Coronavirus curtails پلیس و آتش اکسپلورر برنامه ها در جنوب کالیفرنیا

اسرائیل Anaya-مورالس احساس خوش شانس را به نگه داشتن شغل خود را در In-N-Out در سیگنال هیل. اما مانند بسیاری از کالیفرنیا زندگی خود را به شدت تغییر پس از ظهور coronavirus این بهار.

کال دولت فولرتون دانشجو معمول منتقل شده از بین رفت و کار و کلاس ها و فرصت های داوطلب برای پیدا کردن خود را بی قرار در خانه در بین شیفت های دیجیتال و سخنرانی در میان بحران جهانی است.

20 ساله ستوان در ساحل, اداره پلیس اکسپلورر پست یکی از صدها نفر از داوطلبان ایالتی هر دو جوان و قدیمی بودند که شرکت در انواع پلیس و آتش نشانی برنامه هایی که شده اند به حالت تعلیق و یا نقل مکان به آنلاین فرمت به دلیل بیماری همه گیر.

تغییرات در این تلاش های امداد رسانی نشان می دهد چگونه به طور چشمگیری COVID-19 تا به تغییر راه مردم در کالیفرنیا زندگی می کنند. بسیاری از محققین مانند Anaya-مورالس گفت: آن را دشوار است برای انطباق با جدید طبیعی است که شامل آموزش از راه دور و ممنوعیت تجمعات عمومی. اما آنها آموزش دیده به استقامت.

پین معنابخش جوایز و شناسایی به دست آمده توسط لس آنجلس کلانتر اکسپلورر آکادمی در طول سال های آویزان در داخل یک صفحه نمایش مورد در برنامه ستاد در کلانتر آموزشی و منطقه ای خدمات (ستاره) از مرکز در وایتیر در پنجشنبه 5 مارس. این برنامه تا به حال به تغییر را به یک کنترل از راه دور یادگیری فرمت بهار سال 2020 در نور از یک بیماری همه گیر جهانی COVID-19. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

تحت فشار قرار دادند به تحمل جسمی و ذهنی

Anaya-مورالس تا به حال مقدار زیادی از زمان را به یاد می بینم. او به خاطر از دست دادن تعداد از فشار یو پی اس او انجام داده بود زمانی که برای اولین بار استعفا کرده بود شروع به برداشت از 2014 اورنج کانتی کلانتر اکسپلورر آکادمی. او 15 سال پس از آن و نمی سرزنش کسانی که بچه های دیگر برای امید بستن به خارج از نزدیکی-ثابت موشکافی از جیغ مته sergeants و دقیق تربیت بدنی. کارآموزان شد و تمام داوطلبان پس از همه, و رایگان را ترک خواهد کرد.

برای او و بسیاری از هموطنان خود را کاشفان این عوامل استرس زا که منجر به ترک شد یک بخش ضروری از یک تمرین آموزشی که شد حق گذشت.

شرکت کنندگان در نارنجی شهرستان کلانتر اکسپلورر آکادمی در جمعه ، 14 انجام فشار یو پی اس با هم در ارواین پارک منطقه ای. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از افسر Staci Dietz آناهایم اداره پلیس)

“راه من آن را ببینید اگر من می توانم تحمل یک فرد دوستانه کسی که من می دانم در واقع نمی خواهد صدمه دیده است من فریاد در من به من گفتن به انجام 15 یو پی اس فشار و سپس 30 burpees و سپس اجرای تمام راه را به سمت دروازه است که می تواند 300 متر دور و پشت در 30 ثانیه” Anaya-مورالس گفت. “اگر من نمی توانم تحمل کنم که پس از آن چه هستم رفتن به قادر به رسیدگی به مردم از فریاد و فحاشی به من مایل چیزهای وحشتناک بر من و یا همکاران?”

همچنین به معنی تضاد از مدرسان تبدیل به یک نیروی محرکه برای Anaya-مورالس در آکادمی. او مطمئن نیست که او چگونه خواهد گذشت شروع فرایند بدون که “شبیه سازی استرس” و رفاقت است که بین اکسپلورر کارآموزان که مشغول به کار راه خود را از طریق آن شانه به شانه با او.

