Coronavirus تاخیر در سن پدرو آب نما پیشگامانه به 2021, افتتاح 2022

 • یک رندر از آینده سن پدرو بازار عمومی اسکله توسعه برنامه ریزی شده برای سن پدرو. (حسن نیت ارائه میدهد سن پدرو بازار عمومی همکاران)

 • تنها دو ماه پیش همه سیستم های شد برای رفتن سن پدرو جدید توسعه اسکله. در حال حاضر خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد سرعت همه چیز را. اینجا بندر لس آنجلس مقامات جمع آوری برای یک پیشگامانه در ساخت و ساز از 33 میلیون دلار مربع شهر و 1.9 هکتار 30 پا گسترده ای بخشی از یک تفرجگاه اسکله. ساخت و ساز در آن عناصر است که در ادامه با وجود قرنطينه و عوارض دیگر ناشی از گسترش COVID-19. سن پدرو بازار عمومی توسعه دهنده Wayne Ratkovich جمع آوری شده با بندر و مقامات دولتی برای Jan. 27, 2020, پیشگامانه. (عکس توسط چاک بنت عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • بندر لس آنجلس آغاز خواهد شد ساخت و ساز در سن پدرو تفرجگاه و شهر مربع پروژه. سن پدرو بازار عمومی توسعه دهنده Wayne Ratkovich جمع آوری شده با بندر و مقامات دولتی برای شکستن زمین دوشنبه 27 ژانویه سال 2020 است.
  این پروژه آغاز می شود در 6 خیابان فقط در شرق بندر بلوار و به پایان می رسد در اسکله 74 در سن پدرو. برنامه ریزی برای این منطقه شامل فاز اول یک گردشگاه در امتداد لبه آب بازدید کننده دستشویی و با هماهنگی و فرود به صورت تفریحی boaters. این پروژه در هماهنگی با برنامه ریزی سن پدرو بازار عمومی, برنامه ریزی برای باز کردن در 2021. (عکس توسط چاک بنت عکاس)

 • این منظره از سن پدرو بازار عمومی در هنگام غروب به تصویر می کشد مقصد را portside با تنظیم مستقیم دسترسی اسکله در طول 42 هکتار سایت. ترکیبی از ناهار خوری, سرگرمی, آموزشی, خرید, و فعالیت های در فضای باز نشان می دهد طیف وسیعی از جاذبه های برنامه ریزی شده برای سایت. پیشنهاد 6,500 شخص, هوای آزاد, برگزاری کنسرت در ارتباط با Nederlander کنسرت و Battleship USS IOWA در آن پیشنهاد شده محل جدید به تصویر کشیده شده در انتهای جنوبی سایت.
  تصویر حسن نیت ارائه میدهد از ربودهشده استودیو منجر معمار پروژه و جیمز گوشه میدان عملیات منظر و طراحان شهری

 • سن پدرو عمومی بازار را مستقیم عابر پیاده اسکله دسترسی به همراه آن کل سایت و خواهد شد از ویژگی های portside ناهارخوری, سرگرمی و تفریحی فعالیت به عنوان نشان داده شده است. نیز وجود خواهد داشت 600′ روز استفاده از حسن نیت ارائه میدهد ورقه اجازه می دهد boaters دسترسی مستقیم از آب است. تصویر حسن نیت ارائه میدهد از ربودهشده استودیو منجر معمار پروژه و جیمز گوشه میدان عملیات منظر و طراحان شهری

 • سن پدرو جدید توسعه اسکله هدف به یک “برو به” مقصد. عکس حسن نیت ارائه میدهد از سن پدرو بازار عمومی همکاران

 • با تخریب انتظار می رود به طور کامل تا پایان سال, بندر لس آنجلس آغاز خواهد شد احداث بخش از نیم مایل طولانی تفرجگاه اسکله که در آن پورت O’ تماس ایجاد کرد یک بار ایستاده بود. اولین ساختمان به بالا رفتن در سن پدرو بازار عمومی خواهد بود که در آن پورت O’ تماس رستوران ایستاده بود درست در جنوب مرکز توسعه. (حسن نیت ارائه میدهد بندر لس آنجلس)

