Neiman Marcus, که در عمل پنج جنوب کالیفرنیا فروشگاه های تحت Neiman Marcus و آخرین تماس با آگهی ها در حال آماده سازی به فایل برای ورشکستگی در میان COVID-19 شیوع در حالی که عمده دیگر خرده فروشان عمده در حال تلاش برای جلوگیری از سرنوشت.

دالاس مبتنی بر شرکت ندارد مقدار زیادی از گزینه های پس از سلامت همه گیر را به طور موقت شاتر 43 از آن Neiman Marcus مکان به عنوان به خوبی به عنوان آن 22 باقی مانده تاریخ و زمان آخرین تماس فروشگاه ها و آن دو Bergdorf گودمن فروشگاه در نیویورک است.

محلی Neiman Marcus مکان عبارتند از:

  • 6550 Topanga Canyon Blvd. کنگا پارک
  • 9700 Wilshire Blvd. بورلی هیلز
  • 601 نیوپورت مرکز درایو نیوپورت بیچ

محلی آخرین تماس فروشگاه:

  • 600 Ventura Blvd. مجموعه 1350, کاماریلو
  • 20 شهر بلوار. غرب مجموعه C-1 پرتقال

$4.8 میلیارد دلار بدهی

Neiman را پر می رود که در روز با توجه به انتخاب. این شرکت معادل 4.8 میلیارد دلار بدهی دارد و آن را صرف میلیون ها دلار در پرداخت بدهی در هفته گذشته از جمله یکی که داد و آن را تنها چند روز برای جلوگیری از به طور پیش فرض.

زنجیره ای خرده فروشی در حال مذاکره وام با طلبکاران برای صدها میلیون دلار است. پول را نگه دارید برخی از عملیات خود را شناور در طول رسیدگی به ورشکستگی. Neiman است furloughed بسیاری از آن 14,000 کارکنان.

ماه گذشته Neiman اعلام کرد که برنامه ریزی شده به بیش از نیمی از آن باقی مانده 22 آخرین تماس فروشگاه که فروش مارک های طراح در تخفیف های بزرگ است. این حرکت به تنهایی بود و انتظار می رود به سوخت 500 کاهش شغل در طول هشت ماه.

‘نامتعادل’ مدیریت

Neiman وضعیت گره خورده است به شدت به آن 2013 خریداری توسط شرکت سهام خصوصی Ares مدیریت شرکت و طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری, هیئت مدیره با توجه به برت Flickinger III, مدیر عامل, برای خرده فروشی شرکت مشاوره راهبردی منابع ،

“COVID-19 مؤثر است و هر کس از Nordstrom و Neiman مارکوس به macy’s و JCPenney,” او گفت:. “Neiman Marcus تا مدیران مالی, اما همه چیز بیش از حد نامتعادل با Ares مدیریت. از 99 سنت تنها به دیگر فروشگاه تخصصی ارث نداشته است خرده فروشی موفقیت در سراسر بخش هایی که شرکت های دیگر با ترکیبی از مدیریت خوب و به طور کلی رهبری داشته اند.”

تحکیم امور مالی

دیگر فروشگاه اپراتورها نیز دیده می شود امور مالی خود را کشیده و نازک به عنوان غیر ضروری خدمات در سراسر کشور همچنان توقیف در طول بیماری همه گیر.

میسی و Nordstrom شده اند عجله به تامین منابع مالی جدید از جمله قرض گرفتن در برابر برخی از خود را در املاک و مستغلات.

J. C. Penney نیز فکر تشکیل پرونده ورشکستگی به عنوان یک راه برای وصله پینه کردن آن ناپایدار مالی و صرفه جویی در پول در بلندی پرداخت بدهی رویترز گزارش داد.

بهبود سریع

این فروشگاه برای زنده ماندن رکود اقتصادی است ؟

“فروشگاه خواهد بود OK” Flickinger گفت. “همه آنها را یک ضربه عمده, اما ما در حال رفتن به دیدن نورد دهانه است که می تواند به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1 در میانه. مصرف کنندگان خواهد بود برای روز یادبود یکی از بالا 10 تعطیلات آخر هفته برای خرده فروشی و هزینه خواهد شد و حتی قوی تر به عنوان ما حرکت برای ژوئیه 4 و روز کارگر.”

اقتصاددان کریس Thornberg موسس شریک زندگی با چراغ اقتصاد انتظار دارد اقتصاد را به یک بهبود سریع.

“من فرض این است که ما را بیشتر یا کمتر کنید همه چیز را به بالا و در حال اجرا با سه ماهه سوم,” او گفت:. “بیشترین محدودیت برداشته خواهد شد در ماه مه اگر چه آن ممکن است کمی طولانی تر برای برخی از بخش های کوچکی مانند کنسرت. ما به دنبال یک رکورد منفی سه ماهه دوم و سابقه مثبت در سه ماهه سوم.”

Flickinger گفت: مصرف کنندگان را ببینید “بی سابقه ای” تخفیف به عنوان زنجیره های خرده فروشی به دنبال بازسازی خود آجر و ملات ترافیک پا. او پیش بینی کرد که تبلیغات و درآمد تبلیغات به زودی “خاموش نمودار.”

بزرگتر از اندازه لباس

اما بسیاری از مصرف کنندگان خواهد بود برای خرید بزرگتر از اندازه لباس.

“مردم شده اند و از غذا خوردن بیشتر و کمتر ورزش به خاطر آنها بوده است منزوی در خانه” Flickinger گفت. “وجود دارد هیچ جای بدنسازی, کلاس, هیچ تیم ورزشی و هیچ لیگ بزرگسالان برای پدر و مادر. CDC گزارش می دهد که چاقی در امریکا رسیده حماسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im