوید که کارکنان به طور مداوم در شستن دست و ما به مردم ضد عفونی کننده زمانی که آنها در آمده و یا اگر درخواست آنها فقط شسته دست خود را,” او گفت:.

درب انبار کتاب های دیگر اجازه می دهد تا مشتریان به نشستن و معاشرت و همه از آن باشگاه کتاب منتقل شده اند حاضر به استفاده از ویدئو برنامه های زوم.

“مردم نیاز به کتاب چون آنها در خانه های خود” شرمن-Nurick گفت. “بنابراین ما در حال تلاش برای پاسخگویی به آن نیاز دارید و همچنین نگه داشتن جامعه ما صحبت کردن به یکدیگر است. احساس کنیم مهم است چرا که چیزهایی وجود دارد که نیاز به بحث گذاشته شود

“هر کس در تلاش است به عنوان بیمار به عنوان آنها می توانید در حالی که تلاش برای حفظ برخی از حس اجتماعی,” او گفت:.

در جای دیگر در جنوب کالیفرنیا دیگر کتابفروشی ها در حال تلاش رویکردهای مشابه.

Vroman کتابفروشی در پاسادنا و هیستینگز در مرتع پرورش احشام و خواهر خود فروشگاه کتاب سوپ در غرب هالیوود نیز درهای خود را بسته به خریداران به مدت دو هفته اما کارکنان خود را هنوز هم کار رسیدگی به آنلاین و سفارش تلفنی.

حمل و نقل در هر نقطه در لس آنجلس است که فقط 99 سنت و منظقه سرویس در دسترس است در اصل Vroman در کلرادو بلوار در پاسادنا.

لاگونا بیچ کتاب هنوز باز است اما قطع آن ساعت و افزایش مایع تلاش برای کارکنان و مشتریان است. منظقه سرویس در دسترس است به صورت آنلاین و یا تلفن سفارشات در کوچه پشت فروشگاه و سفارشات $40 یا بیشتر از فروشگاه تحویل رایگان در لاگونا بیچ.

آخرین کتابفروشی در مرکز شهر لس آنجلس است که هنوز هم باز هم با یک کوچکتر کارکنان — کارکنان ارائه شد انتخاب از اینکه آیا یا نه آنها می خواستند به کار و برنامه در آثار برای منظقه خدمات و تحویل.

“آیا شما همیشه می خواهید به فروشگاه در آخرین کتابفروشی زمانی که تقریبا هیچ کس در اطراف ؟” فروشگاه ارسال شده در Facebook صفحه در روز سه شنبه. “در حال حاضر شانس خود را است! ما بزرگ خالی و باز…آن را آسان به فهرست ما از نیم میلیون کتاب و مدارک و دی وی دی و نه نزد شخص دیگری!”

“ما نیاز به یک حواس پرتی” Saller گفت: اهمیت است که کتاب می تواند در یک زمان مانند حال حاضر. “کتاب یکی از آن چیزهایی است که فراهم می کند که. من دوست دارم که با عبارت شده است که رفتن در اطراف من paraphrasing — کتاب ما را در جایی که ما نمی خواهیم که در آن ما هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>