اما کسانی که امیدوار به پیوستن به پلیس و آتش نشانی اکسپلورر پست در طول تابستان سال 2020 به احتمال زیاد نمی خواهد همان درمان او به عنوان یک نتیجه از اقامت اجباری در خانه دستور اجرا ایالت توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newson در 19 مارس ، بسیاری از کارآموزان باید به جست و خیز آکادمی در مجموع این سال است.

“این گروه به حالت تعلیق در تمام برنامه های داوطلبانه از جمله اکسپلورر برنامه” نوشت: در ژوئن سیلوا, سخنگوی Riverside County کلانتر در پست الکترونیکی. “ما می خواهیم مردم را با رعایت بهداشت عمومی توصیه و فرماندار سفارش. ما نمی خواهیم به افشای هر گونه برنامه شرکت کنندگان به ویروس است.”

کاوش یک حرفه ای در امنیت عمومی

کاوش یک فنی و حرفه ای, مشاوره برنامه آغاز شد که به عنوان یک شاخه از پیشاهنگی پسر از امریکا است. این مکان افراد جوان بین سنین 14 و 21 به مواضع داوطلب در محلی پست در سراسر کشور است.

کسانی که ارائه تجربه عملی در یکی از 12 رشته شغلي. جوانان درگیر با پست در آتش ادارات و سازمان های اجرای قانون را در آموزش دانشکده و مسابقات که در آزمون کاشفان’ ذهن, بدن و عزم و اراده.

Explorer نوشته شده اند قدرتمند ابزار استخدام برای پلیس و آتش نشانی ادارات و بسیاری از مشاوران با آنها درگیر هستند خوش بینانه برنامه زنده خواهد ماند. آنها همچنین اذعان کرد که سلامت و ایمنی افراد جوان آنها مربی به اولویت خود را بر توسعه به عنوان بالقوه اضطراری-پاسخ دهنده.

در جستجوی ارتباط

همه در جلسات حضوری برای گشت بزرگراه کالیفرنیا را 66 explorer نوشته شده اند به حالت تعلیق در و دو روز رقابت که آغاز کرده اند که در تاریخ 24 آوریل لغو شد, CHP سروان. استیو غرب گفت. معلوم نیست اگر یک آکادمی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه تا اوت در ساکرامنتو اقدام خواهد شد.

برخی از آژانس 506 کاشفان بر اساس نوشته های سراسر کشور فرستاده اند یکدیگر تمرین دستورالعمل و تبدیل به اینترنت برای پیدا کردن راه های دیگر برای ماندن در تماس. اما غرب اذعان دارد که مبتنی بر تعامل را تحویل نمی تواند همان تجربه به عنوان چهره-به-چهره تجمعات.

“وجود نداشتن که اتصال” غرب گفت. “اما ما در حال تطبیقی, من فکر می کنم درست مثل هر بخشی از جامعه در ایالات متحده است. ما انعطاف پذیر و مردم ما در حال پیدا کردن راه هایی برای ایجاد با توجه با آنچه که ما تا زمانی که ما از این طریق دریافت کنید. و ما را از طریق آن دریافت کنید.”

 • دستمال حفاظت از بینی و دهان از لانگ بیچ اداره پلیس کاشفان ابیگیل دوارت (L), 17 و Ashly Bello (R) 15 لغزش برای فقط یک لحظه به عنوان دو, دوستان, با نفس بریده بریده و با گرفتن هر یک از دیگر. داوطلبان کمک به شکستن تریلر در روز شنبه, مارس 14 که رفت استفاده نشده اما قرار بود به در دسترس بوده است به اولین پاسخ دهندگان احتمالا در معرض COVID-19. این داوطلب فرصت اولین بار بود که آنها تا به حال هر یک از دیگر دیده پس از یک ایالت stay-at-home بخشنامه صادر شده توسط کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در 19 مارس ، (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

