Coronavirus نگرانی ماشه وحشت خرید’ از ملزومات در جنوب نوادا

Costco

توییتر

لاس وگاس-منطقه Costco مشتری سهام در آب و سایر منابع در اواخر هفته گذشته.

Kellee Boag اغلب به Costco در هندرسون به سهام تا در ملزومات مانند کاغذ توالت و تمیز کردن وسایل. مادر پنج می گوید: عمده فروشی زنجیره ای همیشه بوده است یک منبع قابل اعتماد برای همه چیز او نیاز به نگه داشتن خانواده و تغذیه سالم است.

او در توصیف این فروشگاه به عنوان داشتن بی پایان رول کاغذ توالت و کیسه های برنج انباشته چندین برابر ارتفاع خود را. اما در Costco-اجرای بیش از آخر هفته او تصادفا چیزی که او هرگز تصور دیدن قفسه های خالی. هیچ کاغذ توالت. بدون آب. هیچ دستمال مرطوب ضد عفونی کننده.

مواد غذایی فاسد شدنی اقلام و لوازم خانگی بودند به فروش می رسد در لاس وگاس-منطقه فروشگاه ها از ترس coronavirus را به دره. نوادا نشده بود و هر گونه موارد گزارش شده از coronavirus بیماری های دستگاه تنفسی است که در چین نشات گرفته و کشته 3000 آلوده 89,000. این ویروس به بیش از 70 کشور, دست زدن به هر قاره ها به جز قطب جنوب برای قرار دادن ساکنان در سراسر جهان بر لبه.

با که می آید “وحشت خرید” برای تامین, در مورد, مجبور قرنطينه. وزارت امنیت داخلی توصیه می کند با داشتن دو هفته عرضه مواد غذایی و آب در مورد یک بیماری همه گیر.

“(ویروس) باعث می شود افراد مضطرب” Boag گفت. “من استفاده می شود به رفتن به فروشگاه و دیدن آن را به طور کامل از بین برود.”

راشل استیونز توصیف یک تجربه مشابه یکشنبه زمانی که او بازدید Costco در Summerlin. این محل بود به طور کامل از آب بطری.

“هنگامی که مردم متوجه شدم تنها گران قلیایی و آب گازدار در دسترس وحشت به نظر می رسید به مجموعه ای به عنوان مردم شروع به تماس با خانواده در تلفن های خود را,” او گفت:. “من حتی دیدم زنان شکایت به کارکنان که آنها ناراحت شدند چرا که این تنها دلیل (آنها) به Costco.” حتی آب تلوان ماشین تقریبا خالی و پر آب تلوان ماشین آلات از نظم است.”

استفن گفت: یک کارمند گفت او وجود دارد خواهد بود یک آب تحویل صبح روز بعد اما به اوایل آیند چرا که آنها تا به حال به فروش می رسد اصلی خود سهام ظرف مدت 30 دقیقه. مدیریت در Costco و دیگر فروشگاه های محلی نمی تواند نظر. درخواست مصاحبه به دفاتر شرکت های بزرگ بدون جواب رفت.

استفن گفت: او بعد از بازدید از باشگاه سام در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس مرکز که در آن او را دیدم مشتریان به خرید تمام مواد غذایی فاسد شدنی. در Winco در هندرسون در دوشنبه دستمال مرطوب و سوپ بودند به سرعت رفتن قفسه. یکی از مشتری تا به حال حداقل 100 قوطی سوپ.

پاکسازی نیز به آمازون با لیست اقلام مانند ماسک صورت دست عفونی و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب “در دسترس نیست” در خرده فروشی آنلاین ، تنها مواردی که در دسترس هستند ذکر شده توسط شخص ثالث فروشندگان در قیمت های متورم. برای مثال یکی 80-تعداد بسته Lysol دستمال مرطوب ضد عفونی کننده ذکر شده است در $41.43 یا نزدیک به 10 برابر حالت عادی قیمت خرده فروشی.

هدف و Costco آنلاین نشان می دهد تمام محصولات بهداشتی به فروش می رسد. این Kroger برنامه محدودیت های محصولات بهداشتی به پنج نفر در هر سفارش.

