Coronavirus درایو-از طریق آزمایش در لیک ال سینور را ادامه و گسترش

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

یک درایو-از طریق رمان coronavirus تست برنامه در لیک ال سینور الماس ورزشگاه را ادامه و گسترش دهد و با یک برنامه ریزی آنلاین سایت اضافه شده در روز یکشنبه و تست در دسترس برای جنوب ساکنان کالیفرنیا زندگی می کنند که در عرض 50 مایل شعاع شهرستان ریورساید, مقامات گفت.

الماس ورزشگاه سایت تعیین شده به عنوان یک جامعه مبتنی بر تست سایت کارگردان ایالت کالیفرنیا و دریافت حمایت دولت فدرال. وجود دارد تست وجود دارد و شنبه و یکشنبه و برنامه آزمایشی برنامه ریزی شده به پایان یکشنبه اما تمدید شد همراه با اعلام برنامه ریزی آنلاین.

وجود دارد 211 آزمون اداره روز شنبه و کمی بیشتر در روز یکشنبه گفت: خوزه Arballo جونیور یک Riverside County بهداشت عمومی میگویند.

50 شعاع مایل از رودخانه می رسد به لس آنجلس نارنجی و سان برناردینو شهرستان و در نزدیکی فللبروک در شمال شهرستان سان Diego.

“ما هیجان زده در مورد این گسترش از تست ظرفیت به دلیل آن اجازه می دهد تا ما را به سطح شیب دار تا ما پاسخ به جوامع ما” ریورساید دانشگاه نظام سلامت – سلامت عمومی مدیر کیم Saruwatari در بیانیه ای گفت. دریاچه Elsinore سایت نیز باید بیشتر تست کیت و تجهیزات از گسترش.

داوطلبان این آزمون باید به نمایش به عنوان در معرض خطر و لیک ال سینور سایت در دسترس نیست به پیاده روی رودخانه شهرستان خبر داد.

یک تلفن رایگان شماره 800-945-6171 باقی مانده در خدمات سهشنبه, اما به گفته مقامات تماس گیرنده به زودی خواهد شد به کارگردانی به وب سایت برای ملاقات. آدرس وب سایت است projectbaseline.com/covid-19

همان شماره تلفن رایگان باقی خواهد ماند و در عمل برای ساخت یک قرار ملاقات در یک تست سایت در Indian Wells در Coachella Valley, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>