صنعت املاک و مستغلات, مبارزه با کروناویروس مرتبط محدودیت رو افزایش با فروش آن کسب و کار طبقهبندی به عنوان “ضروری” میباشد.

کالیفرنیا انجمن از Realtors گفت: پنج شنبه, مارس 28 که تجاری و مسکونی املاک و مستغلات خدمات قرار گرفتند در یک لیست به روز شده از خدمات ضروری از U. s. Department of Homeland Security, امنیت و زیرساخت های آژانس امنیت.

این لیست استفاده شد و برای تعیین آنچه کالیفرنیا صنایع گفته شد برای محدود کردن عملیات توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را “در خانه ماندن” سفارش. انجمن گفت: در آن مسکن اعضا در 20 مارس که هر چهره به چهره و فروش املاک و مستغلات — سپس یک “غیر ضروری” خدمات — باید متوقف شده است. که نه تنها قرار داده و به سوال چگونه خانه خواهد بود به فروش می رسد اما اگر معاملات در انتظار بسته شدن می تواند تکمیل شود.

“از اهمیت پارامونت است که هر گونه فعالیت ها بود انجام شده با دقیقترین پایبندی به ایمنی و بهداشت دستورالعمل” لسلی اپلتون جوان, انجمن اقتصاددان اظهار داشت: در Facebook.

کسب و کار محدودیت به معنای محدود کردن این بیماری همه گیر را گسترش باید با چکش دولت در اقتصاد است. برای مثال یک رکورد 186,809 کارگران به دنبال مزایای بیکاری در هفته پایان مارس 21.

به عنوان یک نتیجه از اقتصادی نگرانی نه به ذکر است فروش محدودیت های محلی و شکارچیان خانه باید خودداری کردند در روزهای اخیر. ReportsOnHousing گفت: تعداد escrows در چهار شهرستان جنوب کالیفرنیا منطقه سقوط 16 درصد در هفته منتهی به مارس 26.

این انجمن گفت این جدید “ضروری” تعیین نمی کند و معنی بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. برای استارت, قوانین از شهرها یا استان ها را تعیین نحوه فروش خانه های در حال انجام در سطح جامعه انجمن مشورتی اشاره کرد.

سختگیرانه تر کسب و کار محلی قوانین و ایالت بهداشت مقرر هنوز هم باید به دنبال این انجمن اعلام کرد. که به معنی “هیچ خانه باز باید برگزار شود” و “نمایش باید انجام شود عملا اگر در همه ممکن است” مشاوره اعلام کرد.

نه هر مسکن هیجان زده شد, با تغییر, با توجه به خطرات حرفه ای و عمومی است.

“من موافق نیستم که با قلم پهن سکته مغزی املاک و مستغلات ضروری کسب و کار” گفت: مسکن لیزا دونن که عمل لورل راه حل های املاک در رانچو سانتا مارگاریتا. “وجود دارد معاملات در فرایند است که نیاز به تکمیل شود. که ضروری است. افرادی که باید برای پیدا کردن یک محل برای زندگی با توجه به شرایط فوق العاده ای که ضروری است. اما غریبه ها راه رفتن را به یک غریبه را که آنها ممکن است در نظر خرید ؟ که ضروری است.”

انجمن مشورتی با اشاره به چالش های حال حاضر توسط ویروس: “با وجود این توسعه های جدید, همه املاک و مستغلات مجوز باید به حساب بهداشت و ایمنی از مشتریان خود و همکار مجوز و به دنبال پروتکل های موجود برای محافظت در برابر گسترش COVID-19. اگر چنین سلامت پادمان و پروتکل ها نه به دنبال حکومت برای دولت به راحتی می تواند تغییر به توقف یا محدود کردن فعالیت های املاک و مستغلات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im