Clorox ارشد اجرایی بنو Dorer گفت واشنگتن پست که این شرکت در حال برنامه ریزی در ramping تا عرضه آن زنجیره ای از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب به جای تقاضا بالاتر است. تا آن مصرف کنندگان در حال بازی انتظار بازی — با تمام محصولات.

“واقعا غم انگیز بود چرا که نه تنها مردم کردن در آب و کاغذ توالت اما واقعا ارزان قفسه پایدار مواد غذایی مانند کوتاه-دانه برنج, آرد, SpaghettiOs, Chef Boyardee راویولی بالا رامش و دادن بودند یا فروخته شده و یا نزدیک به فروش می رسد” استفن گفت. “چرا که گران تر از نسخه های برخی از این موارد در دسترس بودند اما مردم فقط می تواند آن را ندارند.”

استفن نگرانی لاس وگاس یک “بمب ساعتی” از نظر شیوع به دلیل آن است که یک شهر بین المللی و گردشگری مبتنی بر اقتصاد است. او سعی کردن در پزشکی دستکش و ماسک به عنوان اواسط ماه ژانویه و در بر داشت که بسیاری از کسانی که در مورد فروخته شد به عنوان به خوبی.

“افراد مسن که دود به علاوه قمار به علاوه افتضاح بهداشت از مردم در بوفه و بازی های کازینو برابر طوفان کامل برای coronavirus را به ضربه. من امیدوارم که من اشتباه می کنم” او گفت:.

روانشناسی وحشت

در حالی که در لاس وگاس مقامات بهداشتی می گویند شانس بدترین سناریو در لاس وگاس هنوز هم نسبتا کم UNLV روانشناس Stephen Benning گفت که وقتی که می آید به راه انسان هستند سیمی در ارزیابی خطر آنها در حال رفتن به نگران می شود بدون توجه به آنچه.

او گفت: مردم تمایل به “بسیار حساس” برای اطلاعات در مورد یک نام تجاری جدید بیماری, بیشتر از آنها در مورد چیزهایی مانند خودرو و میر و یا حتی سالانه آنفولانزا که مسلما بزرگتر تهدیدات در ایالات متحده از coronavirus.

Benning اضافه شده است که به دلیل برخی از علائم کروناویروس شبیه سرماخوردگی و آنفولانزا مانند سرفه و تب و نشانه هایی که ممکن است به نظر می رسید نسبتا بی ضرر قبل از حمل وزن خیلی بیشتر در حال حاضر.

“هنگامی که مردم را از شنیدن در مورد تمام افراد بیمار شدن آن بر مردم بد و به طور بالقوه unfloored عواقب فقط زندگی در جامعه,” او گفت:. “نه حتی انجام مخاطره آمیز اما زندگی در جامعه و در میان مردم دیگر مخاطره آمیز است.”

جوراب زنانه ساقه بلند در تامین اضطراری لزوما چیز بدی نیست Benning گفت: اما جمعی وحشت همچنین می توانید بیش از حد.

“این نوع از بلایای طبیعی یا حوادث بهداشت به عنوان چراغ ما را به انجام چیزهایی که ما به طور معمول قرار است انجام دهد به هر حال مانند حوادث و غیر فاسد شدنی و مواد غذایی,” او گفت:. “اما مردم می توانند آن را به افراطی و به جای انبار کردن برای یک زن و شوهر هفته آنها سهام تا برای چند ماه.”

که در آن روحی و روانی کمک های اولیه را به بازی می آید یک عمل در کاهش هراس و پریشانی زیر که بلافاصله پس از یک فاجعه و یا همه گیر Benning گفت. او توصیه می کند رسانه ها و کارشناسان بهداشت و درمان برای قرار دادن اطلاعات واقعی است که وجود دارد در مورد ویروس و مردم چه می توانید انجام دهید برای مبارزه با آن است. او گفت: به دلیل این واقعیت که این ویروس بسیار جدید است و هیچ واکسن قرار می دهد مردم درمانده و موقعیت.

“به عنوان مثال دستورالعمل های خاص در شستن دست خواهد داد و مردم به نوعی از کنترل است که آنها می توانند اعمال,” او گفت:.

مراکز کنترل بیماری دارای یک لیست معمولی COVID-19 علائم. برای اطلاعات در مورد چگونه به خودتان توانمند سازی و سالم ماندن بازدید CDC پیشگیری سایت به عنوان به خوبی به عنوان آن دست شستن سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im