Coronavirus نمی اندازد شیر آب, اما ممکن است انجام شود در فاضلاب خام

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

بطری آب شده و ناپدید شدن از قفسه های فروشگاه به عنوان سریع به عنوان کاغذ توالت. و مانند کاغذ توالت وجود دارد بدون هیچ دلیل عملی به ذخایر آب بطری.

“مردم نیاز به جلوگیری از احتکار آب” گفت: دامون Micalizzi از آب شهری منطقه اورنج کانتی. “خود را از آب شیر تنظیم شده است به شدت بیشتر از هر آب بطری می خرید.”

شیر آب است که تحت درمان به طور خاص برای حذف infectants جدید کروناویروس که “یک نوع ویروس است که به ویژه مستعد ابتلا به ضد عفونی و درمان استاندارد” با توجه به ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست وب سایت.

اما آنچه در مورد نهرها و دریاچه ها و خلیج ها و اقیانوس ها? آنچه در مورد فاضلاب وارد شدن به آن ؟

در علاوه بر این به وب سایت سازمان حفاظت محیط زیست مراکز کنترل بیماری و Surfrider Foundation, the Southern California گروه اخبار رسیده محلی آب و فاضلاب مقامات برای ارزیابی خطرات احتمالی.

چگونه می توانم مطمئن شوید که من شیر آب است بی خطر است ؟

“این COVID-19 ویروس شناسایی نشده در نوشیدن-منابع آب” با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست. و که به نظر می رسد بعید است به تغییر به خصوص در کالیفرنیا است.

“کالیفرنیا برخی از بالاترین سطوح مورد نیاز برای درمان آب آشامیدنی در سراسر کشور” گفت: Kristeen Farlow از سان برناردینو دره آب شهری منطقه. “همراه با فدرال مورد نیاز مشتریان می توانید بقیه مطمئن باشید که شیر آب سالم برای نوشیدن.”

هر آب منطقه لازم است به طور منظم تست آب آن و ارسال نتایج آنلاین.

می توانید این ویروس وارد سیستم فاضلاب?

شاید.

“این ویروس است که باعث COVID-19 شناسایی شده است در مدفوع برخی از بیماران مبتلا به COVID-19” با توجه به CDC که می گوید هنوز مشخص نیست که آیا این ویروس در مدفوع عفونی است.

“اگر چه انتقال COVID-19 از طریق فاضلاب ممکن است وجود دارد هیچ مدرکی به تاریخ که این رخ داده است” CDC سایت می گوید.

تقریبا تمام کالیفرنیا فاضلاب دریافت درمان ثانویه که سازمان حفاظت محیط زیست می گوید: “انتظار می رود موثر” است از بین بردن coronavirus. به طور خاص تمام فاضلاب در لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو دریافت حداقل ثانویه درمان و اغلب درمان عالی.

نمی اورنج کانتی تبدیل فاضلاب به آب آشامیدنی?

بله. Orange County آب منطقه آب های زیرزمینی دوباره پر کردن برنامه با استفاده از چند روند درمان ثابت شده است که برای حذف نه تنها infectants از پساب اما همچنین مواد معدنی و سایر ناخالصی قبل از پمپ شدن به سفره که در عمل به عنوان یک اضافی تصفیه. آب و سپس دریافت یکی دیگر از پر گرد و درمان هنگامی که پمپ از سفره. لس آنجلس وزارت آب و برق در حال حاضر در حال اجرا یک پروژه آزمایشی شبیه به آن استفاده می شود در اورنج کانتی.

چه چیز دیگری می تواند coronavirus وارد اکوسیستم?

Micalizzi اشاره کرد که بی خانمان و دیگران گاهی اجابت مزاج در خارج از منزل که می تواند در نتیجه این ویروس وارد شدن به آب شیرین.

“اما که آب می تواند درمان شود قبل از هر نوشیدنی را,” او گفت:.

چگونه در مورد سپتیک تانک ؟

“در حالی که غیر متمرکز تصفیه فاضلاب (یعنی سپتیک تانک) را ضد عفونی EPA انتظار به درستی مدیریت سیستم سپتیک برای درمان COVID-19 همان راه آن را با خیال راحت مدیریت دیگر ویروس ها اغلب در بر داشت در فاضلاب” با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست. “علاوه بر این هنگامی که به درستی نصب یک سیستم سپتیک واقع شده است در فاصله و موقعیت طراحی شده برای جلوگیری از تاثیر یک منبع آب هست.”

در حال دریاچه ها و رودخانه ها بی خطر است ؟

این ویروس ممکن است قادر به باقی می ماند عفونی حداقل به طور موقت در آب شیرین اگر چه رقت “مشکوک به نگه داشتن ریسک پایین” بنیاد Surfrider دانشمند کتی بعد می نویسد: در محیط زیست ،

“با توجه به زمان قطعیت مناطق متاثر از فاضلاب نشت نشت و یا طغیان و یا تعداد زیاد سپتیک تانک cesspools و یا بی خانمان جمعیت افزایش یافته است می تواند خطر است.”

آیا اقیانوس ها و خلیج ها بی خطر است ؟

بعد گفته شده است وجود ندارد و تعیین اینکه آیا COVID-19 ویروس باقی می ماند عفونی در آب نمک. اورنج کانتی آبهای ساحلی به طور منظم تست شده برای باکتری ها و نشانه ها از فاضلاب با هشدارهای صادر شده است. زمانی که آلودگی سطوح رسیدن به یک نقطه بحرانی, سواحل, بسته هستند.

آیا آن را خوب به پرتاب مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و کاغذی حوله در توالت ؟

هیچ. آنها می تواند مسدود کردن لوله های فاضلاب باعث پشتیبان گیری و سرریزهای با توجه به وضعیت آب مدیره.

بنابراین وجود دارد بدون نیاز به ذخیره آب ؟

“به طور کلی آمادگی اضطراری را تشویق می کند تا یک دو هفته تامین آب بطری در صورت اختلال در عرضه” با توجه به آب شهری منطقه کالیفرنیای جنوبی سایت. “در حالی که دیگر شرایط اضطراری ممکن است ضرورت پشتیبان گیری از منابع آب منابع آب هستند و نگرانی در این وضعیت خاص است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>