 • (از چپ به راست) Mathew Sutfin, 17, علامت, کارگر 18 و اسرائیل Anaya-مورالس, 20, لغزش در, دستکش, روز شنبه, مارس 14 قبل از جمع آوری لوازم از تریلر که قرار است به خانه اولین پاسخ دهندگان که ممکن است در معرض رمان coronavirus. آنها داوطلب برای ساحل طولانی اداره پلیس اکسپلورر پست یک آموزش حرفه ای برنامه است که عمدتا معلق شده است در نور از یک COVID-19 بیماری همه گیر. این وظیفه تلقی می شد امن از آنجا که آنها بیشتر خواهد بود در خارج از منزل و کار در گروه های کوچک. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • (از چپ به راست) لانگ بیچ اداره پلیس کاشفان علامت کار, 18, اسرائیل Anaya-مورالس, 20, Mathew Sutfin, 17 و Aylin الفرو, 18, جمع آوری منابع در روز شنبه, مارس 14 از موقت قرنطینه مرکز که رفته بود استفاده نشده. جلسات منظم و فعالیت های بسیاری برای برنامه آنها داوطلب شده اند برای معلق در نور از رمان coronavirus بیماری همه گیر. این وظیفه تلقی می شد امن از آنجا که آنها بیشتر مشغول به کار در خارج از منزل. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

 • Ashly Bello (L), 15, کمک می کند تا ابیگیل دوارت (R), 17, جمع آوری منابع در سه شنبه, 14 آوریل, از, استفاده نشده قرنطینه تریلر در ساحل طولانی برای استفاده های بعدی. آنها داوطلب برای ساحل طولانی اداره پلیس اکسپلورر پست یک آموزش حرفه ای برنامه است که عمدتا قرار داده شده در وقفه پس از coronavirus همه گیر برتر ایالات متحده در بهار. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

 • Aylin الفرو (R) 18 پرتاب یک رول کاغذ توالت به همکار ساحل طولانی اداره پلیس اکسپلورر ابیگیل دوارت (L), 17, دو داوطلب برای کمک به جمع آوری لوازم استفاده نشده در روز شنبه, مارس 14 از تریلر که در نظر گرفته شده برای پاسخ اول مشکوک از قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus. این اولین بار بود که دو نفر از دوستان تا به حال دیده می شود هر یک از دیگر از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرا ایالت stay-at-home بخشنامه در 19 مارس ، (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

 • ساحل طولانی اداره پلیس کاشفان Mathew Sutfin (L), 17 و ابیگیل دوارت (R), 17, بسته, استفاده نشده, لوازم برای استفاده های بعدی در بسیاری در ساحل طولانی در روز شنبه, مارس 14. از داوطلبان خواسته شد برای کمک به شکستن تریلر که قرار است استفاده شده توسط کارگران در خط مقدم از COVID-19 همه گیر است که ممکن است نیاز به منزوی کردن خود در صورت قرار گرفتن در معرض ویروس. اما موقت قرنطینه مرکز رفت و استفاده نشده. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

 • پین معنابخش جوایز و شناسایی به دست آمده توسط لس آنجلس کلانتر اکسپلورر آکادمی در طول سال های آویزان در داخل یک صفحه نمایش مورد در برنامه ستاد در کلانتر آموزشی و منطقه ای خدمات (ستاره) از مرکز در وایتیر در پنجشنبه 5 مارس. این برنامه تا به حال به تغییر را به یک کنترل از راه دور یادگیری فرمت بهار سال 2020 در نور از یک بیماری همه گیر جهانی COVID-19. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

 • لس آنجلس کلانتر Sgt. مایک رامیرز در داخل دفتر آژانس اکسپلورر آکادمی در کلانتر آکادمی آموزش و منطقه ای خدمات مرکز در وایتیر در پنجشنبه 5 مارس. او یکی از دو مته sergeants پیشرو اکسپلورر آکادمی که تا به حال به تغییر را به یک کنترل از راه دور یادگیری فرمت در نور از یک بیماری همه گیر جهانی COVID-19. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

 • لس آنجلس کلانتر اکسپلورر آکادمی دانشکده افسری Rhonda یک “نمونه” چگونه شرکت کنندگان در دقیق 16 هفته برنامه نیاز به لباس پوشیدن و در حالی که آموزش در جلسه تمرین Sgt. مایک رامیرز گفت. او ساکن در این برنامه را در محوطه کلانتر آموزش Academey و منطقه ای خدمات مرکز پردیس. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

 • لس آنجلس کلانتر اکسپلورر آکادمی استخدام شرکت در یک سخنرانی آنلاین از LASD Sgt. مایک رامیرز. برنامه روشن به آموزش از راه دور قالب پس از یک بیماری همه گیر از COVID-19 منجر به ممنوعیت از تمام مجامع عمومی در کالیفرنیا است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از لس آنجلس کلانتر).