 • تفاسیر از آنچه که در آینده سن پدرو عمومی بازار — جایگزین کردن پورت O’ تماس ایجاد کرد — خواهد بود. تیم طراحی به رهبری ربودهشده استودیو و شامل جیمز گوشه میدان عملیات و Adamson همکاران. توسعه دهندگان — Ratkovich شرکت و Jerico Development Inc. — 50-سال زمین اجاره نامه با بندر لس آنجلس به ایجاد جاذبه است که شامل رستوران ها و بازارها و میادین و تفرجگاه. (تصویر از جیمز گوشه میدان عملیات )

 • باز هوا نمایش با صنعتی-ساختمان های سبک هستند و بخشی از این سن پدرو بازار عمومی طراحی شده است. (تصویر از ربودهشده Studio)

 • تفاسیر از آنچه که در آینده سن پدرو عمومی بازار — جایگزین کردن پورت O’ تماس ایجاد کرد — را مانند پرده برداری شد, جمعه در سالن شهر در جلسه روز سه شنبه. تیم طراحی به رهبری ربودهشده استودیو و شامل جیمز گوشه میدان عملیات و Adamson همکاران. توسعه دهندگان — Ratkovich شرکت و Jerico Development Inc. — 50-سال زمین اجاره نامه با بندر لس آنجلس به ایجاد جاذبه است که شامل رستوران ها و بازارها و میادین و تفرجگاه. آن است که به ترویج توسط توسعه دهندگان به عنوان “یک جهان-کلاس شهری اسکله مقصد” است و در اواخر سال 2020 یا اوایل 2021. (تصویر از ربودهشده Studio)

 • تفاسیر از آنچه که در آینده سن پدرو عمومی بازار — جایگزین کردن پورت O’ تماس ایجاد کرد — را مانند پرده برداری شد, جمعه در سالن شهر در جلسه روز سه شنبه. تیم طراحی به رهبری ربودهشده استودیو و شامل جیمز گوشه میدان عملیات و Adamson همکاران. توسعه دهندگان — Ratkovich شرکت و Jerico Development Inc. — 50-سال زمین اجاره نامه با بندر لس آنجلس به ایجاد جاذبه است که شامل رستوران ها و بازارها و میادین و تفرجگاه. آن است که به ترویج توسط توسعه دهندگان به عنوان “یک جهان-کلاس شهری اسکله مقصد” است و در اواخر سال 2020 یا اوایل 2021. (تصویر از جیمز گوشه میدان عملیات )

 • تفاسیر از آنچه که در آینده سن پدرو عمومی بازار — جایگزین کردن پورت O’ تماس ایجاد کرد — را مانند پرده برداری شد, جمعه در سالن شهر در جلسه روز سه شنبه. تیم طراحی به رهبری ربودهشده استودیو و شامل جیمز گوشه میدان عملیات و Adamson همکاران. توسعه دهندگان — Ratkovich شرکت و Jerico Development Inc. — 50-سال زمین اجاره نامه با بندر لس آنجلس به ایجاد جاذبه است که شامل رستوران ها و بازارها و میادین و تفرجگاه. آن است که به ترویج توسط توسعه دهندگان به عنوان “یک جهان-کلاس شهری اسکله مقصد” است و در اواخر سال 2020 یا اوایل 2021. (تصویر از ربودهشده Studio)

 • مغازه داران کوچک در سن پدرو عمومی بازار خواهد شد و جایگزین ساختمان که یک بار ساخته شده تا پورت O’ تماس ایجاد کرد در سن پدرو.
  عکس از رابرت کاسیاس, روزانه, نسیم/SCNG

این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه برنامه های در حال تغییر و سبک زندگی — از جمله سن پدرو را توسعه اسکله برنامه.

پیشگامانه برای جامعه مدتها در انتظار اسکله جدید در ابتدا تعیین شده برای این سال رسما تحت فشار قرار دادند به اوایل سال 2021 و آن افتتاح 2022 توسعه دهندگان گفت: از طریق ایمیل در اواخر هفته گذشته.

