Coronavirus قطع USC آهنگ فصل کوتاه در آستانه NCAA داخل سالن قهرمانی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

USC آهنگ تیم که قرار بود در مورد آن نهایی تمرین در آلبوکرک پنج شنبه گذشته آن را به عنوان آماده برای داخل سالن قهرمانی ملی. این زمانی است که جهان منتقل زیر پای خود را.

تغییر در حال حاضر بوده است جریان به عنوان ترس از عفونت از COVID-19 رشد داشته است. همایش مانند ACC در حال حاضر خواستار ورزشکاران خود را برای بازگشت به خانه از این رویداد که قرار بود برگزار شد بدون تماشاگر در آن حضور داشتند. قبل از دیدار با ضیافت لغو شد و مربیان برگزار شد آنلاین.

تروجان ها تا به حال فقط خود را تکمیل گرم یو پی اس و در مورد شروع به تمرین زمانی که مدیر برنامه کریل اسمیت گیلبرت دریافت تلفن تماس: داخل سالن قهرمانی آسیا لغو شد, همراه با دیگر هر زمستان و بهار مسابقات NCAA.

اسمیت گیلبرت کارگردانی او ورزشکاران به آموزش جدول به طوری که او می تواند فرار از اخبار اما حتی به عنوان آنها راه خود را بیش از آنها نمی تواند کمک کند اما می شنوید به عنوان دیگر تیم های گریه کردن در مورد لغو.

پس از آن مربی خطاب به او تیم 13 عضو است که تا به حال سفر به آلبوکرک قبل از آنها در یک پرواز اجاره خانه به عنوان USC می خواستم این تیم برای جلوگیری از پرواز تجاری در طول بیماری همه گیر.

“من فقط به آنها گفتم این است که چگونه زندگی و کار می کند. این است چگونه چیزهایی بروید. سلامت و ایمنی از اهمیت” اسمیت گیلبرت به یاد می آورد. “آنها گریه. “من متاسفم. من از آنها بدم میاید این است. گاهی اوقات در زندگی فقط عادلانه نیست.’ ”

یک هفته بعد از آن شما هنوز هم می تواند شنیدن درد در Smith گیلبرت صدای او به عنوان به یاد می آورد ناگهانی به پایان فصل خود را.

“که ممکن است شده ام یکی از سخت ترین چیزهایی که من تا به حال به انجام تا کنون به عنوان یک مربی” اسمیت گیلبرت گفت. “و حتی بیشتر از آن با واقعیت است که آنها لغو, هوای آزاد, مسابقات قهرمانی و همچنین برای گفتن به خصوص سالمندان که خود فصل بود. من فکر می کنم آن زمان همه ما برخی از زمان به هضم آن است. من فکر نمی کنم آن هنوز ثبت نام به طور کامل. من در حفظ و تفکر شاید آنها در حال رفتن به آن دوباره حتی اگر من می دانم آنها نیست.

“فقط آن را واقعا دشوار است به دانستن است که آنها بوده ام آموزش از سپتامبر.”

اسمیت گیلبرت نام فینالیست ملی زنان مربی سال برای فصل داخلی جمعه گفته شده است اکثر USC سالمندان می خواهید به بازگشت به آهنگ بعدی فصل پس از NCAA اعلام کرد این امر اعطای یک سال اضافی از واجد شرایط بودن برای بهار دانشجو-ورزشکاران است.

سوال این است که دقیقا همان چیزی است که جزئیات خواهد بود اطراف اضافی که فصل.

اسمیت گیلبرت عضو NCAA هیئت اجرایی برای پیگیری و زمینه است. او می گوید وجود داشته است, مذاکرات میان مربیان است که این بازگشت سالمندان نباید به هر کلاس در سال آینده. اما او ترجیح میدهد به دیدن سالمندان استفاده با در نظر گرفتن مدرسه گراد دوره.

“این یک فرصت بزرگ است. من نمی دانم چه NCAA تصمیم خواهد گرفت” او گفت:. “مدرسه همیشه یک چیز در نظر من است. اما وجود دارد بسیاری از فرضیه پاسخ داده نشده در حال حاضر می داند که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

اسمیت گیلبرت گفت: او گفته شده است وجود دارد می تواند تصمیمات اتخاذ شده در این دستورالعمل برای سال اضافی از واجد شرایط در هفته آینده.

“آنها نمی توانید صبر کنید بیش از حد طولانی به این دلیل که مردم باید همه چیز را در هوا زندگی خود را در انتظار نگه داشته و تصمیم گیری می شود ساخته شده است” اسمیت گیلبرت گفت. “اگر شما می خواهید به درخواست برای گرادیان مدرسه شما نیاز به انجام این کار است. به طوری که آنها نمی توانید صبر کنید بیش از حد طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>