 • (از چپ به راست) آناهایم افسر پلیس Staci Dietz, اکسپلورر, نادیا Chavelas اکسپلورر کاپیتان Adrian الفرو مادرش, لیندا وارلا و افسر LadyCarla Cashell ژست برای عکس در حالی که با پوشیدن ماسک صورت در آناهایم اداره پلیس در روز چهارشنبه 8 آوریل. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آناهایم اداره پلیس).

 • شرکت کنندگان در نارنجی شهرستان کلانتر اکسپلورر آکادمی on Feb. 14 انجام فشار یو پی اس با هم در ارواین پارک منطقه ای. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از افسر Staci Dietz آناهایم اداره پلیس)

تمام برنامه های داوطلبانه برای سان برناردینو شهرستان کلانتر و آتش بخش بودند مشابه قرار داده شده در وقفه با توجه به نمایندگان از هر دو سازمان است. مقامات هنوز در حال دریافت و بررسی برنامه های کاربردی از جوانان علاقه مند به پیوستن به یکی از سازمان آتش نشانی 11 اکسپلورر, پست, اما همه در شخص فعالیت های لغو شده اند برای آینده قابل پیش بینی County Fire Department سروان. جی هاسمن گفت.

که شامل این سال California Fire کاشفان انجمن آکادمی بود که قرار گرفته در سن برناردینو مارس 22-مارس 28. این رویداد سالانه از کاشفان از سراسر کشور و بخش هایی از نوادا است. تقریبا 175 نوجوانان و بزرگسالان جوان را bunked در سن Gorgonio دبیرستان تربیت بدنی گرفته و در مسخره نجات و تمرین های آتش زندگی می کنند.

اما یک سال تمام را به ارزش از آماده سازی برای این رویداد تا به حال به کنار در راستای جلوگیری از وقوع احتمالی COVID-19, هاسمن گفت.

“اگر یکی از آنها می خواهم که قرارداد آن قبل از گرفتن در اینجا از آن می تواند مانند آتش سوزی گسترش از طریق اکسپلورر صفوف” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم آن را حق تصمیم گیری را توسط انجمن ایالتی و همچنین San Bernardino County Fire Department. اما من مطمئن هستم که بسیاری از کاوشگران به دنبال به جلو به آن است.”

از دست دادن انگیزه

مستند شده است, کشیدن, گفت:, Adrian الفرو, 19. او با استفاده از به هم با دوستان برای پیکاپ فوتبال و بسکتبال بازی پنج بار در هفته. بود که قبل از اقامت در خانه سفارشات به اثر رفت در آناهایم. از آن پس او در تلاش است برای نگه داشتن خود را در شکل با طناب پریدن و دویدن به تنهایی تمرینات خود را نه فقط همان بوده است.

به عنوان کاپیتان آناهایم اداره پلیس اکسپلورر پست الفرو نیز در زمان شور و شوق در حال آماده شدن نیروهای جدید برای آکادمی. آن را شغل خود را به فشار و ایجاد انگیزه کارآموزان از طریق یک ورزش سخت رژیم هر پنج شنبه در آماده سازی برای شروع روند. او احساس تا حدودی از دست داده و در حال حاضر که کسانی که قبل از آکادمی جلسات لغو شده اند.

“من شده اند صحبت کردن با دیگر کاشفان در مورد آنچه آنها انجام داده ایم و یا چگونه آنها انجام می دهند چرا که صادقانه به شما بگویم من نمی دانم اگر این آکادمی در ماه اوت در حال رفتن به اتفاق می افتد به دلیل این ویروس” الفرو گفت.

این رویداد در واقع لغو شده و با توجه به اورنج کانتی کلانتر سخنگوی کری براون. وضعیت اکسپلورر گردهمایی برنامه ریزی شده از طریق باقی مانده از سال 2020 نامشخص است.

به طور منظم به روز شنبه جلسات آناهایم ارسال شده اند نیز به طور موقت به حالت تعلیق گفت: برنامه مشاور آناهایم افسر پلیس Staci Dietz. اما او را در حال توسعه یک آنلاین برنامه درسی است که داوطلبان می توانند همچنان به یادگیری و بهبود مهارت های موجود خود را و مهمتر از همه با آنها در تماس با یکدیگر است.