پیشگامانه در اصل مجموعه ای بود برای مدتی در اطراف مارس. اما این نیز زمانی که این بیماری همه گیر ضربه باعث stay-at-home سفارشات در سراسر کشور و در شهرستان وادار کردن توده تعطیلی کسب و کار تلقی نمی ضروری است.

به عنوان یک نتیجه, برخی از کار بر روی توسعه شده است تحت فشار قرار دادند. سان پدرو عمومی بازار در حال حاضر انتظار می رود برای باز کردن در سال 2022 یک سال بعد از برنامه ریزی شده.

در مارس توسعه دهندگان گفت: جدول زمانی برای این پروژه بلند پروازانه به احتمال زیاد خواهد بود که تحت تاثیر شیوع کروناویروس.

اما با وجود این تاخیر Ratkovich شرکت و Jerico توسعه گفت: در جمعه, ژوئن 5, ایمیل, است که این پروژه باقی مانده در مسیر.

“پروژه های ما فعال باقی می ماند و ماموریت ما ادامه دارد” در ایمیل و انتشار گفت.

که ماموریت آنها نوشت: “به ارائه جهان کلاس اسکله مقصد شبیه هیچ دیگر شامل جاذبه های دریا ناهارخوری سال, هوای آزاد, سرگرمی و منحصر به فرد خرده فروشی عرضه می کنند.”

تاخیر نیز می تواند منجر به توسعه دهندگان به ترکیب برخی از درس از همه گیر مانند ایجاد بزرگتر پاسیو در فضای باز و فضاهای. مقامات بهداشت عمومی بارها و بارها بر لزوم اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس; مقامات با شهرستانها در سراسر لا شهرستان از جمله شهر لس آنجلس و لانگ بیچ کار کرده اند و در حال گسترش, هوای آزاد, گزینه های ناهار خوری رستوران ها می تواند خدمت به مشتریان بیشتر با وجود دستورالعمل برش تعداد افراد مجاز در موسسات است.

“ادامه بحران بهداشت عمومی تا حد زیادی تحت تاثیر جوامع ما و راه ما به اشتراک گذاشته فضاهای خواهد شد,” توسعه دهندگان گفت. “این مهم است که به این زمان ما به بررسی برنامه های موجود برای اطمینان حاصل شود که آنها حداکثر رساندن فضای باز طبیعت ما 42 هکتار سایت و بهترین پشتیبانی در حال توسعه نیاز از مستاجران و همه همکاران در این عصر جدید.”

که ممکن است شامل توسعه دهندگان گفت: در یک ایمیل پیگیری در جمعه, ژوئن 8, “تکیه به حتی بیشتر در هوای آزاد و یا مخلوط داخل سالن/فضای باز گزینه های (و) تغییر ورودی مکانیسم.”

شامل در برنامه در حال حاضر در حال گسترده عمومی فضاهای عمومی از جمله فضای باز سالن آمفی تئاتر و استخر در خارج از منزل ناهار خوری.

بحث بیشتر در طراحی و جاذبه خاص را شامل ورودی از مستاجران آینده توسعه دهندگان گفت.

دیگر از سن پدرو بازار ماهی بدون مستاجر در عین حال اعلام شده است. حدود 10 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است در این پروژه تا به امروز که شامل هزینه های طراحی, اجازه, اجاره و طرح جامع برای سایت. بندر لس آنجلس در حال حاضر تخمگذار زمینه را برای برخی از زیرساخت ها از جمله ادامه ساخت و ساز در میدان شهر و تفرجگاه.

این توسعه های جدید ساخته خواهد شد که در آن پورت O’ تماس ایجاد کرد یک بار ایستاده بود.

در حال حاضر در محل هستند و 30 میلیون دلار تعهد در حقوق صاحبان سهام تامین مالی و 66-سال اجاره زمین از لوس آنجلس مدیره از بندر کمیسیون. کنسرت ترویج Nederlander نیز درگیر در توسعه و مدیریت 6000 صندلی, هوای آزاد, سالن آمفی تئاتر است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de