(از چپ به راست) آناهایم افسر پلیس Staci Dietz, اکسپلورر, نادیا Chavelas اکسپلورر کاپیتان Adrian الفرو مادرش, لیندا وارلا و افسر LadyCarla Cashell ژست برای عکس در حالی که با پوشیدن ماسک صورت در آناهایم اداره پلیس در روز چهارشنبه 8 آوریل. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آناهایم اداره پلیس).

Persevering در عصر دیجیتال

حداقل 160 بالقوه داوطلبان سه جلسه به 16 هفته در لس آنجلس کلانتر اکسپلورر آکادمی آغاز شد که در روز شنبه, فوریه. 1 قبل از همه تجمعات عمومی در کالیفرنیا ممنوع شد, برای آینده قابل پیش بینی سرهنگ راب Medrano گفت. به جای رد کردن کار کسانی که افراد جوان در حال حاضر متعهد او و مته sergeants الهام از کالیفرنیا سیستم مدرسه و تغییر برنامه های خود را به یک راه دور-آموزش فرمت.

“برای برخی از این کودکان و نوجوانان آنها در آن سن که در آن این شده اند که اگر آن را به حال شده است برای ما تنظیم آخرین آکادمی یا شانس برای رسیدن به برنامه قبل از سن آنها خارج گفت:” مایک رامیرز یکی از LASD sergeants نظارت بر برنامه های آنلاین.

لس آنجلس کلانتر اکسپلورر آکادمی استخدام شرکت در یک سخنرانی آنلاین از LASD Sgt. مایک رامیرز. برنامه روشن به آموزش از راه دور قالب پس از یک بیماری همه گیر از COVID-19 منجر به ممنوعیت از تمام مجامع عمومی در کالیفرنیا است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از لس آنجلس کلانتر).

این سال را استخدام عملا حضور زنده جلسات از طریق Facebook برگزار شد و شنبه ها در ساعت 8 صبح که اجرا در مجموع حدود دو ساعت است. مدرسان پوشش تمام سخنرانی موضوعات گنجانده شده در این آکادمی را به طور منظم درسی و دانشجویان قادر به ارسال سوالات و در زمان واقعی به یک دوم گروهبان مته یا عضو هیات تعدیل هر جلسه. ضبط شده از سخنرانی های در دسترس برای تنها مختصری پنجره از زمان پس از جلسات در تلاش برای ترویج پاسخگویی.

“واقعا خوب پیش رفت” اکسپلورر دانشکده افسری جاستین Plowman, 18 گفت: در مدت کوتاهی پس از حضور در یک جلسه آنلاین در روز شنبه, مارس 7. “ما تا به حال یک سخنران مهمان در آمده و با او صحبت ما در مورد, مانند, امن, نوجوان رانندگی و فقط باید بیشتر مراقب باشید در جاده ها است.”

در بین سخنرانی های او و دیگر دانشجویان اختصاص داده شده دو مقاله در هر هفته فقط مانند آنها می شده اند به طور منظم در طول یک آکادمی. اما به جای عرق کردن در کنار هم از طریق تربیت بدنی هم در این سال کارآموزان باید ورود به سیستم با یک چک لیست از تمرینات آنها باید خود انجام می دهند. آنها را مجبور به پوشیدن لباس خود را که به معنی کسی است که گرفتن جویده برای لباس کد خطا که ممکن است گرفتار شده اند توسط فهیم مدرسان.

“شما از دست دادن برخی از تاثیر هنگامی که شما در اینجا از لحاظ جسمی” Medrano گفت. “این است که تنها راه آن است که هنگامی که شما لازم نیست که تعامل فیزیکی. می رود که با بچه های مدرسه بیش از حد. بچه ها من در حال یادگیری آنلاین در حال حاضر شما از دست دادن که حس صمیمیت.”

یک فرصت برای در نهایت خارج شدن از خانه

به عنوان بخشی از شهرستان حادثه تیم مدیریت ساحل طولانی کارآگاه پلیس Sondra Ledesma برنامه رشد سخت تر و سخت تر به عنوان سازمان های درهم برای پاسخ به ظهور COVID-19. پس او خدا را شکر او قادر به تماس بر شش داوطلبان جوان از وزارت اکسپلورر پست در روز سه شنبه 14 آوریل برای کمک به او را جمع آوری کاغذ توالت و صابون غذاهای پتو و دیگر لوازم که توزیع شده برای استفاده نشده قرنطینه مرکز و بسته آن همه را برای استفاده های بعدی.

در موارد نادر چند تن از اعضای پست شده اند مجاز به کار بر روی وظایف مربوط به COVID-19 سرکوب تلاش در تنظیمات امن تلقی و مطابق با اجتماعی فاصله گرفته است. اگر چه داوطلبان ایمنی همچنان اولویت بالا از LBPD را اکسپلورر پست coronavirus همه گیر اجازه داده است برخی از آنها به پشت صحنه نگاه کنید که چگونه خدمات اضطراری سازمان کار در طول یک بحران برنامه مشاور کارن اونز گفت.

“من واقعا از دست داشتن آنها را در اطراف” لدسما گفت: از طریق یک ماسک یکبار مصرف. “این دشوار است که نمی توانند چهره خود را ببینید.”

پایین نیمی از داوطلبان عبارات شد پنهان bandannas به عنوان آنها را به کار و در حدود ساعت 10 صبح در گروه های کوچک در باز بسیاری بعدی به یک پوشیده از چمن پارک. آنها خندید و گفت: جوک در حالی که حول لوازم آشپزخانه یا لوازم آرایش به یکدیگر و مداخله تا جعبه نشان می دهد لبخند زیر پارچه پوشش خود را به دهان و بینی است.

“این یک فرصت برای در نهایت خارج شدن از خانه!” ابیگیل Duarte, 15 گفت: در حالی که کمک به دوست و همکار داوطلب, Ashly Bello, 17 برابر یک ورق تخت. “و من او را دیده در یک ماه!,” او اضافه شده است.

لدسما گفت: او قصد دارد به دعوت او کاشفان به یک حزب ساحل هر زمان که همه آنها در نهایت اجازه به ملاقات دوباره.

در جای دیگر در جنوب کالیفرنیا همه اعضای اداره پلیس لس آنجلس که هماهنگی توسعه جامعه تلاش برای آژانس شده اند reassigned به گشت زنی در خیابان و یا کارهای دیگر مربوط به کاهش از گیر Sgt. کیت مات از وزارت توسعه اجتماعی و توسعه بخش گفت.

که شامل مثلا افسر Brittney گوتیرز که تا به حال نظارت داوطلب جامعه گشت (VCP) برنامه در پلیس لس آنجلس را ورامين بدست آورد.

VCP شرکت کنندگان عمدتا ساکنان محلی که وقت خود را به درایو را از طریق محله های خود را در حالی که به دنبال فعالیت های مشکوک چاههای یا هر چیزی که باید در گزارش به مقامات گوتیرز گفت. برنامه عضویت حال دارای عقاید در ماه های اخیر و هر یک از توپانگا لشکر داوطلبان با نزدیک شدن وظایف خود را با شور و شوق.

اما بسیاری از آنها بیش از سن 60 که آنها را در معرض جدی بیماری اگر آنها باد تا با آلوده رمان coronavirus.

“ما از دست ما داوطلبان فوق العاده است. آن شده است یک زمان سخت برای همه ما” گوتیرز نوشت: در یک ایمیل. “قبل از این بیماری همه گیر ما داوطلب گشت انجام شد ، ما تا به حال VCP وسایل نقلیه تقریبا روزانه است. از آنجایی که این بیماری همه گیر برنامه های ما بوده است را در خود نگه دارد اما در حال حاضر ما به دنبال به جلو به روز همه داوطلبان ما آمد و همه چیز برگشت به حالت عادی.'”

ساحل طولانی اداره پلیس کاشفان Mathew Sutfin (L), 17 و ابیگیل دوارت (R), 17, بسته, استفاده نشده, لوازم برای استفاده های بعدی در بسیاری در ساحل طولانی در روز شنبه, مارس 14. از داوطلبان خواسته شد برای کمک به شکستن تریلر که قرار است استفاده شده توسط کارگران در خط مقدم از COVID-19 همه گیر است که ممکن است نیاز به منزوی کردن خود در صورت قرار گرفتن در معرض ویروس. اما موقت قرنطینه مرکز رفت و استفاده نشده. (اریک Licas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر